HappyMod / NEW STATE : NEW ERA OF BR Mod APK
NEW STATE : NEW ERA OF BR Mod apk son sürüm ücretsiz indir

NEW STATE : NEW ERA OF BR v1.0 Mod APK Mod Menu

Güncelleme tarihi

Uygulama Bilgisi

Ad NEW STATE : NEW ERA OF BR
Paket Adı com.pubg.newstate
Yayıncı Krafton Inc
Kategori Action
MOD özellikleri Mod Menu
Sürüm 1.0
fiyat ÜCRETSİZ
Gerektirir Android 6.0 (M)

NEW STATE : NEW ERA OF BR Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Genel bilgi

NEW STATE : NEW ERA OF BR Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Mod bilgisi

Mod V1.0 özellikler

 • Mega menü

Mod V0.9.40.346 özellikler

 • Dead by Daylight İşbirliği
  Gün Işığı İşbirliği Etkinliği By Dead
  Cadılar Bayramı Etkinliği
  Yeni Devlet Laboratuvarı İçeriği: Recruit Mode
  Survivor Pass Vol.12

Mod V0.9.39.330 özellikler

 • Yeni 4x4 Battle Royale Haritası: Akinta
  McLaren İşbirliği Etkinliği
  Yeni Silah: AK Alfa
  Survivor Pass Vol. 11

Mod V0.9.39.326 özellikler

 • Yeni 4x4 Battle Royale Haritası: Akinta
  McLaren İşbirliği Etkinliği
  Yeni Silah: AK Alfa
  Survivor Pass Vol. 11

Mod V0.9.16.125 özellikler

 • Sınırsız UC / AIMBOT

Oyuncular daha gelişmiş ve daha güçlü bir çekim deneyimi yaşayabilir

Ekipman sistemleri dünya haritasının yanı sıra birçok değişiklik geçirdi. Malzemeler toplanabilir, modern silahların kullanımı ile avlanabilir ve ayarlanabilir. Ne kadar seyahat ederseniz edin, her durak canlı renkler ve süslemelerle benzersiz bir sahne sağlar. Yeni arabaları test edebilir ve gelişmiş bir oyun deneyimi ile etkileşim kurabilirsiniz. Ek olarak, araçların yerini göz alıcı alternatifler aldı. Aynı şey diğer tüm oyun yönleri için de geçerlidir; Orijinal PUBG: Yeni Durum Modu orijinalinden fazla değişmez. PUBG New State'e tanıtılan anarşi yeni kaynaklar ve öğeler getiriyor. Bunun nedeni, tüm tarafların birbirleriyle savaşmasıdır. Arena modu orijinalinden daha zordur; Aydınlatma ve keskinlik önemli ölçüde iyileştirilir. Ayrıca, yeni çevresel efektler tanıtılır.PUBG: New State Modu, birçok gencin hoşlandığı popüler bir çekim oyunudur. Bunun yanı sıra, burada keşfedilecek yeni silahlar ve malzemeler var.

NEW STATE : NEW ERA OF BR Mod apk son sürüm ücretsiz indir


PUBG: New State, geliştirilmiş grafiklere ve oyun mekaniğine sahip oyunun üstün bir versiyonudur.

Bu makale, kendinden emin ve korkusuz bir zihin durumu gerektiren tehlikeli arcade seviyelerine odaklanmaktadır. Bu seviyeleri oynamadan önce sakinleştiğinizden ve eğlence seçeneklerinizin tadını çıkarın. Modern atış oyunlarında, oyuncular bunun sayesinde birçok seçeneğe sahiptir. Yeni haritalar oluşturabilir veya çok çeşitli yerler arasından seçim yapabilirler. Birçok insan, oyun oynarken drone arama yapmaktan, destek almaktan ve mermiden kaçmaktan hoşlanır. Bu fikirler, ekipmanın tutulduğu mağazada ve depoda bulunabilir. PUBG: Yeni Durum Modu size aklınızı uçuran yeni nesil grafikler sunar. Popüler Battle Royale oyunu PUBG'nin yükseltilmiş bir versiyonu. Oyununu tanımlayan ultra gerçekçi grafiklere sahiptir. Ayrıca, destek talebini kullanabilir ve PUBG'de Dodge olabilir. Yeni PUBG: New State Mod'u kullanabilirsiniz - Gelecekte ayarlanan bir sürüm. Diğer oyuncularla mikrofon aracılığıyla da konuşabilirsiniz. Güncellenmiş PUBG ayrıca fütüristik tasarımlar ve kullanabileceğiniz araçlar, dronlar ve elektrikli trenler gibi ürünler içerir. Ayrıca, tüm haritalar yenilendi.
İnsanlar bu oyunları oynuyor çünkü her katılımcıya eşit bir oyun alanı veriyorlar. Hayatta kalma kuralları, ücretsiz ateş ve diğer birçok oyun gibi diğer oyunları yenerler.

NEW STATE : NEW ERA OF BR Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Oyunda başarılı bir şekilde gezinmek uzun vadeli planlama gerektirir.

Hayatta kalma tarzı bir oyun olan klasik moda ek olarak, arcade veya arena modu oynayabilirsiniz. Savaşın sonuna kadar hayatta kalmak istiyorsanız, stratejik bir zihniyetle arena veya arcade modu oynamayı düşünmelisiniz. Ayrıca kullanabileceğiniz karakter kostümleri de vardır. Beklenmedik bir durumla karşı karşıya kaldığınızda, artan savunma yetenekleri yoluyla karşı saldırılara daha fazla hazırlıklı olabilirsiniz. Gelecekte, 2051'de ek içeriğe sahip PUBG sürümü ayarlanmıştır. Oyunun bu sürümüne genişleme denir ve yeni savaş alanlarından ve silahlardan daha fazlasını sunar. Oyuncular ayrıca neredeyse her şeyin zaten icat edildiği modern bir dünyada mühimmat ve silah arayabilirler. Bu oyunun galibi olarak, çoğu insanın aldığından daha büyük bir bonus oyunu alabilirsiniz. Global Aydınlatma Pubg Studio'nun kullanımı sayesinde yeni nesil grafikler elde edilir. Bu, bugün oyuncuların zihinlerini tamamen havaya uçuracak çılgın bir gerçekçilik seviyesiyle sonuçlanır. Ana oyun modu hala hayatta kalma, oyuncuların birbirlerine karşı rekabet ettiği ve son kurtulan olmaya çalıştığı hayatta kalıyor. Savaş henüz bitmezse, otomatik olarak yeniden canlanacaklar. Koruyucu bir kalkan, savaş sırasında size yardımcı olan düşman silah seslerini saptırır. Bu oyun birçok harika özellik sunar ve etkileşimli doğası, drone çağrıları gibi ek özelliklere erişmenizi sağlar.

NEW STATE : NEW ERA OF BR Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Silahlar, zırh ve diğer koleksiyonlar bulun.

Kapalı alanlar oyuncuların esnekliğini sınırlar. Bu, özellikle oyunda yer alan bir savaş alanının büyüklüğü ve kapsamı göz önüne alındığında doğrudur. Bu geniş, açık alanın birleşik etkisi, oyuncuların en inanılmaz ve destansı nişancı arka planlarını paylaşabilmeleridir. Yeni seçenekleri göz önüne alındığında, oyuncular en heyecan verici ve yenilikçi keşiflerden bazılarına sahip olabilirler. Bunun yanı sıra, deriler, yeni silahlar ve daha fazlası gibi birçok özelliğin tadını çıkarabilirsiniz. Koydukları detayların sayısı ve buradaki gelişmiş ve fütüristik araçlar sizi şaşırtacak. 3. kişilik POV oynamanıza izin verir, silahları kolayca değiştirmenize izin verir ve aynı zamanda çekim yapabilir ve hedefleyebilirsiniz.
Unutmayın, terk edilmiş konut veya yapıların genellikle çok fazla ekipmanı vardır. Hasar seviyesini artırmak için çekim modlarını değiştirebilir veya geliştirebilirsiniz. Gerçekten de çok şık, diğer bazı mobil oyunlardan farklı. Ancak PUBG New State ile yeni ve geliştirilmiş bir deneyimin tadını çıkarabilirsiniz. Keyfini çekebileceğiniz şey, daha yeni araçların yanı sıra elektrikli tren sistemidir. . Bu, hepimizin sevdiği PUBG oyununda bir gelişme. Diğer mobil oyunların karşılaştıramayacağı ultra gerçekçi grafikler vaat ediyor. Bu nedenle, bugün oyundan pek çok şeyden keyif alabilirsiniz. Bu, havada dronlar şeklinde biraz destek almanızı sağlar.


PUBG ile yeni ve geliştirilmiş bir PUBG'nin tadını çıkarın: Yeni Durum

Ancak, üçüncü görüş daha geniştir ve geniş bir alanı kaplamayı mümkün kılar. PUBG: New State Mod hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, oyunun ana sayfasını ziyaret edebilir veya teaser videosunu izleyebilirsiniz. Burada, savaşı deneyimlemek istediğiniz herhangi bir araziye taşıyabilirsiniz. Çekim ve hayatta kalmak için gerekenlere sahip olduğunuzu düşünüyorsanız, Battle Royale oyunları bugün oynanacak en iyi oyunlardan biridir. Temel olarak, geliştiriciler oyuncuların konsolda oynadıklarını hissetmelerine izin verecek yeni bir deneyim yaratmak istedi.
İlk açı daha sezgisel, gerçekten sürükleyici bir his veriyor. Arazi, kaynaklar, silahlar, ekipman, karakterler. Seviyeleri ve seviye yükseltmek için bir duruşa ve hedeflere sahip olmanızı, nasıl öğreneceğinizi bilmenizi, diğer birçok oyuncunun dövüş stilleri hakkında daha fazla bilgi edinmenizi gerektirir. Bugün, benzersiz özelliklerle ve farklı şirketlerden birçoğunun tadını çıkarabilirsiniz. Burada, memenin, baskılayıcıyı ve silahların diğer birçok bölümünü değiştirmenizi sağlayan benzersiz bir silah bağlanma sistemi var. Bu, kullanıcıların ihtiyaçlarını oynayabilecek özelleştirilmiş bir silah oluşturmalarını sağlar. Daha uygun oyun için sanal tuşların konumunu değiştirebilirsiniz. Bu tek başına oyuncuların bugün gelişmesini sağlayan büyük bir faktördür. Daha sonra, bugün Battle Royale'i inanılmaz derecede eğlenceli hale getiren başka faktörler de var. Ancak PUBG yeni durumla, yeni ve geliştirilmiş bir PUBG'nin tadını çıkarabilirsiniz.


Bu oyunda benzersiz bir pubg silah bağlanma sistemi var

Bu yüzden bazen bu değişiklik hakkında garip hissedeceksiniz. Oyun gerçekçi, karakterlerin, silahların ve nesnelerin hareketleri çok daha pürüzsüz hale geldi. Ayrıca silahlarınızı özelleştirmenizi sağlayan benzersiz bir PUBG silah ek sistemi var. Ardından, drone çağrıları, destek isteği, kaçma ve daha fazlası gibi çeşitli şeylerin tadını çıkarabilirsiniz. Bu, oyuncuların bir araya geleceği ve oynayacağı devasa haritayı içerir. Sistem ilgili ayarlar hakkında bilgi sağladı, oyuna katılırken bunları kontrol edebilirsiniz. Haritalar daha modern silahlar ve savunma sağladı. Bazı incelemeler, oyunun PC için PUBG Lite ile aynı grafik dokuya sahip olduğunu söylüyor. Bunun bu oyunda bir vurgu olduğu söylenebilir ve bu çekim oyununun daha popüler hale getirilmesine katkıda bulunur. Madalya ve diğer bazı değerli hediyeler alacak, birikmiş noktaları artıracaksınız ve bazen başlangıçta daha yüksek bir dereceye kadar terfi edeceksiniz. Sizi hiç tanımadığınız birçok yabancı topraklara götürün. Ancak, mevcut Battle Royale oyunlarından memnun olmayan biriyseniz, onları terk etmenin ve PUBG Yeni Devleti indirmenin zamanı geldi. Var olan birçok Battle Royale oyunu olduğu için tür şu anda popüler. PUBG Yeni Devleti bugün indirin ve bugün bu yeni özelliklerin tadını çıkarın: Ultimate Battle Royale - Battle Royale, 2017'de patladığından beri mobil oyunların en büyük türü oldu. Ancak bundan daha fazlası, bu yeni oyun silahlarınızı özelleştirmenize izin veriyor, böylece İhtiyaçlarınıza daha iyi uyabilirler.


SSS

Nasıl kurulur NEW STATE : NEW ERA OF BR Mod apk

İki seçeneğiniz var, ilki indirme düğmesine tıklayın, NEW STATE : NEW ERA OF BR mod apk hakkında istediğiniz sürümü seçin. Ayarlar > Uygulamalar > Menü > Özel erişim > Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye giderek Chrome'un bilinmeyen uygulamaları yüklemesine izin verin. APK dosyasını telefonunuza indirdikten sonra bulabilmeniz için bir dosya yöneticisi (Cx Dosya Gezgini veya Dosya Yöneticisi gibi) yükleyin. Bir APK dosyası indirin ve yüklemek için açın. İkincisi, HappyMod uygulamasını indirin, ardından indirin ve yükleyin NEW STATE : NEW ERA OF BR tek tıklamayla mod apk.

HappyMod nedir?

HappyMod bir uygulama ve oyun modları apk mağazasıdır, hemen hemen tüm popüler uygulamaları kolayca arayabilir, indirebilir ve yükleyebilirsiniz. Android'de bilinmeyen uygulamalara nasıl izin verilir? APK dosyalarını Chrome veya başka bir tarayıcı kullanarak indirebilmeniz için önce bilinmeyen uygulamalara izin vermelisiniz: 1. Cihaz ayarlarınıza gidin ve Uygulamalar ve Bildirimler'e (veya Android'in eski sürümlerinde Uygulamalar) dokunun. 2.Sağ üst köşedeki üç noktaya dokunun. 3. Özel erişim'e dokunun. 4. Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye dokunun. 5.Chrome'a ​​(veya hangi web tarayıcısını kullanırsanız kullanın) dokunun 6.İzin Ver'i bu kaynaktan Açık konumuna getirin.

Happymod'u nasıl kurarım?

1.Tarayıcınızı açın ve happymod.com adresinden HappyMod APK dosyasını indirin. 2.Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin. 3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin. 4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun. 5.Kurmak için ekrandaki yönergeleri izleyin.

HappyMod güvenli bir uygulama mı?

Evet. HappyMod'daki tüm Uygulamalar, Android cihazınızın indirmesi için güvenlidir. Neden bazı MOD APK çalışmıyor? Hileli apk, orijinalin değiştirilmiş bir apk'sidir, tüm cihazlarla uyumlu olmayabilir, bu nedenle bazı cihazlar bunu kullanamaz. Aynı modu bulabilirsin, bazı kullanıcılar iyi çalışıyor ama birileri çalıştıramıyor.

Mod apk'yı neden yükleyemiyorum?

Öncelikle uygulamanın veya oyunun orijinal sürümünü kaldırdığınızdan emin olmalısınız, ardından mod apk'yı çalıştırabilirsiniz.

Mod apk'yı iOS'a indirebilir miyim?