HappyMod / PUBG MOBILE LITE Mod APK
PUBG MOBILE LITE Mod apk son sürüm ücretsiz indir

PUBG MOBILE LITE v1.0 Mod APK [Sınırsız Para Hacklendi]

Güncelleme tarihi

Uygulama Bilgisi

Ad PUBG MOBILE LITE
Paket Adı com.tencent.iglite
Yayıncı Tencent Games
Kategori Action
MOD özellikleri [Sınırsız Para Hacklendi]
Sürüm 1.0
fiyat ÜCRETSİZ
Gerektirir Android 4.2、4.2.2 (JELLY_BEAN_MR1)

PUBG MOBILE LITE Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Genel bilgi

PUBG MOBILE LITE, Unreal Engine 4 kullanarak üretildi ve orijinal PUBG MOBILE deneyimini 10 dakika veya daha kısa süren aksiyon dolu Arena Modu maçlarına taşıyor. Güncel oyunun kusursuz bir şekilde çalışabilmesi için 600 MB depolama alanı ve 1 GB RAM yeterli.

1. PUBG MOBILE LITE
60 oyuncu, zengin kaynaklarla dolu 2km x 2km boyutunda bir adaya atlayarak sürekli daralan savaş alanında kozlarını paylaşıyor. Savaşta sana yardımcı olacak silahları, araçları ve malzemeleri topla. İnişe hazırlan ve hayatta kalmak için ne gerekiyorsa yap!
12 dil için destek: İngilizce, İspanyolca, Portekizce, Rusça, Türkçe, Endonezce, Tayca, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince, Arapça, Almanca, ve Fransızca.

2. Adil oyun ortamı
Gelişmiş hile karşıtı sistem sayesinde, tüm PUBG MOBILE LITE oyuncuları adil bir oyun deneyiminin tadını çıkarabilir.

3. Arena
Ambar: Heyecan dolu maçlar için sonsuz canlanma hakkıyla aksiyon dolu 4'e 4 savaş!

4. Arkadaşlarla takım kur
Yerel takım kurma, oda kartları ve klan modları sayesinde istediğin zaman ve istediğin yerde arkadaşlarınla oynamak daha kolay.

5. HD grafikler ve ses
Geniş ve yüksek çözünürlüklü haritalarda, mükemmel Unreal Engine 4 sayesinde gerçekçi ve sürükleyici bir deneyim. Yüksek çözünürlüklü sesler ve 3D efektler sayesinde savaş deneyimine hiç olmadığı kadar yakınlaşacaksın.

6. Takım çalışması
Arkadaşlarını oyuna davet et ve sesli sohbeti kullanarak zafer kazanacak stratejiyi kur. Pusu kurarak düşmanlarını gafil avla. Savaşın en sıcak anlarında takım arkadaşlarını kurtar ve klanını zafere taşımak için savaş.

7. Resmi güncellemeler
Topluluk sayfalarımızı takip ederek tüm yeniliklerden haberdar ol:
Resmi internet sitesi: https://www.pubgmlite.com
Facebook: https:www.facebook.com/PUBGMOBILELITE
Twitter: https://twitter.com/pubgmobilelite

PUBG MOBILE LITE Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Mod bilgisi

Mod V1.0 özellikler

  • Mega menü

Mod V0.23.0 özellikler

  • Geri tepme yok, Aimbot, ESP, Sihirli Mermiler

Mod V0.21.0 özellikler

  • ESP Hile Son Sürüm Hayır Ban YouTube: Ferhat Barkın

Mod V0.10.0 özellikler


  • Bu videoyu izleyin

Mod V0.9.0 özellikler

Mod V0.5.1 özellikler

  • % 70 Hit mermi / Düşük hasar / x1.5 Hız u200bu200brun

Mod V0.5.0 özellikler

Dostça bir yarışmada arkadaşlarınızla yoğun bir şekilde savaşın.

Silahınızın geri tepmesini saptırın ve amacınızı iyileştirin. Bunun yanı sıra, oyuncular sistemleri ve karakterleri değiştirerek oyun deneyimini özelleştirebilirler. Adaya geldikten sonra mühimmat, araç ve silahlar için temizlemeniz bekleniyor. Açılış dizisi yoldan çıkarken, PUBG Lite Mod oynamaya başlayabilirsiniz. En son sürümü indirin ve arkadaşlarınızı sizinle rekabetçi bir savaşa davet edin. Oynarken, binaların etrafına rastgele dağılmış silah, zırh ve kask arayın. Zaman oyundan geçtikçe, güvenli bölge kademeli olarak daha yönetilebilir bir boyuta düşecektir. Ölüm için kanamak istemiyorsanız, çok küçük olduğunda içeride hareket etmeniz gerekir. Tüm bu değişikliklerden sonra Pubg Lite Mod, çarpıcı grafiklere ve modern bir savaş ortamına sahiptir.

PUBG MOBILE LITE Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Pubg Lite sürümü, oyunculara eşit bir oyun alanı sağlayacaktır.

Bu oyun, kullanıcıların karakterlerinin neredeyse her yönünü özelleştirmelerine olanak tanır. Buna saç rengi ve stili, cinsiyet, kıyafetler ve aksesuarlar dahildir. Bir kullanıcının düşük kaliteli bir cihazı varsa, cihazlarında sorunsuz çalışmasını sağlamak için oyunun grafik ayarlarını optimize edebilirler. Bu mod sürümünü indirin ve oyunda en yüksek rütbeyi elde etmek için oynamaya başlayın. Savaşta yoğun ve güçlü şiddet yaşamak istiyorsanız bu oyunu seveceksiniz. Araç sürüş mekaniği, oyunu daha çok yönlü ve yaratıcı hale getiren gerçek fiziğe dayanmaktadır. Belirli bir oynamaya odaklanmak yerine, insanlar herhangi bir silahla hayatta kalırken daha esnek ve yaratıcıdır. Ayrıca, bu oyun Tencent Games'in PUBG'sinde Player Bilinçiler Savaş Ground olarak bilinir. Mobil donanımı nedeniyle PUBG Mobile daha gerçekçi ve sürükleyici bir deneyim sunuyor. Uygun konfigürasyon olmadan, hareket ve dönüşteki gecikme, hareket etmeye veya dönmeye çalışırken belirgin gecikmelere neden olur. Ek olarak, konfigürasyon ideal değilse, bir yönde ateşlenen mermiler ters yönde uçar. Bu nedenle, bir subpar cihazda PUBG Mobile oynamak hala keyiflidir, çünkü oyun çok heyecan verici ve eğlencelidir. Oyun oyunculara arabalara ve diğer araçlara erişim sağlar. Bu, oyunun taktiksel yönlerini etkiler, çünkü kıyafeti çevre ile karıştırmak veya kendilerini bir hedef haline getirmek için kullanabilirler. Ada, ilginç bir oyun karışımı yaratan kaynaklar açısından zengindir.

PUBG MOBILE LITE Mod apk son sürüm ücretsiz indir


PUBG Mobile Lite, orijinal sürümünden daha az donanım gerektirir.

Oyuncular, bağlamsal temelli sloganlarla uçaklardan canlı bir ada savaşına paraşütle atarlar. Oyuncuları oyunun daha hafif, aynı deneyim versiyonunu deneyimlemeye ve düşmanların nereye yerleştirildiğini ve geri tepmenin nasıl kontrol edildiğini görmeye teşvik ediyorum. Bu oyunun etkinlikleri ve beraberindeki içeriği çok fazla derinlik sunuyor. Bu, sadece bu oyunun sağlayabileceği heyecan ve deneyimler sunmalarını sağlar. Buna ek olarak, oyunun ses kalitesi mükemmeldir - birçok sorun olmadan kurşun yönünü kolayca duyabilir veya ekibinizle temas edebilirsiniz. Ayrıca, lobideki diğer oyuncularla çok zorluk çekmeden kolayca bağlantı kurabilirsiniz. Ayrıca, lobide bir kadro olarak diğer oyuncularla oynayabilirsiniz. Bu oyun oynarken yüksek görsel efektlere sahip 3D grafikler kullanır. Oynarken, çalılarda kalırken düşman askerlerini ortadan kaldırmak için keskin nişancılar kullanın. Bunu yapmak, aynı ekipman seviyesini kullanarak savaşan herkes için en yoğun savaş duygularını yaratmak için birleşir. Pugb Mobile Lite, Mobil cihazlarda yönetilebilir hale getirmek için tüm oyunun bazı yönlerini ortadan kaldıran PUBG Mobile'ın daha küçük bir sürümüdür. Diğer uygulamaların veya Facebook Lite veya Messenger Lite'ın Lite sürümleri gibi, PUBG Mobile Lite temel işlevlere ve oyunlara sahiptir, ancak estetik cazibeyi azaltmaz. Ayrıca, oyuncuların silah derilerinin güzelliğini takdir etmeleri için birinci şahıs manzarasını da içerir. Ayrıca, oyuncuların her durumda savaşması için araçların, kaynakların ve silahların rastgele yumurtlamaları da dahildir. Diğer birçok özelliğe ek olarak, oyunun PUBG Mobile Lite sürümü, kullanıcılar tarafından etkileşime girebilecek etkileşimli öğeleri kullanır. Bu, oyuna 8km x 8km olan orijinal versiyonundan daha kompakt bir boyut sağlamaya yardımcı olur. Oyunun büyüklüğü, hayatta kalma atıcı türünün orijinal bir versiyonu olarak tanımayı kolaylaştıran şeydir. 4km x 4km yerine, yeni Pubg Mobile Lite oyunu haritanın sadece yarısına sahiptir - yani 2km x 2km.
İnsanlar çeşitli benzersiz yükseltmelerle araçları özelleştirebilir. Bu ekstra özellikler, oyuncuların herkesin hayatta kalma zaman çizelgesini genişletmesine veya araçların sonuna yaklaşan savaşta nasıl kullanıldığını değiştirmesine izin verebilir.
nova Legacy Mod APK PUBG Mobile Lite, türündeki ilk oyunlardan biridir ve orijinal sürümüne kıyasla kompakt bir haritaya sahiptir. Android cihazlar için de mevcuttur ve oyuncular tarafından etkileşime girebilecek etkileşimli öğeler kullanır. Araçlara, sonlarına yaklaşan savaş durumlarında daha kullanışlı hale getirmek için ek özellikler eklenebilir veya SOH oyununu, etkileyici 3D grafikleri ve herkes için bir sürü etkinlik veya eğlence değiştirilebilir. Bununla birlikte, bu yerlerin getirdiği eğlence ve atmosfer, herkesin en zor zamanlarda bile arkadaşlarıyla en canlı rahatlatıcı zamana sahip olması için sonsuz ve pozitiftir. Çevrenin her yerinde görünen uçlar da yararlıdır ve insanlar daha hızlı daha hızlı hareket edebilir. Ancak çok fazla gürültü yapmak da daha tehlikelidir. Oyun hakkında dikkat edilmesi gereken bir şey, 4 x 4 savaşa katılma seçeneği olmasıdır.

PUBG MOBILE LITE Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Oyun, savaşınızın gerçekleşeceği güzel ve çarpıcı büyük haritalara sahip

Geri dönmenin bir yolu yoktur, hayatta kalmak için sonuncusu olmak için adadaki diğer tüm insanları yenmelisiniz. Düşmanlarınızı yıkın ve kaynaklarını yağmalayın. Bir bütün olarak oyun hakkında bir başka şaşırtıcı şey, farklı dillerde mevcut olmasıdır. Oyuncular heyecan verici maçlarda sınırsız yeniden doğmaların tadını çıkarabilirler. Hayatta kalmak için savaşın ve savaşların sıcaklığının tadını çıkarın. yer almak. Oyunla ilgili bir başka şaşırtıcı şey, PUBG Mobile'ın oyununu da kullanmasıdır. Cihazınızda kurulum için fazla bir şey gerektirmemesi de dahil olmak üzere oyun hakkında başka şaşırtıcı şeyler var. Bu, oyunu geliştirir, böylece heyecan verici ve ilgi çekici hale getirir. Daha. Battle Royale'i seviyorsanız ve telefonunuz yapılandırma gereksinimlerini karşılıyor. Savaş kazanmak istiyorsanız bu oyunda hayatta kalma zorunluluğu var. Bir şey satın alın ve karakterinizi oyunda özelleştirin. Oyunda duran tek oyuncu olmak için savaşarak hayatta kalmanızı sağlayacaksınız.


Karakterinizi farklı kıyafetler ve dişlilerle özelleştirin

Herhangi bir oyuncuyla karşılaşırsanız, onu hızla bir kafa vuruşu ile devirir veya bir el bombası ile patlatın. Makaledeki görüntüler aracılığıyla, ağaçlar, çim gibi çevresel görüntüleri tanıyabilirsiniz, oldukça kaba, gerçekten ayrıntılı değil. Bu oyunda en iyi grafikleri deneyimleyebilirsiniz. Tüm şaşırtıcı tekliflerin ve özelliklerin ilk elden deneyimi için bu oyunu şimdi indirin. Ayrıca 3D ses efektleri ve yüksek çözünürlüklü ses sunar ..
Buna ek olarak, oyun da daha pürüzsüz, daha kolay, birden fazla cihaza uyarlanabilir ve optimize edilmiş olmayı mümkün kılan çok fazla ayrıntı ve özellikle atıldı. Daha az RAM'li cihazlar için. Oyunda sınırsız nakit ve paralar alın. Hava damlasından özel silahları yağmalayabilirsiniz. Küçük maçlar ve uzun maçlar da oynayabilirsiniz. En zorlayıcı şey, araçların normalden daha yüksek bir yoğunluğa ulaşacağıdır, böylece insanlar eğlence için sonsuz kaos yaratmak için her şeyi bir araya getirebilirler.Gelam, gerçek dışı motoru kullandığı gerçeğine ek olarak çok şaşırtıcı özellikler sunuyor. > Daha hızlı hareket etmek ister misiniz? Etrafınızdaki araçları kullanın. PUBG Lite Mod, karakterinizi farklı kıyafetler ve dişlilerle özelleştirmenizi sağlar. Dinamik aralık ve detaylarla en iyi 3D grafikleri deneyimleyebilirsiniz. Free ve daha fazla PUBG Lite Mod tamamen ücretsiz ve Ban karşıtı sürümdür. Bu, dünyanın farklı bölgelerinden insanların herhangi bir dil mücadelesi olmadan oyunu oynamasını kolaylaştırır. Maçlar kazanmak ve hayatta kalmak istiyorsanız, silahlar size çok yardımcı olacaktır. Erangle, Sanhok, Miramar ve Vikendi bu oyunun ana haritalarıdır ve her harita farklı tema ve renk kombinasyonu ile güzel bir şekilde tasarlanmıştır. Haritadaki herhangi bir noktaya inebilir ve barınaklar bulmak ve hayatta kalmanız için yağma bulmak için keşfedebilirsiniz.


Bu oyunda çok sayıda silah var

Tüfekler, keskin nişancı tüfekleri, saldırı tüfekleri, yakın dövüş silahları ve hatta daha fazlası gibi birçok silah var. En ilginç şey, herkesin karmaşık savaşlarda hayatta kalmalarını göstermesi için bataklıklar, ormanlar, tepeler ve kentsel savaş alanları ile haritadaki çeşitli ortamların çeşitliliğidir. Oyundaki her maçın 10 dakika veya daha az sürdüğünü belirtmek gerekir. Oyuncular hayatta kaldıklarından emin olmaya çalışırken savaş alanının sürekli bir oranda küçüldüğünü belirtmek önemlidir. Birlikte stratejiler yaratmak ve tüm düşmanlarınızı yenmek.
64 GB, önemli bir fark. Şimdi, bu oyunu Google Play veya APK/OBB dosyalarından bu makalenin altındaki bağlantılar aracılığıyla indirebilirsiniz. Oyundaki silah derilerinin ve araç derilerinin kilidini açın. Bir seferde iki silah donatabilirsiniz ve ammoslarını çantanızda taşıyabilirsiniz.
Bu strateji çok eğlenceli ve takım modunu oynadığınızda en eğlenceli. Buna ek olarak, evler ve ağaçlar geleneksel versiyona kıyasla seyrektir. Gerçekçi silah sesleri ile en iyi ses efektleri. Arkadaşlarınızla sesli sohbet yapabilir veya metin mesajları da gönderebilirsiniz. Ayrıca, ek öğeler taktik unsuru daha gerçekçi hale getirmek ve harita ölçeği rastgele alanlara küçüldükçe her dövüş zamanını yapmak için yararlı olabilir. Keskin nişancılar, tüfekler, saldırı tüfekleri, tabancalar, yakın dövüş silahları ve hatta daha fazlası dahil olmak üzere çok güçlü silahlar var. Düşmanlarınızla savaşın ve onları silahlarla yıkın. , her bir yoğun eylem ile.


Pubg Mobile Lite oyunundaki güzel haritaları ve yerleri keşfedin

Klasik, arena ve eğitim modu dahil olmak üzere farklı oyun modlarına sahiptir. Bu oyunda ses çok önemli. Kimliğinizi herhangi bir sorun olmadan kullanabilirsiniz ve MOD özellikleriyle oynayabilirsiniz. Modların kuralları veya içeriği de önemli ölçüde değişir, insanların savaş temposunu veya ana oyun modlarına kıyasla dövüş stilini etkilemektedir. Bu, hepsi yoğun eylemle dolu farklı arena modları oluşturmasına izin verir. Kompakt tabancalardan av tüfeğine, AKS, AWMS, K98s, M4A1s ve daha fazlasına kadar büyük silah cephaneliği. Oyunda sınırsız nakit ve paralar alın ve efsanevi eşyaları ve mit eşyaları ücretsiz olarak almak için farklı sandıklar açın. Grafikleri ayarlardan ayarlayabilirsiniz. Ayrıca, çevre unsuru bir sonraki seviyeye getirildikçe insanlara savaş royale türünün etkileyici keşiflerini takım arkadaşlarıyla vermek için birçok potansiyele sahiptir. Bu oyunda başarılacak ana hedef hayatta kalmaktır.
Güzel haritaları ve yerleri keşfedin. Oyundaki tüm ana veya yan oyun modları eğlence doludur ve dört kişinin partilerinin arkadaş grupları için harika fırsatlar yaratmasına izin verir. PUBG Mobile Lite'ın BR oyun modundaki rastgele ekipman, mizahın doruk noktasıdır. Dengesizlik her yerde olduğunda. Bu, savaşınızı geliştirmenizi sağlayacaktır. Bu sistem mevcutken, her oyuncunun adil bir oyun ortamının tadını çıkaracağı kesindir.


SSS

Nasıl kurulur PUBG MOBILE LITE Mod apk

İki seçeneğiniz var, ilki indirme düğmesine tıklayın, PUBG MOBILE LITE mod apk hakkında istediğiniz sürümü seçin. Ayarlar > Uygulamalar > Menü > Özel erişim > Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye giderek Chrome'un bilinmeyen uygulamaları yüklemesine izin verin. APK dosyasını telefonunuza indirdikten sonra bulabilmeniz için bir dosya yöneticisi (Cx Dosya Gezgini veya Dosya Yöneticisi gibi) yükleyin. Bir APK dosyası indirin ve yüklemek için açın. İkincisi, HappyMod uygulamasını indirin, ardından indirin ve yükleyin PUBG MOBILE LITE tek tıklamayla mod apk.

HappyMod nedir?

HappyMod bir uygulama ve oyun modları apk mağazasıdır, hemen hemen tüm popüler uygulamaları kolayca arayabilir, indirebilir ve yükleyebilirsiniz. Android'de bilinmeyen uygulamalara nasıl izin verilir? APK dosyalarını Chrome veya başka bir tarayıcı kullanarak indirebilmeniz için önce bilinmeyen uygulamalara izin vermelisiniz: 1. Cihaz ayarlarınıza gidin ve Uygulamalar ve Bildirimler'e (veya Android'in eski sürümlerinde Uygulamalar) dokunun. 2.Sağ üst köşedeki üç noktaya dokunun. 3. Özel erişim'e dokunun. 4. Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye dokunun. 5.Chrome'a ​​(veya hangi web tarayıcısını kullanırsanız kullanın) dokunun 6.İzin Ver'i bu kaynaktan Açık konumuna getirin.

Happymod'u nasıl kurarım?

1.Tarayıcınızı açın ve happymod.com adresinden HappyMod APK dosyasını indirin. 2.Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin. 3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin. 4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun. 5.Kurmak için ekrandaki yönergeleri izleyin.

HappyMod güvenli bir uygulama mı?

Evet. HappyMod'daki tüm Uygulamalar, Android cihazınızın indirmesi için güvenlidir. Neden bazı MOD APK çalışmıyor? Hileli apk, orijinalin değiştirilmiş bir apk'sidir, tüm cihazlarla uyumlu olmayabilir, bu nedenle bazı cihazlar bunu kullanamaz. Aynı modu bulabilirsin, bazı kullanıcılar iyi çalışıyor ama birileri çalıştıramıyor.

Mod apk'yı neden yükleyemiyorum?

Öncelikle uygulamanın veya oyunun orijinal sürümünü kaldırdığınızdan emin olmalısınız, ardından mod apk'yı çalıştırabilirsiniz.

Mod apk'yı iOS'a indirebilir miyim?