HappyMod / Poppy Playtime Chapter 2 Mod APK
Poppy Playtime Chapter 2 Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Poppy Playtime Chapter 2 v1.2 Mod APK [Sınırsız Para Hacklendi]

Güncelleme tarihi

Uygulama Bilgisi

Ad Poppy Playtime Chapter 2
Paket Adı com.MOBGames.PoppyMobileChap2
Yayıncı Mob Games Studio
Kategori Action
MOD özellikleri [Sınırsız Para Hacklendi]
Sürüm 1.2
fiyat ÜCRETSİZ
Gerektirir Android 5.0 (LOLLIPOP)

Genel bilgi

---Tren istasyonu---
Playtime Co.'nun en popüler yerlerinden biri olan Game Station'ı keşfedin! Bu Tren İstasyonu bir pit stoptan daha fazlası... oyunlar, oyun alanı ve çok daha fazlası var. Daha da iyisi - tren, fabrikadan çıktığı anda düz bir atış sağlar.

---Yeni oyuncaklar---
Bu fabrika çarpık bir geçmişin kalıntılarıyla dolu - Tek yapman gereken daha derine inmek. Bunzo Bunny'ye soralım. Ya da belki PJ Pug-a-pillar'ın bazı fikirleri vardır. Ya da belki... Annen biliyor mu?

---Yeşil El---
Tamamen yeni Yeşil El, GrabPack ailesine tanıtıldı! Artık gücü yanınızda, uzaktan taşıyabilirsiniz! Hepsi bu değil... şimdi de boğuşabilirsin! İnovasyon yine başardı.• Bir kablonun sınırları olmadan gücü aktarın!
• Borulardan tutun ve eksik döşeme üzerinde sallayın.
• Uçmak! Bir nevi- daha doğru bir şekilde düz bir şekilde boğuşabilirsin.

Oyun zamanı henüz bitmedi - etrafta dolaşın...

1. Bölüme buradan göz atın: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.MOBGames.PoppyMobileChap1

Poppy Playtime Chapter 2 Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Mod bilgisi

Mod V1.2 özellikler

  • Menü, aptal düşman/atlama

Mod V1.1 özellikler

  • Menü, aptal düşman/atlama

Mod V1.0 özellikler

  • Kilitli/Ücretsiz Haşhaş Oyun Süresi Bölüm 2 Ücretsiz İndir

Poppy'nin ikinci Chapter Playtime, arsaya yeni engeller ekliyor.

İstediğiniz zaman oynamak ve eğlenmek için çok sayıda ücretsiz oyun var. Bu oyunlar sizi aynı anda korkuturken size meydan okuyacak. İlk bölümü oynamayı sevdiyseniz, Poppy Playtime'ın 2. Bölümünü oynamayı seveceksiniz! Playtime Co.'nun oyun istasyonu, şirketin portföyünde en tanınmış yerlerden biridir. Bu konum sadece bir dinlenme durağından daha fazlasıdır; Ayrıca oyunlar, oyun alanı ve diğer olanaklar sunar. Bu istasyona hizmet veren demiryolu, malların üretildiği fabrikadan doğrudan bir yol sağlar. Oyunun selefi çevrimiçi eleştirmenlerden ve hayranlardan çok olumlu ilgi çekti. Her atölyenin farklı bölümlerini keşfederek, oyuncağın tarihi ve gelişimi hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Oyunun planı benzersizdir ve bölümlere girer. Bu, imalat şirketinin hikayede açıklandıkları gibi belirli bir görev emri gerektirdiği anlamına gelir. Anlatıya dikkat ederek, oyuncular gizemi hızlı bir şekilde çözebilirler. Odada kaçınmak için dikkatli bir gözlem gerektiren bir oyuncak canavarı var. Kaçış tam esneklik gerektirir; Aksi takdirde, bildirim verilebilir.

Poppy Playtime Chapter 2 Mod apk son sürüm ücretsiz indir


İlk bölümün bitmemiş hikayesi, Poppy Playtime Bölüm 2'de devam ediyor.

Grabpack Hands bugün aileye yeni bir üye hoş geldiniz: Yeşil El! Fabrikanın intikamcı oyuncaklarından kurtulurken yeni yerleri keşfetmek, bulmacaları çözmek ve oynamak eğlencelidir. Elektrik devrelerinde bile dolaşabilir ve birçok farklı alanda gidebilirsiniz. Grabpack ailesi, aileye bu ilaveye sahip olmaktan çok memnun. Güç taşından elektrik alırsınız, bu da size düşmanlarınızı elektriklendirme yeteneği verir. Son bir not olarak, artık taşı elinizde tutarak boğuşabilirsiniz. Poppy Playtime Bölüm 2, ilk bölümün bitmemiş hikayesini sonuçlandırıyor. Daha önce, bu tesis kedi arı bebekleri ve huggy wuggy oyuncakları üretti. Fabrika şu anda takdir edilmedi ve göz ardı edildi; Ancak, oyuncakları çocuklar arasında son derece popülerdir. Şirketin bir gün maviden iflas başvurusunda bulunduğunu keşfettiniz. Açıklama olmadan, tüm eski çalışanlar sadece kayboldu. Kaybolmalarının güvenilmez bir video kaydına erişimi nedeniyle hayatta kalan insanlardan birisiniz. Sonuç olarak, şehri terk edersiniz ve araştırmak için atölyeye geri dönersiniz. Bir kazanın sonucu olarak büyük bir oyuncak ayı oyuncağı ortaya çıkar. Bu, denklemden çıkarılmasını gerektirir.

Poppy Playtime Chapter 2 Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Bir oyuncak fabrikasının korku aksiyon macerasının kalıntılarını keşfeden bir oyun içinde gerçekleşir.

Şu anda, Poppy Playtime Bölüm 2 gibi korku oyunları oynayabilirsiniz. Bu bir dizideki ikinci oyun ve şu anda tadını çıkarabilirsiniz. Bu tür video oyunlarını oynamaktan hoşlanıyorsanız, şu anda seçim yapabileceğiniz çok şey var. On yıl önce, yeni inşa edilmiş bir tesiste Playtime adında bir oyuncak şirketi açıldı. Ancak, şirket birkaç yıl sonra fabrikaları kaybolduğunda kapandı. Şimdi bina terk edildi ve oyuncakların çoğu eksik. Sonuç olarak, ana karakter geride kalan bazı videoları almak için tesise geri gönderilir. Şirketin web sitesinde paylaşılan bir video, Playtime'ın çocuklar için benzersiz bir oyuncak deneyimi yaratmak için Talking Girl Doll Poppy'yi haşhaş çiçekleriyle nasıl birleştirdiğini gösteriyor. Oyun, Huggywuggy'nin korkularını Grabpack'in eliyle değiştirmek ve sihirli bir sırt çantasını sihirli ellerle birleştirmek gibi görevleri kullanıyor.

Poppy Playtime Chapter 2 Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Poppy Playtime'ın ikinci bölümü birincisinden farklı bir deneyim sunuyor.

Bu oyun, karşılaştığınız tehlikeli çevreden kaçmak için bulmacaları çözmek için fikirlerinizi kullanmanızı gerektirir. Çevredeki kötü oyuncakların üstesinden gelmenize meydan okuyan bulmacaları çözmek için beyninizi kullanmanız gerekecek. Gizemli yeni bir tesisi keşfederken yeni maceralar bekliyor. Onları hedefleyerek ve sihirli bir el ateşleyerek eşyaları toplamanız gerekir. Gimmick'in operasyonu hakkındaki arka plan bilgileri ikinci soruya dahil edilmiştir. Bu testi geçerek, elinizin sapı ile kapı gibi bir açılış mekanizması çekilmesini gerektirir. Elektrik Grabpack yoluyla elde edilen üçüncü enerji biçimi. Elektrot hileli bir Grabpack bir güç kaynağına bağlıysa, kabloları şarj edilecek ve elektrik üretmek için dokunulabilir. Yeni parçalar yeni zorluklar gerektirir - bu sefer fabrikadaki ekipman komutlarınıza yanıt verir. Bölüm 2, üstesinden gelmek için yeni engeller sunmaktadır. Hızlı hareket eden bacaklar ve eller ve esnek bir kırmızı renk bu sürümle birlikte gelir. Bu yerden kaçmak için çok sayıda zindan odasını ve dönüşlerini hızla geçmeniz gerekiyor. Buradaki her şey ürpertici siyah ışıklarla yıkanmış ve rahatsızlık duygusu ile kaplanmıştır. Tren istasyonunu, oyun odasını ve tesisin içinde bulunan diğer sıra dışı odaları da keşfedebilirsiniz. Arkasındaki gizemi öğrenmek için kötü Anne Doll'dan uzaklaşmanız gerekiyor.Doll sizi av olarak hedefliyor ve sizi bu fabrikadan ortadan kaldırmaya çalışıyor.


Oyuncular sayısız yerden geçtikçe eğlenecek ve birçok bulmaca çözecekler

Şimdi, bir araya gelebilir, hatta tesisten çıkmak için birlikte çalışabilirsiniz. Bu oyunda, sayısız yerden geçip birçok bulmacayı çözdüğünüzde eğlenebileceksiniz!
Başlangıçta akan fabrika turu videosu. Poppy'nin başından korkuyorum, bu da seri üretilen. Bebekler, hayalet hikayelerdeki uzun saçlı Japon bebeği ve “Child's Play” filmindeki Chucky Doll tarafından örneklendirildiği gibi korkutucu bir imaja sahiptir. Ben çocukken oynamak eğlenceliydi, neden olmasın? Ama her neyse, bebekler korkutucu. Birinden bile korktum, bu yüzden birçoğu varsa, korku iki katına çıkardı. Yani, terk edilmiş oyuncak fabrikası kesinlikle korkutucu. Bu çalışmanın cazibesi, böyle terk edilmiş bir oyuncak fabrikasının ortamını tam olarak kullanmasıdır. Bu bir örümceğe benzer bir görünüme sahip pembe bir lotus oyuncak kız. Bu gizemli, bazen gizli ve şimdi görünür hareket eder. Bir çıkış yolu bulamayacaksın. Eğer çok dikkat etmezseniz, herhangi bir zamanda yutulacaksınız. Bu asi ana bebeğe ek olarak, birçok yeni düşman var. Hepsi atölyede atılan oyuncak hayvanlardır. Buraya giren herkesi öldürmek isteyen kızgınlık ve nefret taşıyorlar. Her dakika boğucu ve heyecan verici bir yolculuk.


SSS

Nasıl kurulur Poppy Playtime Chapter 2 Mod apk

İki seçeneğiniz var, ilki indirme düğmesine tıklayın, Poppy Playtime Chapter 2 mod apk hakkında istediğiniz sürümü seçin. Ayarlar > Uygulamalar > Menü > Özel erişim > Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye giderek Chrome'un bilinmeyen uygulamaları yüklemesine izin verin. APK dosyasını telefonunuza indirdikten sonra bulabilmeniz için bir dosya yöneticisi (Cx Dosya Gezgini veya Dosya Yöneticisi gibi) yükleyin. Bir APK dosyası indirin ve yüklemek için açın. İkincisi, HappyMod uygulamasını indirin, ardından indirin ve yükleyin Poppy Playtime Chapter 2 tek tıklamayla mod apk.

HappyMod nedir?

HappyMod bir uygulama ve oyun modları apk mağazasıdır, hemen hemen tüm popüler uygulamaları kolayca arayabilir, indirebilir ve yükleyebilirsiniz. Android'de bilinmeyen uygulamalara nasıl izin verilir? APK dosyalarını Chrome veya başka bir tarayıcı kullanarak indirebilmeniz için önce bilinmeyen uygulamalara izin vermelisiniz: 1. Cihaz ayarlarınıza gidin ve Uygulamalar ve Bildirimler'e (veya Android'in eski sürümlerinde Uygulamalar) dokunun. 2.Sağ üst köşedeki üç noktaya dokunun. 3. Özel erişim'e dokunun. 4. Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye dokunun. 5.Chrome'a ​​(veya hangi web tarayıcısını kullanırsanız kullanın) dokunun 6.İzin Ver'i bu kaynaktan Açık konumuna getirin.

Happymod'u nasıl kurarım?

1.Tarayıcınızı açın ve happymod.com adresinden HappyMod APK dosyasını indirin. 2.Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin. 3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin. 4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun. 5.Kurmak için ekrandaki yönergeleri izleyin.

HappyMod güvenli bir uygulama mı?

Evet. HappyMod'daki tüm Uygulamalar, Android cihazınızın indirmesi için güvenlidir. Neden bazı MOD APK çalışmıyor? Hileli apk, orijinalin değiştirilmiş bir apk'sidir, tüm cihazlarla uyumlu olmayabilir, bu nedenle bazı cihazlar bunu kullanamaz. Aynı modu bulabilirsin, bazı kullanıcılar iyi çalışıyor ama birileri çalıştıramıyor.

Mod apk'yı neden yükleyemiyorum?

Öncelikle uygulamanın veya oyunun orijinal sürümünü kaldırdığınızdan emin olmalısınız, ardından mod apk'yı çalıştırabilirsiniz.

Mod apk'yı iOS'a indirebilir miyim?