HappyMod / Shadow Fight 2 Special Edition Mod APK
Shadow Fight 2 Special Edition Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Shadow Fight 2 Special Edition v1.0.12 Mod APK Sınırsız para Kilitli

Güncelleme tarihi

Uygulama Bilgisi

Ad Shadow Fight 2 Special Edition
Paket Adı com.nekki.shadowfight2.paid
Yayıncı Nekki
Kategori Action
MOD özellikleri Sınırsız para Kilitli
Sürüm 1.0.12
fiyat ÜCRETSİZ
Gerektirir Android 4.4 (KITKAT)

Genel bilgi

Shadow Fight 2 Special Edition Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Mod bilgisi

Mod V1.0.12 özellikler

 • 1. Silahların Kilidini Açın
  2. Seviye 52
  3. Sonsuzluk taşları
  4. Altın paralar
  5. Büyüleyici boncuklar
  Bildirim
  1. Oyunu indirin ve yükleyin, oyunu başlatın, "Güncelleme!" Arayüz ve oyundan çıkmak için "İptal" ü tıklayın
  2. Telefon Storage-Assets-Packs.xml002'yi bulun, "Packs.xml002" i "Packs.xml" olarak değiştirin ve oyunu yeniden başlatmaya devam edin
  3. Modül ekledikten sonra oyun oyun sırasında çökebilir. Oyunu yeniden başlatabilirsiniz. Lütfen dikkatlice indirmeyi düşünün.
  4. Oyun oynamadıktan sonra lütfen varlıkları ve bölgeleri silin_x.dz (10) dosyalarını silin ve bunları tamamen silin.

Mod V1.0.11 özellikler

 • 1. Bir sürü altın 2. Bir sürü elmas 3. Düşmanı yenmek için tek hamle 4. Oyun hızı orjinalinin 3 katından fazla

Mod V1.0.10 özellikler

 • Mod Para
  Başlat oyunu ve internet olmadan sadece oynamak!

Mod V1.0.9 özellikler

 • Mod Para

Mod V1.0.8 özellikler

 • Mod Para

Mod V1.0.7 özellikler

 • Sınırsız için iki altın değiştirin! [Not] Pencereyi indirmek istiyorsanız, Çince yüklemek için İndir'i tıklayın!

Mod V1.0.6 özellikler

 • Çok para

Mod V1.0.5 özellikler

 • Mod Para

Mod V1.0.4 özellikler

 • Mod Para

Mod V1.0.3 özellikler

 • MOD, Sınırsız Para

Shadow Fight 2 Özel Baskısı'nda maçlar enerji gerektirmez.

Bazı kullanıcılar Shadow Fight 2'den farklı bir oran ödemelidir. Bu nedenle, bu, ödeme ihtiyacı ile gerekli olan bir uzlaşmadır; Kusurların hiçbiri yok. Nekki, Sensei'nin bu noktanın ötesinde ek oyunla arka planını ortaya çıkaracak. Bu bilgilere önceden atıfta bulunulmaz. Oyun oyuncular için değerli bir hediye var. Bu hediye tarafından temsil edilen güç, donatılabilen birçok kombinasyon veya silah için kullanılabilir. Kahraman savaştı ve kazandı, bu da iki versiyon arasındaki farkları anlamak istiyorsanız bizi bu kısa bilgiye götürüyor. Oyunda ölümcül silahların büyük bir cephaneliği; Hem saldırgan hem de savunmacı. Oyuncular maç yapmak için enerjiye ihtiyaç duymazlar; Bu, enerji limiti olmayan maçlar oynarken gecikme ile sonuçlanır. Sizi her zaman bu yeni alışkanlıktan ara vermenizi öneririm. Telefon dinlenme dönemleri de oyunculara yedi ilden geçmeleri için zaman verir. Çünkü Titan'ı bizi bir tehdit olarak görmeye zorlamamız gerekiyor.

Shadow Fight 2 Special Edition Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Shadow Fight 2'nin özel baskısını oynamak, izleyicilerin reklamlarla başa çıkmasını gerektirmez.

Dövüş oyunları birçok zevk seçeneği sunar. Çünkü dünyadaki büyük izleyicilere hitap ediyorlar. Bu oyunlar çok popüler olduğundan, her zaman devam eden sürümlere sahip olmaları mantıklı. Bu yüzden bu görevlerde daha genç bir Sensei karakterinin takip edilmesi kolaydır. Diğer dövüş oyunlarının aksine, bu acımasız ve karmaşık çatışmalara izin verir. Shogun oyunun başarısına çok kızdı. Oyun için ek bilgi vermek gerekli değildir; Maceraya gölgelere başlayın ve güçlü kötü adamlara karşı savaşın. Ses yoluyla bir savaşı tanımlarken, her eylemin yarattığı sesleri doğru bir şekilde temsil etmek önemlidir. Ortaya çıkan sesler, çatışmanın vahşetine somut bir örnek sağlar.

Shadow Fight 2 Special Edition Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Bu oyunda reklamlardan yoksundur ve bir enerji bütçesi vardır.

Temel silah sistemi ile sağlanmasının yanı sıra, bu oyun oyuncuya aralarından seçim yapabileceğiniz büyük bir ölümcül silah ve zırh cephaneliği sunar. Shadow Fight 2 Special Edition, Android'deki en popüler 2D aksiyon dövüş oyunlarından biridir. Oyunculara reklam veya enerji tüketimi olmadan sonsuz oyun sunar. Oyuncular hem oyun topluluğundan hem de teknoloji yoğun web sitelerinden olumlu incelemelere sahiptir. Bu, bu oyunun dünya çapında çok fazla başarı ve popülerlik kazandığını gösteriyor. Ayrıca, savunma, hücum ve dayanıklılık rejenerasyonunu artıran zırh seçenekleri arasında da seçim yapabilirler. Bu, bu oyunu, reklam veya enerji kullanımı kısıtlamaları olmadığı için orijinal versiyonuna kıyasla özel hale getirir. ve savunma, dayanıklılık yenilenmesini, dayanıklılığı ve suçu artıran asker zırhı. İki zırh seti, oyuncuların prensi kaçıran Shogun askerlerine karşı savaşmasına izin veriyor.
Prens Sensei'nin cesareti sayesinde kurtarıldı. Ve Shadow Fight 2 Special Edition, her gün herhangi bir reklam veya enerji kısıtlaması olmadan Infinite Play'e izin verdiğinden, dünyadaki başarısını ve popülaritesini sergiliyor. reklamlar ve sınırlı bir enerji tüketimi. Ayrıca bir kelime veya görüntü sınırı yoktur. Diğer önemli özellikler arasında ücretsiz olması ve bir enerji sınırına sahip olmaması yer alır. Tüm düşmanları yenmek ve o kapıyı sonsuza dek kapatmak için, oyuncular kendilerini bulmak için tehlikeli bir yolculuğa çıkmalıdır. Bu süre zarfında, Darkness Of Darkness da bir dövüş rol yapma oyununda piyasaya sürülüyor.

Shadow Fight 2 Special Edition Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Bu oyun, çizgi film türü tarafından sunulan benzersiz ve çığır açan grafikler kullanıyor.

Silahlar, zırh ve mücevherler oyunun tamamlanmasını gerekenden daha fazla artırır. Shadow Fight 2 özel baskısında kontroller basit ve anlaşılması kolaydır. Oyun ilginç çizgi film görüntüleri ve sofistike grafikler kullanıyor. Her bölümdeki aşamalarda oynuyorsunuz, yeni içeriğe ilerlemek için düşmanlarla savaşıyorsunuz. 7 illeri keşfederek Titan'ı yenmenin yeni yollarını bulun. Yeni kombinasyonların ve saldırıların kilidini açmak için silah satın alın. Diğer tüm yarışmacıları yenerek dünyanın en iyi gölge savaşçısı olun. Ayrıca, Shadow Fight 2'nin Özel Sürüm Mod versiyonunu satın alın. Efsanevi bir savaşçının gücünü kullandı ve kibirle kapının mührünü açığa çıkardı. Kapıyı çalmak yasadışı işinin başlangıcını işaret ediyordu; Oyun süreçte daha uygun hale geldi. Hala Shadow Fight 2 Özel Baskı oynamak istiyorsanız, ancak zorluklarından dolayı meydan okumak istiyorsanız, bu sizin için iyi bir seçenektir. Eski bir oyundan ilham alan geleneksel yüz yüze savaşa dayanan bir ARPG. Tekken ve Mortal Kombat gibi. Güçlü silah ve zırh toplarken sayısız rakibe karşı savaşın ..


Oyuncular bu oyunda harika dövüş sanatları savaşları yaşayabilir

Ücretsiz sürümde mevcut değildir. Bu oyun artık enerji içermiyor. Aniden, kapıdan muazzam bir sihirli enerji akışı aktı ve tüm vücudunun yok olmasına neden oldu ve sadece Titan'ın gölgesini bıraktı. Kötü canavarları yok etmek için güçlü bir ordu oluşturmak için onlara katılın. Kendinizi kötü niyetli ajanlara karşı bir zırh takımıyla donatın veya düşmandan gelen saldırılara.
Oyuna katılırken, genç bir sensei rolünü oynayacaksınız. Bunlar sayesinde, karakter zor görevleri tamamlamak için daha güçlü olabilir. Zırhın kilidini açın ve karakterinizin gücünü ve gücünü artırmak için onları donatın. Dünyanın onları baskı karanlığından kurtarmak için güçlü bir savaşçıya ihtiyacı var, büyük dövüş sanatları savaşlarını deneyimleme fırsatına sahip olmak için Shadow Fight 2 Special Edition Mod APK'ya katılın. Hemen arkadaşlarınıza tanıtın, oynayalım ve deneyimleyelim, çok eğlenceli ve ilginç olacağına söz verir. Dinamik ama basit bir kontrol şemasının yanı sıra grafiklerin tadını çıkarın. Ve tamamen farklı bir oyun istiyorsunuz, Nekki'nin gölge dövüşünü unutmayın. Her savaş boyunca mümkün olduğunca çok mücevher toplayın, böylece savaşçıyı çeşitli silah ve zırhla donatın. Burada toplanırken, olağanüstü kahramanlar birbirleriyle savaşmaya geliyor. Bu harika anları oynayalım ve deneyimleyelim, işleme durumlarında deneyimden öğrenelim. Oyuncular bugün yeterliliklerini ve becerilerini gösteren sağlam rakiplere karşı mücadele edebilirler.


Oyunun hikayesi çok ilginç

Göreviniz Shogun'un askerleriyle savaşmak ve kötü planını ezmektir. Büyük Arsenal toplayın ve düzinelerce becerinin kilidini açın. Buna ek olarak, arsa sistemi harita boyunca yayılmış 7 farklı bölüme yayılacaktır. Bir döner kavşak kullanmak, düşmanlarımızın gevşemesini kolaylaştırır. Zırhlarınızı da yükseltebileceğiniz gibi burada sağlam rakiplere karşı savaşabilirsiniz. Halihazırda deneyimleyen oyunculardan. Oyunun hikayesi o kadar ilginç ki, bu oyunun asla deliğini alamayacaksınız. Süper kahramanımız yeni topraklarda yürüyor. Zorluklar gittikçe daha fazla ortaya çıkıyor ve bu hiç basit bir zorluk değil. 2 Ardından, KAPALI ve Veri Düğmelerini Kapatın, ardından İzinlere Dokun ve Depolama İznini Açın.Gadiye Mücadelesi 2 Özel Sürüm Oyunculardan Başarısız Olduğu Birçok Geri Bildirim Var. Ne zaman boş zamanınız olduğunda, telefonunuzu açabilir ve zamanınız varsa istediğiniz sürece harika dövüş anlarının tadını çıkarabilirsiniz. Kolay (mavi), orta (sarı), sert (turuncu), deli (kırmızı) ve imkansız (mor). Özellikle, zor moddayken, sadece kazanmak için biraz denemeniz gerekir, sadece deli seviyesi ve son derece yüksek bir zorluk seviyesini getirmek imkansız seviyesi, belirli bir statik ve son derece yetenekli dövüş yeteneğine sahip olmanızı gerektirir. Bu oyun tamamen stratejik olduğu için benzersizdir.


Hareketlerinizi gösterin ve güçlü düşmanlara karşı çok fazla kombinasyon yapmaktan zevk alıyor

Sensei, yükseldikçe bazı yeni beceriler öğrenecek. Shadow Fight 2 Special Edition Mod Apk. Yeni açılan arazilerde oyuncuların keşfetmesi ve öğrenmesi için birçok ilginç şey ve yeni zorluklar var. Shadow Fight 2: Özel Baskı geri döndü ve sizin için çok fazla yeni içeriği var. Hareketlerinizi gösterin ve burada güçlü düşmanlara karşı çok fazla kombinasyon yapmanın tadını çıkarın.
Bu süreç oldukça fazla para ve elmas tüketiyor. Oynarken daha net hissedeceksiniz. Düşmanları yok etmek, bu güzel gezegendeki hayatı korumaktır. Seviye ne kadar yüksek olursa, meydan okuma o kadar zor olur ve birçok farklı güç akışı gösterir. Kazanmak için oyunlarla savaşmak için dikkat edilmesi gereken çok şey vardır, bu yüzden keyiflidirler. Savaş stillerini yükseltin ve yeni silahlar alın.Bu oyunda 7 farklı dünya var. Oyundaki cephanelik her zaman mızrak, mızrak, kılıç gibi modern silahlarla doludur. Oyuncular istilacı düşmanlarla, tek turla savaşacaklar. Shadow Fight Serisi gibi indirebileceğiniz çok eğlenceli dövüş oyunu var.


SSS

Nasıl kurulur Shadow Fight 2 Special Edition Mod apk

İki seçeneğiniz var, ilki indirme düğmesine tıklayın, Shadow Fight 2 Special Edition mod apk hakkında istediğiniz sürümü seçin. Ayarlar > Uygulamalar > Menü > Özel erişim > Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye giderek Chrome'un bilinmeyen uygulamaları yüklemesine izin verin. APK dosyasını telefonunuza indirdikten sonra bulabilmeniz için bir dosya yöneticisi (Cx Dosya Gezgini veya Dosya Yöneticisi gibi) yükleyin. Bir APK dosyası indirin ve yüklemek için açın. İkincisi, HappyMod uygulamasını indirin, ardından indirin ve yükleyin Shadow Fight 2 Special Edition tek tıklamayla mod apk.

HappyMod nedir?

HappyMod bir uygulama ve oyun modları apk mağazasıdır, hemen hemen tüm popüler uygulamaları kolayca arayabilir, indirebilir ve yükleyebilirsiniz. Android'de bilinmeyen uygulamalara nasıl izin verilir? APK dosyalarını Chrome veya başka bir tarayıcı kullanarak indirebilmeniz için önce bilinmeyen uygulamalara izin vermelisiniz: 1. Cihaz ayarlarınıza gidin ve Uygulamalar ve Bildirimler'e (veya Android'in eski sürümlerinde Uygulamalar) dokunun. 2.Sağ üst köşedeki üç noktaya dokunun. 3. Özel erişim'e dokunun. 4. Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye dokunun. 5.Chrome'a ​​(veya hangi web tarayıcısını kullanırsanız kullanın) dokunun 6.İzin Ver'i bu kaynaktan Açık konumuna getirin.

Happymod'u nasıl kurarım?

1.Tarayıcınızı açın ve happymod.com adresinden HappyMod APK dosyasını indirin. 2.Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin. 3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin. 4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun. 5.Kurmak için ekrandaki yönergeleri izleyin.

HappyMod güvenli bir uygulama mı?

Evet. HappyMod'daki tüm Uygulamalar, Android cihazınızın indirmesi için güvenlidir. Neden bazı MOD APK çalışmıyor? Hileli apk, orijinalin değiştirilmiş bir apk'sidir, tüm cihazlarla uyumlu olmayabilir, bu nedenle bazı cihazlar bunu kullanamaz. Aynı modu bulabilirsin, bazı kullanıcılar iyi çalışıyor ama birileri çalıştıramıyor.

Mod apk'yı neden yükleyemiyorum?

Öncelikle uygulamanın veya oyunun orijinal sürümünü kaldırdığınızdan emin olmalısınız, ardından mod apk'yı çalıştırabilirsiniz.

Mod apk'yı iOS'a indirebilir miyim?