HappyMod / Spider Fighter 2 Mod APK
Spider Fighter 2 Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Spider Fighter 2 v2.29.0 Mod APK Sınırsız para Weak enemy

Güncelleme tarihi

Uygulama Bilgisi

Ad Spider Fighter 2
Paket Adı com.starplay.spider.fighter3d
Yayıncı Superhero Academy
Kategori Action
MOD özellikleri Sınırsız para Weak enemy
Sürüm 2.29.0
fiyat ÜCRETSİZ
Gerektirir Android 5.1 (LOLLIPOP_MR1)

Genel bilgi

Spider Fighter 2 Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Mod bilgisi

Mod V2.29.0 özellikler

 • 1. PARA AZALMAZ
  2. Aptal düşman

Mod V2.28.0 özellikler

 • 1. PARA AZALMAZ
  2. Aptal düşman

Mod V2.27.3 özellikler

 • MOD, Sınırsız Para

Mod V2.27.0 özellikler

 • Mod, sınırsız para

Mod V2.26.0 özellikler

 • Mod, sınırsız para

Mod V2.25.0 özellikler

 • MOD, Sınırsız Para

Mod V2.24.0 özellikler

 • Mod, sınırsız para

Mod V2.23.0 özellikler

 • Banknotların kullanımı azalmıyor

Mod V2.22.0 özellikler

 • Banknotların kullanımı azalmıyor

Mod V2.21.0 özellikler

 • 1. Para azalmaz
  2. Aptal düşman

Oyun, Spider-Man karakterinin hayranlarının isteklerine dayanarak yaratıldı.

Popüler bir süper kahraman bir video oyununun temeli olarak kullanılır. Her maçın sonucu, her savaşçıya özgü olan push-button kombinasyonları yoluyla öğrenilen tekniklerin kombinasyonu ile belirlenir. Örümcek Adam'ın savaş yeteneğini geliştirmek için yeni beceri ve taktikler geliştirmelidir. Buna ek olarak, rakiplerini Spider Fighter 2 moduyla zayıflatarak çevredeki araziyi avantajına kullanmalıdır. Şehrin çeşitli yerlerindeki birden fazla kötü organizasyona karşı fantastik bir savaşta, Spider-Man, insanüstü örümcek güçlerini rakiplerine göre avantaj elde etmek için kullanıyor. Bu oyun, normal insanlara daha iyi bir yaşamla mücadele etmeye yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Oyun boyunca ilerlemek için yeni düşmanları ve ilk görevleri yen. Belirli sayıda seviyeden sonra belirli bir seviyeye ulaşacaksınız. Bu noktada, şehir için bir umut kalmadı; çöküşün eşiğinde. Ama genetik mühendisliğinin bir sonucu olarak hala kahramanca örümcek savaşçı vücudunuz var. Bu ölümcül savaşı Spider-Man ile düşmanlarına ve liderlerine karşı el ele mücadele ederek bitirin.

Spider Fighter 2 Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Dodge düşman her ne pahasına olursa olsun hız ve doğrulukla saldırır.

Operasyon stilini anlamak için bu temel talimatları yürütme pratiği yapın. İpek çekmek için Taşıma düğmesini kullanın ve saldırarak daha fazla büyümeye yönlendirin. Kalifiye hissettikten sonra, düşmanlarınızı yenmek için çekim düğmesini kullanın. Oyundaki avantajların ve ek yeteneklerin kilidini açmak nakit toplamayı gerektirir. Ek yetenekler sizi daha güçlü bir karakter haline getirir ve size benzersiz süper güçler verir. Dev bir örümcek gibi gizli bir şekilde hareket ederek düşmanların saldırılarından kaçınabilirsiniz. Üstün savaş özellikleri ve 3D grafiklere sahip oyunun ikinci bir versiyonu da mevcuttur. Farklı kombinasyonlar ve kontrol seçenekleri, farklı zorluk seviyelerinde düşmanlarla savaşmanıza olanak tanır. Bir AAA video oyunu gibi, kötü adamlarla savaşırken tam bir 3D dünyada hareket edebilirsiniz. Daha yüksek seviyelerde neredeyse yeni yetenekler erişilebilir olan Spider-Man'ın oyunu her zamankinden daha zor geliyor. Ancak bu süper kahraman oyunundaki son patronları yenerek gerçek bir kahraman olursunuz. Yeni bir motor, bir örümcek dövüş oyununun ayarı olarak suçlu çete istila eden bir metropolü sürdürüyor. Bu hızlı hareket eden aksiyon oyunu, katılımcılarının kısır içgüdülerini oynar. Başkentin sokaklarındaki öfkenizi serbest bırakın ve gelgiti lehinize çevirin.

Spider Fighter 2 Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Düşmanları ellerinden döndürülen ağlarla yumruklayarak yenebiliriz.

Para gezginleri yolculukları sırasında birçok komplikasyonla karşı karşıya. İlerlemek için yeterli gücünüz olduğunda coşkuyla yeni fırsatlar yakalayın. İnsanlar onu benzersiz olarak tanıdıklarında yardımınızı takdir edecekler. Ancak ceza örgütleriyle mücadele etmek ordunun veya polisin yardım etmesini gerektirir. Gangsterler savaşmak kolay değil, ancak sesler ve hareketler harika eğlence sağlıyor. Bu görevi yerine getirmek için aramızdaki mesafeyi artırmamız gerekiyor. Düşmanları yenmek ve barış elde etmek için dokuma ve yumrukları kullanın. İşe almak için daha yüksek seviyelere sahip yeni kahramanlar arayın. Herhangi bir oyuncu, ikisini karıştırarak etkileyici kontroller ve yüksek oktanlı aksiyon ile gerçekçi bir oyun yapabilir. Ancak daha büyük zorluklar arayanlar, kariyerlerine hemen sadece dövüş oyunlarıyla başlayabilirler. Koşullar doğru olduğunda, bu güç bize ezici bir avantaj sağlıyor. Araknid süper kahramanınızla organize suçu yenmeniz gerekir. İnsanlar şehirdeki tüm sokak suçlularını yenmek için size güveniyor.


Aralıklı veya fiziksel saldırıları iyileştirmek için yeni öğrenilmiş beceriler kullanın.

Onları yollarını değiştirmeye veya kilitlemeye ikna edin. Hapsedilme gücünü uygulayarak hatalarınızı düşünün. O zaman yeni hedefler izlerken hayatın birçok zorluğuyla yüzleşir. Harika bir süper kahraman dövüş oyununda, şehir patronlarını yenmek için bir süper kahraman olun. Örümcek Adam ve diğer süper kahramanların hayranları bu oyunu sevecekler çünkü en sevdikleri kahramanları içeriyor. Kimsenin bu modu oynamak için hantal veya taşınabilir oyun konsolları kullanması gerekmez. Bunun yerine, bir bilgisayarda veya hatta normal bir televizyonda oynayabilirsiniz. Örümcek oyunu, benzersiz becerilere sahip hem menzilli hem de fiziksel savaş sistemlerine sahiptir. Oyun birçok macera, zorlu görseller ve popüler Beat 'Em Up oyunları için harika müzikler var.


Olağanüstü süper kahraman karakterlerinin dünyasına adım atın.

Yeterli para kazandıktan sonra yeni görünümler kahraman için kullanılabilir hale gelir. Ek fonlar aracılığıyla ek yükseltmeler ve yeteneklerin kilidi açılabilir. Bu, oyuncunun şu anda üçüncü şahıs perspektifine bakıp bakmadığına bakılmaksızın gerçekleşir. Nitekim, uçan araknidler savaşmak veya savunmak için algılamayı zorlaştırıyorlar. Düşmanları yok ederek ve bir sonraki kahraman seviyesine ilerleyerek sürpriz saldırılarından yararlanın. Ayrıca, ex#erience kazanmanıza yardımcı olurlar.


SSS

Nasıl kurulur Spider Fighter 2 Mod apk

İki seçeneğiniz var, ilki indirme düğmesine tıklayın, Spider Fighter 2 mod apk hakkında istediğiniz sürümü seçin. Ayarlar > Uygulamalar > Menü > Özel erişim > Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye giderek Chrome'un bilinmeyen uygulamaları yüklemesine izin verin. APK dosyasını telefonunuza indirdikten sonra bulabilmeniz için bir dosya yöneticisi (Cx Dosya Gezgini veya Dosya Yöneticisi gibi) yükleyin. Bir APK dosyası indirin ve yüklemek için açın. İkincisi, HappyMod uygulamasını indirin, ardından indirin ve yükleyin Spider Fighter 2 tek tıklamayla mod apk.

HappyMod nedir?

HappyMod bir uygulama ve oyun modları apk mağazasıdır, hemen hemen tüm popüler uygulamaları kolayca arayabilir, indirebilir ve yükleyebilirsiniz. Android'de bilinmeyen uygulamalara nasıl izin verilir? APK dosyalarını Chrome veya başka bir tarayıcı kullanarak indirebilmeniz için önce bilinmeyen uygulamalara izin vermelisiniz: 1. Cihaz ayarlarınıza gidin ve Uygulamalar ve Bildirimler'e (veya Android'in eski sürümlerinde Uygulamalar) dokunun. 2.Sağ üst köşedeki üç noktaya dokunun. 3. Özel erişim'e dokunun. 4. Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye dokunun. 5.Chrome'a ​​(veya hangi web tarayıcısını kullanırsanız kullanın) dokunun 6.İzin Ver'i bu kaynaktan Açık konumuna getirin.

Happymod'u nasıl kurarım?

1.Tarayıcınızı açın ve happymod.com adresinden HappyMod APK dosyasını indirin. 2.Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin. 3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin. 4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun. 5.Kurmak için ekrandaki yönergeleri izleyin.

HappyMod güvenli bir uygulama mı?

Evet. HappyMod'daki tüm Uygulamalar, Android cihazınızın indirmesi için güvenlidir. Neden bazı MOD APK çalışmıyor? Hileli apk, orijinalin değiştirilmiş bir apk'sidir, tüm cihazlarla uyumlu olmayabilir, bu nedenle bazı cihazlar bunu kullanamaz. Aynı modu bulabilirsin, bazı kullanıcılar iyi çalışıyor ama birileri çalıştıramıyor.

Mod apk'yı neden yükleyemiyorum?

Öncelikle uygulamanın veya oyunun orijinal sürümünü kaldırdığınızdan emin olmalısınız, ardından mod apk'yı çalıştırabilirsiniz.

Mod apk'yı iOS'a indirebilir miyim?