HappyMod / Stick War: Legacy Mod APK
Stick War: Legacy Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Stick War: Legacy v2023.5.255 Mod APK Sınırsız para

Güncelleme tarihi

Uygulama Bilgisi

Ad Stick War: Legacy
Paket Adı com.maxgames.stickwarlegacy
Yayıncı Max Games Studios
Kategori Strategy
MOD özellikleri Sınırsız para
Sürüm 2023.5.255
fiyat ÜCRETSİZ
Gerektirir Android 5.1 (LOLLIPOP_MR1)

Genel bilgi

Tüm zamanların en popüler ve en yüksek puan alan web oyunlarından biri artık mobile geldi!

En büyük, en eğlenceli, zorlu ve bağımlılık yapan çöp adam oyunlarından biri olan Çöp Adam Savaşları oyununu oynayın. Ordunuzu dizilişler halinde kontrol edebilir veya her birimi oynayabilirsiniz; her çöp adam üzerinde tam kontrole sahip olacaksınız. Birimler inşa edin; altın çıkarın; Kılıç Ustası, Mızrakçı, Okçu, Büyücü ve hatta Dev'i oynamayı öğrenin. Düşmanın anıtını yok edin ve tüm Bölgeleri ele geçirin!

Yeni Özellikler:
● Görev Modu: Her Cuma yeni seviyeler kullanıma açılır! - Düzeni korumak kolay olmayacak.
● Birçok ödül içeren Destan tarzı harita
● Normal, Zor ve İmkansız olmak üzere her zorluk seviyesi için Taçların kilidini açın!
● Çok sayıda yeni oyun türü sizi bekliyor: Güneş batmadan önce kazan, Üçlü barikatlı altın, Ölümüne Savaş, Anıta Doğru, Mini Bosslar ve çok daha fazlası!
● Oklar artık tüm birimlere saplanıyor, ayrıca yeni geliştirilmiş kan efektleri ve hasar animasyonları geldi.
● İyileştirilmiş birim dizilişleri ve Amansız Okçuların yay nişangahı.

Ana Özellikler:
● Klasik Sefer - Nizam İmparatorluğunun Doğuşu. Şimdi 6 bonus seviye ile.
● Sonsuz Ölüm zombi hayatta kalma modu! Kaç gece dayanabileceksin?
● Turnuva modu! "Inamorta Tacı" ödülünü kazanmak için düzinelerce Yapay Zeka yarışmacıya karşı savaş!
● Artık tüm karakterler için görünümler var! Her biri özel benzersiz avantaja sahip, güçlü silahların ve zırhların kilidini açın!

Inamorta adlı bir dünyadasın, etrafın kendilerini kavimlerinin teknolojisini geliştirmeye adamış ve hakimiyet için savaşan vahşi kavimlerce kuşatılmış. Her kavim, savunma ve saldırı için kendi benzersiz tarzını geliştirmiş. Eşsiz ustalıklarına tapacak kadar gurur duyuyorlar, silahlarını dine çevirmişler. Her kavim kendi yaşam tarzının tek yol olduğuna inanıyor ve liderlerinin ilahi müdahale olarak isimlendirdiği yöntemle... yani SAVAŞ yoluyla inançlarını diğer kavimlere kabul ettirmeye adanmışlar.

Diğer kavimler "Amansız Okçular", "Kılıç Ustaları", "Ölüm Büyücüleri" ve "Keskin Mızraklılar" olarak biliniyor.

Sen "Nizam" denen kavmin liderisin; yolunuz barış ve bilgi yolu; halkın diğerleri gibi silahlarına tapmıyor. Bu sizi çevredeki kavimler için bir hedef yapıyor. Kazanmanın tek yolu ilk saldıran olmak ve seferler boyunca her kavmin teknolojilerini ele geçirmek.

Stick War: Legacy Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Mod bilgisi

Mod V2023.5.255 özellikler

 • Çok sayıda elmas elde etmek için oyuna girin

Mod V2023.5.254 özellikler

 • MOD, Sınırsız Taş

Mod V2023.5.253 özellikler

 • MOD, Sınırsız Taş

Mod V2023.5.252 özellikler

 • MOD, Sınırsız Taş

Mod V2023.5.246 özellikler

 • Mod, Sınırsız Taşlar

Mod V2023.5.244 özellikler

 • Mod, Sınırsız Taşlar

Mod V2023.5.227 özellikler

 • Mod elmas infolots.

Mod V2023.5.213 özellikler

 • sınırsız mücevher

Mod V2023.5.201 özellikler

 • 31 Mayıs 2021 2021.1.14 13:57:23 tarihinde MOD menüsü güncellenmiştir ve yerleşik 5 tuş işlevi aşağıdaki gibidir:
  1. Sonsuz elmas
  2. Kutuyu ücretsiz aç
  3. Tanrı modu
  4. Altın para + 10000-kullanımdan sonra değeri yenile
  5. Zafer'e tıklayın

Mod V2023.5.189 özellikler

 • Mod Bilgisi Çok sayıda elmas.

Stick War: Legacy Game'de bir strateji başlığı olarak nitelendirilen çok keyifli bir eylem var.

Stick War: Legacy'de, krallığı barış ve akılla unvanınız olarak yöneteceksiniz. Oyunun zorluğu yadsınamaz ve ek olarak bağımlılık yapar. Bu nedenle, üzerinde çok fazla zaman geçirmemeye dikkat edin. Başarılı olmak için, sopa figür savaşını oluşumlar aracılığıyla oluşturduğunuz taktikler veya birimlerle fethetmeniz gerekecek. Her ülke, bölgesini bir amaçla savunmak için farklı bir yöntem sağlar.
Her ulusun neden doğal olarak başarılı olması gerektiğine dair kendi mantığı vardır. Bu oyunda, zaman içinde kaynak toplayarak ve güçlü askerleri işe alarak AI bilgisayar yaratılan askerleri yenmelisiniz. Her görevdeki tek hedefiniz tüm düşmanları yok etmektir. Bunu yaparak, üssün savunma sistemi için aralığınızı artırabilir ve rakiplerinizin korku faktörünü artırabilirsiniz. Bu oyun aynı zamanda AI bilgisayarının ordusunun stratejisini ve taktiklerini de önemli ölçüde geliştiriyor. Ayrıca, bu oyun AI bilgisayarının ordusunu yeni stratejiler ve taktiklerle zenginleştiriyor. Ek oyun modları, oyunculara birimlerini farklı kıyafetler ve seçeneklerle özelleştirme fırsatı verir. Mod gözlerinin önünde göründüğünde tamamen etkileniyorlar ve savaşa hevesle katılıyorlar. Oyunu açan oyuncuların altın madenciliğine ve stratejik olarak birlik kullanmaya odaklanmaları gerekir. Bunu yapmak bir savaşın gerçekleşmesini sağlayacaktır.

Stick War: Legacy Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Oyuncular oyundaki her askere ve madenciye komuta etmelidir. Ayrıca birimler inşa etmeli ve altın kontrol etmelidirler.

Video oyunu türleri, oyunculara ne kadar erişilebilir olduklarına bağlı olarak alt gruplara ayrılır. Alt türler kolayca erişilebilir video oyunları kategorileridir. En önemli alt türlerden biri, video oyunu endüstrisinde en güçlü ve yaygın olarak oynanan tür olan strateji türüdür. Her krallık modern savaş teknolojisine ve farklı savaş teknolojisine sahiptir. Stick War: Legacy Mode'da, oyuncular sonsuz zombi saldırılarını savuşturmak için yarattıkları orduları kontrol ediyorlar. Ayrıca, oyuncular her aşamayı tamamlayarak karşılaşan gizemleri öğrenirler. Bu nedenle, oyuncular tüm savaş birimlerinin birden fazla durumda yararlı olduğu gerçeğini takdir ediyorlar. Ayrıca, oyuncu sürekli olarak yükseltirse bu birimlerin yükseltilebileceğini takdir ediyorlar. Oyunun başlangıcında, her pikselli sopa ve madene altın için komuta etmelisiniz. Bu başarıldıktan sonra, amacınız için savaşmak için ordunuzu bir araya getirin.

Stick War: Legacy Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Oyuncular kısa bir mesafeden askerleri, okçuları ve büyük savaşçıları seçebilirler.

Stick War'daki her ulus: Miras olağanüstü ekonomik gücü vardır. Ayrıca büyük bir askeri bütçeleri var. Bu yüzden düşmanı ele geçirmeden önce bir orduyu hazırlamak için çok fazla zaman ve kaynağa ihtiyaç duyuyorlar. Oyunun bir sonraki bölümü, aynı anda birden fazla karakterin nasıl kontrol edileceğini ve çabalarını koordine edeceğinizi gösteriyor. Bunu yapmak, düşmanın kendilerine karşı sahip olabileceği herhangi bir tehdide cevap vermelerine izin verecektir. Bu, yakın menzilli askerler, okçular ve hatta büyük güç ve güce sahip devler aracılığıyla yapılabilir.

Stick War: Legacy Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Farklı birlik türlerinin kilidini açmak savaşı kazanmaya yardımcı olur.

Oyun, herkes tarafından kullanılabilecek basit bir stratejik katman içerir. Bununla birlikte, oyunun taktiksel yönü, komik tarzda bir ortam ve İsyan kıvılcımıyla geliştirilmiştir. Oyunun erişilebilirliği, taktik oyunlardan hoşlanan insanlar için mükemmel bir seçim haline getiriyor. Oyuncular mağazada mücevherlerle büyü ve ekipman satın almalıdır. Bu, yeni birliklere erişmeyi ve mevcut birlikleri iyileştirmeyi kolaylaştıracaktır. Inamorta'yı isyancı güçlerden geri almak, birçok insanın zevk aldığı klasik bir mod. Altın madencisinin madenciliğe alternatiflerini bulmak için arka planda müzik ve doğru sesler gereklidir. Ardından, madencilik verimliliğini artırmanın ve ordunuzun gücünü artırmanın birçok yolunu bulun. Şiddet, savaş veya silahtan zevk almamalısınız. Bunun yerine, ilham için bölgenin kaynaklarını kullanın. Erişerek oyunun ücretsiz MOD APK sürümünü alabilirsiniz. Saldırılara karşı savunmanın en iyi yolu önce saldırmaktır.


Oyun, tadını çıkarmak için birçok yol sağlar.

Önemli bir servet toplamak için mağazadan birden fazla ürün satın alın. Bu, kılıç, mızrak, okçu, büyücü ve daha fazlası gibi tehlikeli silahları içerir. Ordunun çeşitliliği sayesinde ek silah kategorileri mevcuttur. Ayrıca, bu ordu seçimleri söz konusu olduğunda birçok seçeneğe yol açar. Bu savaşları kazanmak sizi hükümler ve bölgelerle ödüllendirir. Görsel efektler bu savaşların yeryüzüne doğru doğasını geliştirir. Ayrıca, bu dövüşlerde başarılı olmak için destek öğelerine ve hazırlığa ihtiyacınız olacak. Bu savaşların yüksek sayısı onları kazanmayı zorlaştırıyor, bu yüzden uzun bir savaşa hazır olun. Oyun hızlı olacak ve savaşı kazanmak için üstün sopa dövüş tekniklerinizi çağırmalısınız. Bununla birlikte, sadece uzmanlık seviyenizdeki AI rakipleriyle karşılaşacaksınız. Kingdom Wars'a benzer şekilde, Stick War: Legacy, oyuncuların mükemmel yöneticiler olma fırsatı yaratıyor. Bu, Hack Game Stick War: Legacy'den üstünlüğün ve çekiciliğin sonsuz olduğunu kanıtlıyor ve oyuncuların oyunun tadını çıkarmak için birçok fırsata sahip olacaklar. Yapmanız gereken ilk iş bir altın kazıcı kontrol etmek ve onları altın kaynaklar alanına taşımaktır. Her zaman onları Inamorta'nın tacı verilecek şekilde dövdüğünüzden emin olmalısınız.


Bu oyun en basit oyuna sahiptir ve grafikler dostudur

Özellikle, Stickman Graphics'i kullanan strateji oyunları dost canlısıdır, en basit oyuna sahiptir ve çok sevilir. Stick War Legacy, olağanüstü sıralama alan popüler bir oyundur. Ayrıca, birinci sınıf grafiklerinin ve etkileyici ses sistemlerinin tadını çıkaracaksınız. Peki, bu cılız ama korkutucu figürler arasında nihai savaşa hazır mısınız? Bu oyunda, bir düzen ulusunun lideri olacaksınız. Bu nedenle, çevredeki uluslar arasında bir ilgi alanı olacaksınız. Hedefiniz birçok teknolojik istasyonu fethetmek, böylece onları yetersiz bırakmak olmalıdır. Ayrıca, dev, okçu, kılıç, büyücü ve mızrak tekniklerini öğrenmelisiniz. Bu oyun modunda, zombilerin saldırılarından kurtulmanız gerekecek. Bu modu deneyin ve çubuk dövüş uzmanlığınızı öğrenin!


Bu oyunu öne çıkaran dinamik zorluklar ve üstün grafikler

Dinamik zorlukları ve üstün grafikleri vardır. Oyun yargı yetkiniz içindeki her stickmandan tam olarak ücret almalısınız. Her şey, flash oyun, stickmen oyunlarının altın günlerine bir geziye çıkmaya ikna etmek için sadece. Mobil cihazınız aracılığıyla her oyun eyleminin tadını çıkarmak için Android için Stick War Legacy'yi indirdiğinizden emin olun. Halkınız barışa inanıyor ve silahlara tanrılar olarak ibadet etmiyorlar. Bu nedenle, ordunuzu organize etmelisiniz ve önce saldırmalısınız! Bu şekilde, rakibinizin düşmanlarını yok edebilir ve topraklarını yakalayabilirsiniz. En güçlü sopa için basit bir görev. Zombilerden kaç gece acımasız saldırılara dayanabilirsiniz? Turnuva modu, şiddetli savaşlarda düzinelerce rakiple karşılaşmaya zorlanıyor. Bu mod, kendilerini bölgenizden ayıran bencil ülkeler komşuları olan Inamorta dünyasına dayanmaktadır.


SSS

Nasıl kurulur Stick War: Legacy Mod apk

İki seçeneğiniz var, ilki indirme düğmesine tıklayın, Stick War: Legacy mod apk hakkında istediğiniz sürümü seçin. Ayarlar > Uygulamalar > Menü > Özel erişim > Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye giderek Chrome'un bilinmeyen uygulamaları yüklemesine izin verin. APK dosyasını telefonunuza indirdikten sonra bulabilmeniz için bir dosya yöneticisi (Cx Dosya Gezgini veya Dosya Yöneticisi gibi) yükleyin. Bir APK dosyası indirin ve yüklemek için açın. İkincisi, HappyMod uygulamasını indirin, ardından indirin ve yükleyin Stick War: Legacy tek tıklamayla mod apk.

HappyMod nedir?

HappyMod bir uygulama ve oyun modları apk mağazasıdır, hemen hemen tüm popüler uygulamaları kolayca arayabilir, indirebilir ve yükleyebilirsiniz. Android'de bilinmeyen uygulamalara nasıl izin verilir? APK dosyalarını Chrome veya başka bir tarayıcı kullanarak indirebilmeniz için önce bilinmeyen uygulamalara izin vermelisiniz: 1. Cihaz ayarlarınıza gidin ve Uygulamalar ve Bildirimler'e (veya Android'in eski sürümlerinde Uygulamalar) dokunun. 2.Sağ üst köşedeki üç noktaya dokunun. 3. Özel erişim'e dokunun. 4. Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye dokunun. 5.Chrome'a ​​(veya hangi web tarayıcısını kullanırsanız kullanın) dokunun 6.İzin Ver'i bu kaynaktan Açık konumuna getirin.

Happymod'u nasıl kurarım?

1.Tarayıcınızı açın ve happymod.com adresinden HappyMod APK dosyasını indirin. 2.Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin. 3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin. 4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun. 5.Kurmak için ekrandaki yönergeleri izleyin.

HappyMod güvenli bir uygulama mı?

Evet. HappyMod'daki tüm Uygulamalar, Android cihazınızın indirmesi için güvenlidir. Neden bazı MOD APK çalışmıyor? Hileli apk, orijinalin değiştirilmiş bir apk'sidir, tüm cihazlarla uyumlu olmayabilir, bu nedenle bazı cihazlar bunu kullanamaz. Aynı modu bulabilirsin, bazı kullanıcılar iyi çalışıyor ama birileri çalıştıramıyor.

Mod apk'yı neden yükleyemiyorum?

Öncelikle uygulamanın veya oyunun orijinal sürümünü kaldırdığınızdan emin olmalısınız, ardından mod apk'yı çalıştırabilirsiniz.

Mod apk'yı iOS'a indirebilir miyim?