HappyMod / Rise of Kingdoms: Lost Crusade Mod APK
Rise of Kingdoms: Lost Crusade Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Rise of Kingdoms: Lost Crusade v1.8.25 Mod APK Sınırsız para Ücretsiz satın alma

Güncelleme tarihi

Uygulama Bilgisi

Ad Rise of Kingdoms: Lost Crusade
Paket Adı com.lilithgame.roc.gp
Yayıncı Lilithgames
Kategori Strategy
MOD özellikleri Sınırsız para Ücretsiz satın alma
Sürüm 1.8.25
fiyat ÜCRETSİZ
Gerektirir Android 5.0 (LOLLIPOP)

Rise of Kingdoms: Lost Crusade Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Genel bilgi

Yunanistan ile Fetihler Yaparak Yükselişe Geç
▶Rise of Kingdoms'a Yeni bir Medeniyet Daha Katıldı: Yunanistan! ◀
Yunanistan, Rise of Kingdoms arenasındaki yerini aldı. Batı medeniyetinin beşiği ve efsanevi filozofların, savaşçıların ve şairlerin memleketi olan Yunan dünyası emrine amade:
YUNANLAR: Cesur, kafa yoran, sanatçı kişilikli ve yenilikçi Antik Yunan halkı Partenon gibi nefes kesen mimari mucizeleri ve de politika, sanat, felsefe ve harp konularındaki öncülüğü ile tanınır. Sana sunulan bu zengin kaynaklardan ve fikrî becerilerden nasıl faydalanacaksın?
Yunanistan'ı Perikles'in Altın Çağındaki gibi yöneterek demokrasiyi geliştirip mimari şaheserler mi inşa edeceksin? Yoksa Büyük İskender gibi askerî gücünü mü sergileyeceksin? Roma ordusuna yenik mi düşeceksin, yoksa Yunan medeniyetinin üstün mirasını ebediyete mi intikal ettireceksin?
Gerçek gücünü gösterme vakti geldi.

▶Özellikler◀
14 Eşsiz Medeniyet
14 tarihî medeniyet arasından istediğini seçip ilk baştaki küçük klanına liderlik ederek onu durdurulamaz bir imparatorluk hâline getir! Her medeniyetin kendine has mimari tarzı, özel birimleri ve farklı avantajları bulunur. Onları nasıl kullanacağın ise sana kalmış!
Yunan medeniyetini seçip yönetim becerilerinin sınırlarını zorla. Pirus, Perikles, Büyük İskender ve diğer büyük komutanlarla birlikte savaşarak Ege'yi fethet.

Gerçek Zamanlı Savaşlar
Savaşlar önceden hesaplanmaz; haritada gerçek zamanlı olarak gerçekleşir. İsteyenin istediği zaman bir savaşa katılabilmesi veya savaştan ayrılabilmesi gerçek RTS (Gerçek Zamanlı Strateji) oynanabilirliğine olanak tanır. Hemen arka bahçenizde bir müttefike saldırılmakta olduğunu mu görüyorsunuz? Arkadaşınıza yardım etmek için bazı kıtaları gönderin veya saldıran tarafın şehrine sürpriz bir karşı saldırı başlatın.

RPG Komutanları
Jül Sezar ve Sun Tzu'dan Jeanne d'Arc ve Kusunoki Masashige'ye kadar, güvenilir komutanlarınız olarak hizmet verecek düzinelerce tarihî kişiyi çağırın. Barbarları yenilgiye uğratarak ve savaşlara göndererek komutanlarınızın düzeyini yükseltip, bir RPG tarzı yetenek ağacı ve beceri sistemi kullanarak yeteneklerini yükseltin.

Kesintisiz Dünya Haritası
Tüm oyun içi eylemler, oyuncuların ve NPC karakterlerinin yer aldığı çok geniş tek bir haritada gerçekleşir. Tekil üsler veya ayrı savaş ekranları yoktur. Mobil ortamda daha önce hiç görülmemiş “sonsuz yakınlaştırma” özelliği, dünya görünümü ve bağımsız şehirler veya barbar ileri karakolları arasında serbestçe geçiş yapmanızı sağlar. Harita özellikleri, nehirler ve sıradağlar gibi doğal engelleri ve komşu bölgelere girmek için el geçirilmesi gereken stratejik geçitleri içerir.

Keşif ve İnceleme
Rise of Civilizations dünyası yoğun sisle kaplıdır. Bu gizemli toprakları keşfetmek ve içindeki gizli hazineyi ortaya çıkarmak için casusları gönderin. Kayıp tapınakları, barbar kalelerini, gizemli mağaraları ve kabile köylerini inceleyin, düşmanlarınız hakkında bilgi toplayın ve en büyük çarpışma için hazırlanın!

Sınırsız Kıta Hareketleri
Yeni düzenler herhangi bir anda kıtalara uygulanabildiğinden sınırsız stratejik olasılık sağlanır. Bir düşman şehrine sahte saldırı başlatıp, bir geçidi ele geçirmek için etrafından dolaşın ve birlik ordunuzla buluşun. Yakındaki bir ormandan kereste toplamaları için kıtalar gönderin ve yol boyunca birkaç barbar klanını teker teker vurmalarını sağlayın. Aynı zamanda kuvvetler birden fazla komutan arasında ayrılabildiğinden, aynı anda birden fazla eylemde bulunabilirsiniz.

Birlik Sistemi
Krallığı Fethedin
Sefer Modu
Sonsuz Yakınlaştırma--mobil ortamda daha önce hiç görülmedi!
Casusluk yapılıyor
İspiyonculuk
Krallık İlerlemesi
Medeniyete Özgü Şehirler
Çarpıcı Grafikler
3 Boyutlu Karakter Modelleri
Daha da fazlası…

Facebook: https://www.facebook.com/riseofkingdomsgame

Rise of Kingdoms: Lost Crusade Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Mod bilgisi

Mod V1.8.25 özellikler

 • 1. Ücretsiz uygulama içi satın alma
  2. GEMS çarpan X1000 (25000 satın alırsınız 25000000 alır)

Mod V1.0.75.21 özellikler

 • Mod özellikleri yakında
  Sınırsız Para
  Sınırsız Gems

Mod V1.0.74.22 özellikler

 • Mod özellikleri yakında
  Sınırsız Para
  Sınırsız Gems

Mod V1.0.74.18 özellikler

 • Mod özellikleri yakında
  Sınırsız Para
  Sınırsız Gems

Mod V1.0.70.16 özellikler

 • Sınırsız taşlar ve tam oyun

Mod V1.0.68.16 özellikler

 • Sınırsız Mücevher

Mod V1.0.67.16 özellikler

 • Sınırsız taşlar ve tam oyun

Mod V1.0.61.17 özellikler


 • reklam yok

Mod V1.0.61.14 özellikler


 • Mod özellikleri yakında
  sınırsız para
  Sınırsız Gems

Mod V1.0.53.17 özellikler • Sınırsız Gems
  Sınırsız Para
  Ücretsiz Alışveriş

Para taşıyan bir kişi daha önce yerleşmiş bir köye ulaşacaktır.

Bu strateji oyunu, Clash of Clans sayesinde piyasada benzer oyunlar sunuyor. Julius Caesar, Sun Tzu veya Kusunoki Masashige gibi popüler generaller olarak oynayabilirsiniz. İlk oyun aşamalarında temel görevler yapmak, düşmanlara karşı savaşlara katılarak tamamlamanız gereken genel oyun hedefinin bir parçasıdır. Krallıkların Yükselişi hakkında daha fazla bilgi edindikçe, en iyi generalin neden faydalı olduğunu anlamak önemlidir. Bu, hangi generalin sizin için en iyisi olduğunu seçerek oyundan gelecektir. Belirli bir general seçerek, bir krallığa nasıl saldıracağınızı ve savaşı kazanacağınızı stratejikleştirebileceksiniz. Krallıklar Rise oynarken, oyuncular zaten insanlar tarafından yaşadığı bir köyde başlayacaklar. Oradan, generallerinin kişilik türüne uygun bir medeniyet seçecekler. Doğru Ordu türünü seçmek size gerçek zamanlı etkinliklere erişim sağlar. Daha sonra çevrimdışı ve gözden uzak olduklarında düşmanlara saldırabilirsiniz. Bu size onlar üzerinde bir avantaj sağlar, bu da seçimlerinizi daha da etkili hale getirir.

Rise of Kingdoms: Lost Crusade Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Oyun sadece eylemden daha fazlasını gerektirir; Bu bir hayatta kalma oyunu.

Belirli binalar zaman içinde kaynak toplamanıza olanak tanır. Bunlar oyununıza, oyuna heyecan verici bir dinamik ekleyen kaynak tabanlı bir tamirci verir. Oyuncular gerçek zamanlı savaşların tadını çıkarır, çünkü oyunlarına heyecan katar. Cömert veya otoriter bir lider olmayı seçebilirsiniz. Bu, oyuncuların zihninde birçok yaratıcı senaryoya ve düşünceye yol açar. Oyununuza başka bir tür eklemek için kayıp haçlı seferini kullanabilirsiniz. İttifaklar kurmayı ve bölgeleri fethetmeyi içeren gerçek zamanlı bir strateji oyunudur. Bir casus olmayı seçerseniz, özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinebilmeniz için okumaya devam edin. Oyuncular grafiklerini ve genel zevkini seviyor gibi görünüyor. Hatta bazıları, Google Play Store'daki popülaritesi nedeniyle Kingdoms Lost Crusade APK'nın yükselişini sevdiğini söylüyor. Bu oyun 10 milyondan fazla indirme olan bir strateji oyunudur. Bu oyun hem aksiyon başlığı hem de hayatta kalma başlığıdır. Kabilenizin lideri olmak istiyorsanız, indirin ve oynayın.

Rise of Kingdoms: Lost Crusade Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Her seviyedeki birçok binanın kilidini açarak medeniyetinizin ünlü olmasına yardımcı olun.

Sizin tarafınızdan seçilen tarihi fatih ve medeniyetlerle karşı karşıya kalıyorsunuz. Popüler ordu türlerine ek olarak, fethetmek için kendi ordunuzu yaratırsınız. Ne savaşlar ne olursa olsun, katılmalısınız. Bu oyunda oyuncular sisli toprakları keşfedebilir ve mağaralar, köyler, istihbarat toplama fırsatları ve gizemli topraklar bulabilirler. Bununla birlikte, arazinin çoğu yoğun sisle kaplıdır. Bu, oyuncuların bu yerleri stratejik olarak araştırabileceği ve rekabet avantajı elde edebileceği anlamına gelir.
Bu oyunda otomatik savaş kullanılır; Bu, iyi planlanmış bir stratejiye sahip insanların zafer şansı yüksek olduğu anlamına gelir. Oyundaki karakterlerden birinin soyundan gelen yeni hayatınızdayken kayıp tapınakları, mağaraları ve diğer gizemli toprakları keşfedeceksiniz. Krallığınızı geliştirmek ve onu düşmanlardan korumak için stratejileri kullanmanız gerekir. Daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin. Dağlar, nehirler ve geçişler gibi doğal engellerin kaplanması bu oyunda benzersiz bir manzara yaratıyor. Bu görüş, oyuncuların birçok seçenekten herhangi bir medeniyet seçmelerine olanak tanır. Her medeniyetin kendine özgü birimleri, binaları ve avantajları vardır. Bunlar hem ilginç hem de oyunun yönlerini kavramak zordur. Tarihsel figürleri Sun Tzu gibi komutanlar olarak getirebilirsiniz. Bu oyun sıfırdan bir krallık ve medeniyet yaratmanızı sağlar. Kaynak toplamanız ve yeni binalar inşa etmeniz gerekecek. Oyunlarda tarihi takdir eden insanlar bunu sevecekler çünkü hükümdarın rolünü oynamalarına izin veriyor. Haritanın boyutu gerçek zamanlı oyun için mantıklı.

Rise of Kingdoms: Lost Crusade Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Oyun, oyuncuların karşılaşması gereken farklı savaş türlerine sahiptir.

Bu bilgi sadece arzulu bir düşünceydi. Mobil oyunlar sayesinde, en çılgın hayallerimizi gerçek hayata dönüştürmek kolaydır. Araştırmalar, bunun birçok insanın stratejiyi takdir etmesine yol açtığını gösteriyor. Oyun içi tüm etkinlikler, Krallıkların Yükselişi'nin Kayıp Haçlı Seferi bölümünde tek bir haritada gerçekleşir. Oyuncular, sahip oldukları komutanları seçerek farklı savaşların üstesinden gelirler. Ek olarak, rakipleri yenmek için etkili bir ordu inşa etmelidirler. Hangi generaller sahip olduğunuz ordu için uygundur ve hedeflemek istediğiniz stille eşleşir. Krallıkların kirası Kayıp Haçlı Seferi, kendi medeniyetinizi kurmanıza ve çevirmenize izin veren bir strateji oyunudur. Gurur duyduğunuz bir krallıkta. Krallıkların Rise'si Kayıp Haçlı Seferi Sıradan Strateji Oyununuz Değildir.RPG Komutanları - Bu oyunda, her Ordu birimini yönetmeniz mantıklı değil. Tarih hakkında bildiğiniz her şeye meydan okuyacak strateji oyunu.


Mighty Ordulara karşı kendi başınıza bir medeniyet inşa edin

Kingdoms Rise of Kingdoms, güçlü ordulara karşı kendi başınıza bir medeniyet inşa edeceğiniz bir strateji oyunudur. Bu karakterleri yüksek kalitede bir göğüs aracılığıyla açacaksınız. Aynı zamanda, karmaşıklık noktası bir beceri ağacına benzer yetenek sistemlerinde de görünür ve kesinlikle içindeki tüm yetenekleri yükseltemezsiniz. Daha sonra, dünya görüşüne sorunsuz bir şekilde geçmenizi sağlayan bir “sonsuz zoom” özelliği de var. Onları savaşlara göndererek veya yeteneklerini yükselterek düzleştirebilirsiniz.
Bir süre sonra, iradenizde piyade, okçu ve süvari kilidini açabileceğiniz için bazı askeri odaklı binalara erişebilirsiniz. Çocukken , kendi halkınızı yönetip lider olduklarını hayal etmek her zaman eğlenceliydi. Bu oyun tarihteki meraklılar veya liderlik becerilerini test etmek isteyenler içindir. Kendi medeniyetinizi dinleyin - Bu oyunda, halkınız olmak için 11 benzersiz medeniyet arasından seçim yapma seçeneğiniz var. Bu, diğer oyuncuların krallıklarının dünya haritasında görülebileceği anlamına gelir.


SSS

Nasıl kurulur Rise of Kingdoms: Lost Crusade Mod apk

İki seçeneğiniz var, ilki indirme düğmesine tıklayın, Rise of Kingdoms: Lost Crusade mod apk hakkında istediğiniz sürümü seçin. Ayarlar > Uygulamalar > Menü > Özel erişim > Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye giderek Chrome'un bilinmeyen uygulamaları yüklemesine izin verin. APK dosyasını telefonunuza indirdikten sonra bulabilmeniz için bir dosya yöneticisi (Cx Dosya Gezgini veya Dosya Yöneticisi gibi) yükleyin. Bir APK dosyası indirin ve yüklemek için açın. İkincisi, HappyMod uygulamasını indirin, ardından indirin ve yükleyin Rise of Kingdoms: Lost Crusade tek tıklamayla mod apk.

HappyMod nedir?

HappyMod bir uygulama ve oyun modları apk mağazasıdır, hemen hemen tüm popüler uygulamaları kolayca arayabilir, indirebilir ve yükleyebilirsiniz. Android'de bilinmeyen uygulamalara nasıl izin verilir? APK dosyalarını Chrome veya başka bir tarayıcı kullanarak indirebilmeniz için önce bilinmeyen uygulamalara izin vermelisiniz: 1. Cihaz ayarlarınıza gidin ve Uygulamalar ve Bildirimler'e (veya Android'in eski sürümlerinde Uygulamalar) dokunun. 2.Sağ üst köşedeki üç noktaya dokunun. 3. Özel erişim'e dokunun. 4. Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye dokunun. 5.Chrome'a ​​(veya hangi web tarayıcısını kullanırsanız kullanın) dokunun 6.İzin Ver'i bu kaynaktan Açık konumuna getirin.

Happymod'u nasıl kurarım?

1.Tarayıcınızı açın ve happymod.com adresinden HappyMod APK dosyasını indirin. 2.Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin. 3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin. 4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun. 5.Kurmak için ekrandaki yönergeleri izleyin.

HappyMod güvenli bir uygulama mı?

Evet. HappyMod'daki tüm Uygulamalar, Android cihazınızın indirmesi için güvenlidir. Neden bazı MOD APK çalışmıyor? Hileli apk, orijinalin değiştirilmiş bir apk'sidir, tüm cihazlarla uyumlu olmayabilir, bu nedenle bazı cihazlar bunu kullanamaz. Aynı modu bulabilirsin, bazı kullanıcılar iyi çalışıyor ama birileri çalıştıramıyor.

Mod apk'yı neden yükleyemiyorum?

Öncelikle uygulamanın veya oyunun orijinal sürümünü kaldırdığınızdan emin olmalısınız, ardından mod apk'yı çalıştırabilirsiniz.

Mod apk'yı iOS'a indirebilir miyim?