HappyMod / Protect my Love: Dating Sim Mod APK
Protect my Love: Dating Sim Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Protect my Love: Dating Sim v2.1.10 Mod APK Ücretsiz satın alma

Güncelleme tarihi

Uygulama Bilgisi

Ad Protect my Love: Dating Sim
Paket Adı studio.genius.bodyguard
Yayıncı Genius Studio Japan Inc
Kategori Adventure
MOD özellikleri Ücretsiz satın alma
Sürüm 2.1.10
fiyat ÜCRETSİZ
Gerektirir Android 5.0 (LOLLIPOP)

Protect my Love: Dating Sim Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Bu Makaleyi Keşfedin

Genel bilgi

Genius Studio Japonya'dan bu eşsiz bishoujo oyununda mükemmel anime kız arkadaşınızı bulun!

◆ Özet ◆
Yaşamınızı bir suikastçı olarak yaptınız ve yerinizin her yerinde yeteneklerinizle tanınıyorsunuz.

Bir gün, kolay bir iş gibi görünen şeyi üstlenirsiniz. Başka bir kuruluş bu hedeflere ulaşmadan önce üç zengin hedefi öldür. Köşklerine sızıyorsunuz, görevinizi tamamlamaya hazırsınız, ancak hedeflerin bir servet miras alan üç yetim kız kardeş olduğunu öğrenmek için…
Görevi terk etmeye karar verdiniz, ancak ayrılmadan önce başka bir organizasyon saldırısından bir suikastçı! Saldırganı kolayca gönderirsiniz, ancak üç kız kardeş size bir teklifle yaklaşır.

"Korumamız olacak mısın?"

Genellikle bu tür teklifleri kabul etmezsiniz, ancak size tüm servetleriyle ödeme sözü verir. Paradan daha fazlası, kızlar size uzun süredir kayıp kız kardeşinizi hatırlatıyor ve teklifi almaya karar veriyorsunuz.

Kız kardeşleri koruyabilecek misin…?

◆ Karakterler ◆

Julia - bu Olgun en eski kardeş
Üç kız kardeşin en büyüğü olan Julia zaman zaman biraz darbelere uğrayabilir, ancak kız kardeşlerine derinden önem verir ve onları korumak için her şeyi yapar. Seni bile kullan! Tüm yükleri omuzlandırmaya eğilimlidir, ancak başkalarına daha fazla güvenmeyi öğrenmesine yardımcı olacak mısınız?

Cindy - Enerjik İkinci Kardeş
Cindy gruptan vahşi biri, ama Julia'nın ona her zaman bir çocuk gibi davrandığının hayranı değil. Ancak ablasının sorumluluk duygusu için gizli bir hayranlık duyuyor. İkisi arasındaki boşluğu doldurabilir misiniz?

Katie - bu sessiz genç kardeş
Yüzeyde sessiz olmasına rağmen Katie, ebeveynlerinin katilini her şeyden çok bulmak istiyor. Bu konuda proaktif olmadığı için kız kardeşlerine biraz kızgınlık gösteriyor, ama görevinde ona yardım etmeye karar verecek misin?

Protect my Love: Dating Sim Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Mod bilgisi

Mod V2.1.10 özellikler

  • Ücretsiz Gelişmiş Seçim, Ruby'yi kullanmak azaltılmaz

Mod V2.0.6 özellikler

  • Evet .. şimdi ücretsiz prim seçenekleri var ama size sınırsız hikaye bileti veremiyorum. Üzgünüm...

SSS

Nasıl kurulur Protect my Love: Dating Sim Mod apk

İki seçeneğiniz var, ilki indirme düğmesine tıklayın, Protect my Love: Dating Sim mod apk hakkında istediğiniz sürümü seçin. Ayarlar > Uygulamalar > Menü > Özel erişim > Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye giderek Chrome'un bilinmeyen uygulamaları yüklemesine izin verin. APK dosyasını telefonunuza indirdikten sonra bulabilmeniz için bir dosya yöneticisi (Cx Dosya Gezgini veya Dosya Yöneticisi gibi) yükleyin. Bir APK dosyası indirin ve yüklemek için açın. İkincisi, HappyMod uygulamasını indirin, ardından indirin ve yükleyin Protect my Love: Dating Sim tek tıklamayla mod apk.

HappyMod nedir?

HappyMod bir uygulama ve oyun modları apk mağazasıdır, hemen hemen tüm popüler uygulamaları kolayca arayabilir, indirebilir ve yükleyebilirsiniz. Android'de bilinmeyen uygulamalara nasıl izin verilir? APK dosyalarını Chrome veya başka bir tarayıcı kullanarak indirebilmeniz için önce bilinmeyen uygulamalara izin vermelisiniz: 1. Cihaz ayarlarınıza gidin ve Uygulamalar ve Bildirimler'e (veya Android'in eski sürümlerinde Uygulamalar) dokunun. 2.Sağ üst köşedeki üç noktaya dokunun. 3. Özel erişim'e dokunun. 4. Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye dokunun. 5.Chrome'a ​​(veya hangi web tarayıcısını kullanırsanız kullanın) dokunun 6.İzin Ver'i bu kaynaktan Açık konumuna getirin.

Happymod'u nasıl kurarım?

1.Tarayıcınızı açın ve happymod.com adresinden HappyMod APK dosyasını indirin. 2.Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin. 3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin. 4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun. 5.Kurmak için ekrandaki yönergeleri izleyin.

HappyMod güvenli bir uygulama mı?

Evet. HappyMod'daki tüm Uygulamalar, Android cihazınızın indirmesi için güvenlidir. Neden bazı MOD APK çalışmıyor? Hileli apk, orijinalin değiştirilmiş bir apk'sidir, tüm cihazlarla uyumlu olmayabilir, bu nedenle bazı cihazlar bunu kullanamaz. Aynı modu bulabilirsin, bazı kullanıcılar iyi çalışıyor ama birileri çalıştıramıyor.

Mod apk'yı neden yükleyemiyorum?

Öncelikle uygulamanın veya oyunun orijinal sürümünü kaldırdığınızdan emin olmalısınız, ardından mod apk'yı çalıştırabilirsiniz.

Mod apk'yı iOS'a indirebilir miyim?