HappyMod / Roblox Mod APK
Roblox Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Roblox v2.621.528 Mod APK Sınırsız para

Güncelleme tarihi

Uygulama Bilgisi

Ad Roblox
Paket Adı com.roblox.client
Yayıncı Roblox Corporation
Kategori Adventure
MOD özellikleri Sınırsız para
Sürüm 2.621.528
fiyat ÜCRETSİZ
Gerektirir Android 5.0 (LOLLIPOP)

Genel bilgi

Roblox yaratıcı olmanı, deneyimlerini arkadaşlarınla paylaşmanı ve hayal edebileceğin her şeyi olmanı sağlayan nihai sanal evrendir. Milyonlarca kişiye katıl ve küresel bir topluluk tarafından yaratılan sonsuz çeşitlilikteki engin dünyaları keşfet!

Zaten hesabın var mı? Mevcut Roblox hesabınla giriş yap ve sonsuz Roblox çoklu evrenini keşfet.

KEŞFEDİLECEK MİLYONLARCA DÜNYA

Destansı bir macera havasında mısın? Dünya genelinde rakiplerle mücadele etmek ister misin? Ya da sadece arkadaşlarınla çevrimiçi takılıp sohbet etmek mi istersin? Topluluk tarafından oluşturulan büyüyen bir dünya kütüphanesi demek, her gün oynayacak yeni ve heyecan verici şeyler demek.

İSTEDİĞİN ZAMAN, İSTEDİĞİN YERDE BERABER KEŞFET

Eğlenceyi devam ettir. Roblox platformlar arası tam desteğe sahiptir, yani bilgisayarlarında, mobil cihazlarında, Xbox One'da ya da VR gözlüğünde arkadaşlarına ve diğer milyonlarca kişiye katılabilirsin.

HAYAL EDEBİLECEĞİN HER ŞEY OL

Yaratıcı ol ve eşsiz tarzını göster! Avatarını bir sürü şapka, tişört, surat, ekipman ve daha fazlasıyla özelleştir. Sürekli genişleyen bir öğe kataloğu sayesinde oluşturabileceğin görünümlerin sınırı yok.

ARKADAŞLARINLA SOHBET ET

Sohbet özelliklerini, özel mesajları ve grupları kullanarak dünyanın dört bir yanındaki arkadaşlarınla takıl!

KENDİ DÜNYALARINI YARAT: https://www.roblox.com/develop
DESTEK: https://en.help.roblox.com/hc/en-us
İLETİŞİM: https://corp.roblox.com/contact/
GİZLİLİK POLİTİKASI: https://www.roblox.com/info/privacy
EBEVEYN REHBERİ: https://corp.roblox.com/parents/
Kullanım Koşulları: https://en.help.roblox.com/hc/en-us/articles/115004647846

LÜTFEN DİKKAT: Katılmak için ağ bağlantısı gereklidir. Roblox en iyi Wi-Fi'da çalışır.

Roblox Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Mod bilgisi

Mod V2.621.528 özellikler

 • sınırsız atlama
  uçma modu (atlama düğmesini basılı tutun)

Mod V2.621.526 özellikler

 • sınırsız atlama
  uçma modu (atlama düğmesini basılı tutun)

Mod V2.620.463 özellikler

 • unlimited jump
  fly mode (press and hold the jump button)

Mod V2.619.508 özellikler

 • Sınırsız Jump
  sinek modu (atlama düğmesini basılı tutun)

Mod V2.617.654 özellikler

 • sınırsız atlama
  uçma modu (atlama düğmesini basılı tutun)

Mod V2.616.655 özellikler

 • sınırsız atlama
  uçma modu (atlama düğmesini basılı tutun)

Mod V2.615.606 özellikler

 • Sınırsız Atlama
  sinek modu (atlama düğmesini basılı tutun)

Mod V2.614.409 özellikler

 • Sınırsız Atlama
  sinek modu (atlama düğmesini basılı tutun)

Mod V2.613.510 özellikler

 • Sınırsız Jump
  sinek modu (atlama düğmesini basılı tutun)

Mod V2.612.532 özellikler

 • sınırsız atlama
  uçma modu (atlama düğmesini basılı tutun)

İtirazıyla birden fazla platformda milyonlarca oyuncuyu geride bırakıyor.

Bir oyunun her yönü temsilinde doğru bir şekilde temsil edilecektir. Oyun tarzının bloklar ve küplerle temsil edildiği Roblox Minecraft'ı düşünün. Oynamadan önce, oyuncular kare nesnelerle dolu bir dünyayla karşılaşmayı bekleyebilirler. Sunucular birbirlerinin ilerlemesini kaydettiğinden, oyuncular tesviye sorunları yaşamayacaklardır. Gerçek uçak fizik testi hızlı tempolu bir FPS oyunudur. Biraz silah oyunu oynamak istiyorsanız idealdir. Tamamen sanal olan oyun için özelleştirilmiş kulüplerde takılabilirsiniz. Gun oyununda, oyuncular birinci şahıs nişancı oyunlarında birbirlerine karşı yarışırlar. Roblox oyuncuları, özelleştirebilecekleri ve düzenleyebilecekleri kütüphaneler aracılığıyla diğer kullanıcılarla etkileşime girebilir. Bu, zorlayıcı kostümler oluşturabilecekleri veya benzersiz karakter tasarımları oluşturabilecekleri için oynamaya devam etmelerini teşvik eder. Oyuncular olumlu ve komik içeriğe sahip büyük bir Emote kütüphanesine erişebilirler. Bu, oyuncuların diğer kullanıcılarla dostça bir şekilde bağlantı kurmasına yardımcı olur. Oyuna ilk katıldığınızda, sistem cinsiyetinizi ve varsayılan çarpanınızı seçecektir. Roblox, milyonlarca kullanıcı ile platformlar arası bir çevrimiçi oyundur. Oyunu indirmek için APK dosyasını kullanırsanız arkadaşlarınızla farklı platformlarda oynayabilirsiniz. Oyunu indirerek, oyunun kurallarına uymak zorunda kalmak gibi, birçok insanla oynayabilmek ve herhangi bir dezavantajdan kaçınmak gibi tüm avantajlarına erişirsiniz.

Roblox Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Roblox, platformda birçok farklı ve ilginç oyun moduna sahiptir.

Roblox, oyun söz konusu olduğunda sınırsız olasılıklar sunan çok oyunculu bir çevrimiçi oyundur. Herhangi bir yerde, her zaman, her zaman oynamak için kullanılabilir. Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok farklı oyun ve tema var. Roblox, Roblox Corporation'ın bir oyunudur. Yaratılış unsurlarını ilginç oyun modlarıyla birleştirir. Oyun içi kaynaklar herkes için mevcuttur, bu da oynayacak birçok dünyayı düşündüğünüzde mantıklıdır. Bu oyunu kesinlikle denemelisiniz; Pişman olmayacaksın. Oyun sürekli olarak yeni içerikle güncellenir. Buna yeni kostümler, eşler ve premium özellikler dahildir. Oyunu oynamak, oyun etkinliklerinde zil süper nadir eşyalar da dahil olmak üzere daha zengin ödüllerle oyuncuları daha uzun ödüllendirir. Roblox, oyuncuların dünyadaki milyonlarca insanın yarattığı içeriğe katkıda bulunabileceği ve deneyimleyebileceği bir platformdur. Akıllı telefon veya tableti olan herkes için ücretsiz oynaması olan bir oyun koleksiyonudur. Bazı oyunlarda ödenebilecek premium özellikler de vardır; Bu ekstra avantajlar oyunda ek faydalar sağlar. Oyun, günde 24 saat kullanabilmeyi dilediğiniz silahlara sahiptir. Her sunucu, aksiyon, RPG, simülasyon, hayatta kalma ve gündelik gibi farklı oyuna yol açan benzersiz bir özellik kümesine sahiptir.

Roblox Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Roblox, yaratıcılık ve esneklik için bir platform sağlar.

Karakter hareketleri ve özel kontroller aracılığıyla takım arkadaşlarıyla kolayca etkileşime girebilirsiniz. Roblox platformu, oyuncuların yaratıcı ve esnek olabileceği sağlıklı bir oyun alanı sağlar. Onlar da yaramazdır; Bazen inşa ettiğiniz sanat eserini mahvediyorlar. Gördüğünüz gibi, bu uzun zamandır beklenen özellik bu makalede tanıtıldı. Bir oyun oluşturmak hassas ve canlı karakterler gerektirir. Birçok oyun başka birçok şey içeremez. Örneğin bir çekim oyunu modu oluşturmayı deneyin. Sanatın en az bir parçasını görmüş olmalısın, değil mi? Bunu gören herkes filmin karakterleri tarafından tutulan silahları kullanmak isteyecektir. Filmin dünyaları, günlük simülatörüne benzer ilerleme gerektirir.

Roblox Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Roblox oyunda, oyuncular farklı dünyalara girebilir ve birçok farklı oyun oynayabilir.

Popülerlikleri nedeniyle, birçok açık kaynaklı oyun büyük bir takipçinin tadını çıkarır. Oyuncular, gerçekten açık bir oyun deneyimi sağlamak için herhangi bir platformda hesap oluşturabilirler. Her oyuncu, oynadıkları en son sunucularının özel bir kütüphanesini korur. Daha sonra herkesin oynaması için küresel bir açık ortam oluşturmak için sunucularına daha fazla özellik ekleyebilir ve daha fazla özellik ekleyebilirler. 100 milyondan fazla kişi piyasaya sürüldüğü ilk birkaç yıl içinde oyunu indirdi. Oyun Roblox, son zamanlarda oynanan ilk 5 maçtaki bir noktada inanılmaz derecede popüler. Bunun nedeni, oyuncuların karakterlerini özgürce hareket ettirebilmeleridir. Roblox motoru ile şeyler. Bu aynı zamanda birçok sunucunun onları dolduracak daha fazla oyuncuya sahip olduğu anlamına gelir, yani her türlü oyunu oynayabilir ve günün saatinde ve nerede olursanız olun dünyalara katılabilirsiniz.


Roblox'taki karakter tasarım sistemi etkileyici ve zengin

Roblox, gerçek zamanlı olarak diğer oyuncularla sohbet etmenize ve etkileşime girmenize izin verirken, aynı zamanda istediğiniz herkes olma fırsatı verir. BR> Roblox her zaman birçok unsurla ünlüdür, ancak en belirgin olanı sunucularının her birinde çeşitlilik ve zenginliktir, oyunculara oyunun tadını çıkarmak ve eğlenmek için birçok seçenek sunar. Roblox'taki karakter tasarım sistemi etkileyici ve zengindir. Kullanıcılara en etkileyici bir karakter tasarlamak için geniş bir seçim sunar. Daha da etkileyici olan, oyuncuların farklı ön ayarlarda karakter setlerini kaydedebilmesidir ve tüm oyuncuların istediği uygun bir işlevdir ..
Burada insanlar kendi uçaklarını arayabilir veya inşa edebilir ve gökyüzünde uçmak için kullanabilirler. Dahası, Roblox çapraz oynamaya izin verdiğinde oyun mobil platformlara karşı çok fazla önyargıya sahip olacak ve herkes adil bir ortamın tadını çıkaracak. Birçoğu, araba yarışlarından ve balıkçılıktan silah yükseltmeleri ve seviye ilerlemesi ile FPS oyunlarına tamamen dikilmiş olan kendi seviyelerini tasarladı. Kendiniz araçlar, beklediğinizden çok daha kolay olduğunu göreceksiniz. Ya daha geri dönen bir şey? Sadece arkanıza yaslanıp bazı arkadaşlarınızla rahatladığınız ve gerçekleştirmek için basit bir görev oynadığınız her türlü rol oynama oyunları vardır. Android'de strateji uygulaması özellikle eğlence amacıyla oluşturuldu. Bununla birlikte, Roblox ile ilgili en iyi şey, farklı platformlarda oynayan insanların birbirleriyle özgürce etkileşime girebileceği çapraz oyun mekanizmasıdır. Roblox, dünyaları ve sunucuları ile iyi bilinmez, daha ziyade karakterler arasındaki etkileşim, hassasiyet, esneklik gösteren, Ve mizah bir tür blok grafiği olmasına rağmen. Liste sonsuzdur ve Roblox'ta keşfedilecek dünya sıkıntısı yoktur.


Roblox'taki herkes sunucularını oluşturabilir, programlayabilir, oyunu değiştirebilir

Roblox, oyuncuların diğer oyuncuların özleminin tadını çıkarmaya gelip gittikleri sonsuz unsurların ve yaratıcılığın bir kütüphanesi ya da kesişimi olarak hareket eder. Oyunda oyuncular tarafından yaratılan açık bir dünya vardı. En çok oynanan yanı sıra, yüzlerce YouTube kanalında milyarlarca görüntüleme ile en çok izlenen. Bu oyun bir oyun ve sosyal medya platformu arasında bir haçtır çünkü Roblox'un oynamak kolaydır. Başka bir deyişle, oyuncular tarafından çeşitli zevkleri veya tercihleri ​​olan oyuncular için yapılan geniş bir oyuncu odaklı sunucu koleksiyonudur. Android sürümü en popüler olanlardan biri olmasına rağmen, oyun birçok farklı platformda mevcuttur. Hepsinden iyisi, herkes sunucularını oluşturabilir, programlayabilir, oyunu değiştirebilir ve geri kalanından tamamen bağımsız bir oyun oluşturabilir. İndirmek ve kurmak ve daha sonra büyük mega yaratımlar dünyasına atlamak kolaydır - keşfetmek için tüm yeni dünyalar, oynamak için oyunlar ve kendi tasarımlarınızı oluşturmak için kullanabileceğiniz birçok yaratıcı araç. Bu oyun herkesin oynaması için tasarlandı. Roblox'un oyuncu topluluğundaki kaos, herkes heyecanla vızıldadığı ve yeni arkadaşlar ararken sonsuz heyecan ve sevinç kaynağıdır. Kullanıcı tarafından oluşturulan oyunlar, tamamen ücretsiz olarak oynamaya hazır, genellikle popüler FPS oyunlarını ve Minecraft gibi diğerlerini yeniden yaratıyor.


SSS

Nasıl kurulur Roblox Mod apk

İki seçeneğiniz var, ilki indirme düğmesine tıklayın, Roblox mod apk hakkında istediğiniz sürümü seçin. Ayarlar > Uygulamalar > Menü > Özel erişim > Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye giderek Chrome'un bilinmeyen uygulamaları yüklemesine izin verin. APK dosyasını telefonunuza indirdikten sonra bulabilmeniz için bir dosya yöneticisi (Cx Dosya Gezgini veya Dosya Yöneticisi gibi) yükleyin. Bir APK dosyası indirin ve yüklemek için açın. İkincisi, HappyMod uygulamasını indirin, ardından indirin ve yükleyin Roblox tek tıklamayla mod apk.

HappyMod nedir?

HappyMod bir uygulama ve oyun modları apk mağazasıdır, hemen hemen tüm popüler uygulamaları kolayca arayabilir, indirebilir ve yükleyebilirsiniz. Android'de bilinmeyen uygulamalara nasıl izin verilir? APK dosyalarını Chrome veya başka bir tarayıcı kullanarak indirebilmeniz için önce bilinmeyen uygulamalara izin vermelisiniz: 1. Cihaz ayarlarınıza gidin ve Uygulamalar ve Bildirimler'e (veya Android'in eski sürümlerinde Uygulamalar) dokunun. 2.Sağ üst köşedeki üç noktaya dokunun. 3. Özel erişim'e dokunun. 4. Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye dokunun. 5.Chrome'a ​​(veya hangi web tarayıcısını kullanırsanız kullanın) dokunun 6.İzin Ver'i bu kaynaktan Açık konumuna getirin.

Happymod'u nasıl kurarım?

1.Tarayıcınızı açın ve happymod.com adresinden HappyMod APK dosyasını indirin. 2.Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin. 3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin. 4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun. 5.Kurmak için ekrandaki yönergeleri izleyin.

HappyMod güvenli bir uygulama mı?

Evet. HappyMod'daki tüm Uygulamalar, Android cihazınızın indirmesi için güvenlidir. Neden bazı MOD APK çalışmıyor? Hileli apk, orijinalin değiştirilmiş bir apk'sidir, tüm cihazlarla uyumlu olmayabilir, bu nedenle bazı cihazlar bunu kullanamaz. Aynı modu bulabilirsin, bazı kullanıcılar iyi çalışıyor ama birileri çalıştıramıyor.

Mod apk'yı neden yükleyemiyorum?

Öncelikle uygulamanın veya oyunun orijinal sürümünü kaldırdığınızdan emin olmalısınız, ardından mod apk'yı çalıştırabilirsiniz.

Mod apk'yı iOS'a indirebilir miyim?