HappyMod / Subway Surfers Mod APK
Subway Surfers Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Subway Surfers v3.30.2 Mod APK Sınırsız para Kilitli

Güncelleme tarihi

Uygulama Bilgisi

Ad Subway Surfers
Paket Adı com.kiloo.subwaysurf
Yayıncı Kiloo
Kategori Arcade
MOD özellikleri Sınırsız para Kilitli
Sürüm 3.30.2
fiyat ÜCRETSİZ
Gerektirir Android 5.1 (LOLLIPOP_MR1)

Genel bilgi

Yapabildiğin kadar hızlı HAMLE YAP!
Gelen trenleri ATLAT!

Jake, Tricky ve Fresh'e huysuz Kontrolör ve köpeğinden kaçmalarında yardımcı ol.

★ Yeni çekici ekibinle trenleri kandır!
★ Renkli ve canlı HD grafikler!
★ Hoverboard Sörfü!
★ Boya ile güçlendirilmiş jetpack!
★ Şimşek kadar hızlı swipe akrobasisi!
★ Arkadaşlarına meydan oku ve onlara yardım et!

En zorlu kovalacamaya katıl!

HD için optimize edilmiş grafiklere sahip Üniversal Uygulama.

Orijinal olarak SYBO ve Kiloo tarafından geliştirildi.

Subway Surfers Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Mod bilgisi

Mod V3.30.2 özellikler

  • Çok fazla para kazanmak için oyuna girin, derilerin ve kaykayların kilidini açın

Mod V3.30.1 özellikler

  • Çok fazla para kazanmak için oyuna girin, derilerin ve kaykayların kilidini açın

Mod V3.30.0 özellikler

  • Çok fazla para kazanmak, görünümlerin ve kaykayların kilidini açmak için oyuna girin

Mod V3.29.1 özellikler

  • Çok fazla para kazanmak, görünümlerin ve kaykayların kilidini açmak için oyuna girin

Mod V3.29.0 özellikler

  • Çok fazla para kazanmak için oyuna girin, derilerin ve kaykayların kilidini açın

Mod V3.28.2 özellikler

  • Çok fazla para kazanmak için oyuna girin, derilerin ve kaykayların kilidini açın

Mod V3.28.1 özellikler

  • Çok fazla para kazanmak için oyuna girin, derilerin ve kaykayların kilidini açın

Mod V3.28.0 özellikler

  • Çok fazla para kazanmak için oyuna girin, derilerin ve kaykayların kilidini açın

Mod V3.27.1 özellikler

  • MOD, Sınırsız Para / Anahtar

Mod V3.27.0 özellikler

  • MOD, Sınırsız Para / Anahtar

Oyunda, oyuncular koşarken demiryolu raylarının üzerinden atlamalı, atlarken tırmanırken veya etraflarında gezinirken üzerlerine tırmanmalıdır.

Jake, oyunda görünen ilk karakter. Engellere girmekten kaçınmak için mobil cihazda sağ, sola, yukarı ve aşağı kaydırmanız gerekir. Bu engellerden biri jetonlar. Popüler mobil oyun metro sörfçüleri, kişinin sosyal medya hesabını bağlayarak oynanabilir. Bu daha sonra oyunu arkadaşlarıyla paylaşmalarını ve kendi profillerine bağlamalarını sağlar. İnsanlar da göz alıcı grafikleri nedeniyle bu oyunu oynamaktan zevk alıyor. Buna ek olarak, bu oyundaki oyuncular için birçok eğlenceli deneyim mevcuttur. Hatta telefonlarındaki güç UP'lerine erişmek için ekranlarına bile dokunabilirler. Bu oyunda ana odak, demiryolu raylarının üzerinden atlamak ve koşmaktır. Ayrıca, havada uçmanıza, jet çantalarını yönlendirmenize ve altın madeni paraları kaldırmanıza izin veren güçlendirmeler vardır. Müfettiş, ona bir ders vermek istediği için oyuncuyu yakalamaya çok kararlıydı. Bu güçlendirmelerin gerçekleştirebileceği birçok işlev var. Bazıları pistten altın madeni para çekebilen ve yolunuzdan engelleri kaldırabilen mıknatıslardır.
Oyuncu bu işlevleri ezberlediğinde, her durumda bunları başarılı bir şekilde kullanabilir. birçok mevsimdir. Bu, birçok insanın tanıdığı eski bir isim olduğu anlamına gelir. İnsanlar bu oyunları yıllar önce Temple Run ve onun devam filmleri ve spin-off'larının yayınlanmasıyla oynamaya başladı. Bu oyunların popüler olmasının bir nedeni, uzun süre devam etmelerini sağlayan iyi bir zamanlamaya sahip olmalarıdır. Ayrıca, oyunu doğru zamanda sağa doğru çalıştırarak yüksek bir puan kazanabilir. Subway sörfçülerindeki 3D grafikler bugün diğer birçok oyuna karşı iyi bir şekilde devam ediyor. Bu oyunun özellikleri ve gelişmiş özellikleri onu dünya çapında büyük bir başarı haline getirdi. Koşmaya devam ettikçe, hız sizin için çok hızlı olana kadar yavaş yavaş yükselir. Sonuçta, bu oyun özel özellikleri için olmasa da çok büyük bir başarı elde edemezdi.

Subway Surfers Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Birçok farklı yere seyahat edin ve yerli sakinlerle tanışın.

Yolunuzda ne kadar çok renk bırakırsanız, karakteriniz o kadar fazla renk haline gelir. Boya sprey roketleri, havada kalem rayları ve boya çizgileri, oyundaki renkleri daha da canlı hale getirecektir. Bu oyunun amacı bir canavar şehrinde yarışmaktır; Yol boyunca size yardımcı olacak yeni karakterlerin, araçların ve öğelerin kilidini açacaksınız. Oyun boyunca videolar bulabilirsiniz - oyundaki yeni karakterlerin ve öğelerin kilidini açmak söz konusu olduğunda en iyi arkadaşlarınızdır. Buna ek olarak, arkadaşlarınızla oynaması, ikinizin de daha fazla puan kazanmasını sağlayacaktır. Moddroid uygulamasından Subway Surfer Mod'u indirmek, oyunculara her oynadıklarında yeni seçenekler sunar. Oyunlar rastgele öğeleri, oyuncuların toplamaktan çekindiği tehlikeli şeyleri içerir. Ancak, hiçbir oyuncu bu oyunu indirmeye direnemez ve Google Play'de 1 milyardan fazla indirme yapamaz. Bu oyunu oynarken, oyuncular seviyelerini yükseltir ve günlük ve haftalık yeni ürünler alırlar. Bu, dünyanın en uzak yarışı ve oyuncular onu süper bağımlılık yapan oyunla fethediyorlar. Bu öğeler sınırlı bir süre için bir avantaj sağlar. Anahtarlar veya madeni paralarla satın alınabilirler. Anahtarlar, Chase'in bitmesi durumunda kullanılabilecek ek anahtarlar satın almak için kullanılabilir, çünkü oyuncu veya müfettiş ayrılır veya birbiriyle çarpışır. Ayrıca, bu zaman sınırlı öğelerin etkilerini yükseltmek için madeni paralar kullanılabilir. Her yükseltme, daha uzun süre çalışırken ne kadar hızlı hareket ettiklerini arttırır. 2012 yılında Sybo Games tarafından geliştirilen bir oyuna Subway Surfers Mod APK denir. Oyuncuların üç tren yoluyla düz bir eksende otomatik olarak kontrol ettikleri çalışan bir mobil oyundur. Ayrıca, oyuncular bazen dayanıklılıklarını ve azimlerini test etmek için karanlık bodrumlara girerler. Oyuncular oyunu bir kez oynayabilir ve sonra bir dahaki sefere aynı hataları yapmak istemeyen tekrar oynayabilirler. Oyundaki güncellemeler manzarayı, uçucu tahtayı ve oynanabilir karakteri yeni bir festivale dönüştürüyor. Ancak, zaman zaman eşyaların yükseltilmesi festivalin etkilerini genişletecektir. Ayrıca, gelişmiş bir oyun sistemi aracılığıyla insanlarla etkileşime giren çok çeşitli topraklarla karşılaşacaksınız. Oyunların toplanması için ek ödüller oyuna dağılmıştır.

Subway Surfers Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Metro sörfçülerinin görsel stili, gerçekçi 3D hareketle oluşturulur.

Dünyanın en popüler oyunlarından biri Subway Surfers. Bu oyun sadece sola ve sağa gitmek için parmağınızı ekranın üzerinden kaydırmayı gerektirir. Oyuncular bir karakter seçmek veya karakterleri değiştirmek için paralara ihtiyaç duyarlar. veya kilidini açmak için para. Birçok oyuncu için tamamen erişilebilir, ancak karakterinizle sürekli olarak çok ileri gidemezsiniz. Parça kaçış rotanız olur, çünkü metro sörfçü dünyasına ayak bastığınızda, yaşınız için çok yaramaz gençlere dönüşeceksiniz. Daha hızlı çalışmanızı sağlayacak spor ayakkabılarını alabilirsiniz. Oyun, müfettiş ve köpeğinden kaçmak için bir demiryolu pistinde koşan genç bir çocuğun etrafında dönüyor. Ardından, bittiğinde, bu karakterle koşuyu deneyimleyebilirsiniz. Burada, zorluğu birlikte fethetmek için 2 sörfçüye eşlik etme fırsatınız var.Genissiz bir koşucu oyunu zaman geçirmek için eğlenceli ve rahat bir oyun gibi görünebilir. gerçek. Kendinizin sahibi olarak peşinde koşmak istiyorsanız, Zombie Tsunami'yi indirin. Bu oyunda onlarla oynamayı seçebileceğiniz birçok karakter var. Özellikle, heyecan verici maceranız Japonya'da, özellikle Tokyo'da en son güncellenmiş sürümle geçti. Bunu yapmak için önce şu ipuçlarını okumanız gerekir: yüksek kalın - bu oyunda, hayatta kalmanın anahtarı engellerden kaçınmaktır. Bu oyunun mod versiyonunda sınırsız paralar, sınırsız anahtarlar ve sınırsız kaynaklar var. Uygulamayı indirmek ve çalıştırmak için aşağıda verilen basit prosedürü izleyin; Subway Surfers zaten dünya çapında büyük başarı ve popülerlik kazanmıştır ve şimdi MOD sürümü kilidi açılmış ve sınırsız daha gelişmiş ve yükseltilmiş özellikler sunmaktadır. Bu? Bunu başarmak için titizlikle zanaatkar olan karmaşık bir oyun var mı? Hiçbiri. Bu oyunda, koşu boyunca kullanabileceğiniz tonlar var.

Subway Surfers Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Bu oyundaki karakterler iyi tasarlanmış ve çok güzel görünüyor

Kaçarak kaçmasına yardımcı olan sensin. Artık bu MOD sürümünü cihazınıza herhangi bir gecikmeden indirmeniz gerekiyor. Ama şimdi, bu oyun bir klasik olarak kaldı ve bugüne kadar oynanabilir. Karakterler, zekâlılık göz önünde bulundurularak iyi tasarlanmıştır ve manzara ve engellerin hepsi ikna edici görünüyor. > Keskin özelliklerle, müfettişin kontrolünden kaçmanız zor değildir. Ayrıca, oyuncunun bu oyunu oynamak için İnternet'e erişmesine gerek yoktur, bu nedenle, İnternet bağlantısı ile çevrimiçi olarak mevcut olan tüm özelliklerle çevrimdışı olarak oynayabilir. Buradan, müfettiş ve onun korkutucu köpeği arasında bir kovalamaca ve resmen başlar. Bu, oyuncuların mümkün olduğunca fethedebilmek için her zaman son ana kadar kalmak istemesini sağlar.


Subway sörfçülerinin oyunu oldukça kolay ve basit

Tabii ki, ucuz ister pahalı olsun, oyuncular artık istedikleri herhangi bir tahtayı seçebilirler. Subway Surfers Mod APK, tüm kaynakları sınırsız miktarda ve kilitsiz bir şekilde sunduğu yükseltilmiş ve gelişmiş özelliğe sahiptir. Mod Subway Surfers, çarpanı artırmak için görevler yapmayı amaçlamaktadır, çünkü bu sayıyı artırdığınızda, kazanacağınız puan artacaktır. Özellikle, her gün, üzerlerine grafiti boyamak için tren arabalarına gizlice giriyorsunuz. Arkadaşları zor, taze, Spike, Yutani, Frank, kıvırcık ve daha pek çok. İyi performans gösterme panolarını ve jetpack ve yeteneklerini yükseltin. Hoverboards ayrıca yakalandıktan sonra bile yüksek puanın korunmasına ve oyuna devam etmeye yardımcı olur. Bu yüzden her zaman harika bir deneyim sunar ve her yerde rahatlama bulabilirsiniz. Her güncellemede, metroların yeri değişir ve oyundaki ana unsurlar.


Bu oyunda grafikler gerçekten iyi ve birçok oyuncuyu çekiyor

Yolculuğunuz için ihtiyacınız olanı satın alın. Grafikler, kullanıcıların ve oyuncuların ilgisini çekmede önemli bir rol oynar. Sakura Bülten Kurulu'nda planlandığı gibi Tokyo sokaklarında yürüme deneyimine sahip olacaksınız. Ancak, yakında Demiryolu Müfettişi tarafından keşfediliyorsunuz. Ayrıca, jetpack'leri gördüğünüzde, onları her ne pahasına olursa olsun alın çünkü gökyüzünde olduğunuzda, hiçbir engel yoktur. Oyun doğal olarak basit, Subway Surf açılış öğreticisinde hala çok dikkatli. Bu oyunda İzlanda'ya erişim, yalnızca premium sürümde bulunan bir başka şaşırtıcı özelliktir, ancak Mod sürümü bunu ücretsiz olarak sunar. Bu, yayıncı Sybo oyunlarından en popüler oyunlardan biridir.Gamarlı Tokyo şehri sizi Akira ile karşılayacak.
Satın almaya karar vermeden önce sizin için doğru olup olmadığını görmek için önizleyebilirsiniz. Genel olarak, her oyun koşmanıza izin verir, ancak stili değiştirmek oyunu yenilemenin iyi bir yoludur. Bu nedenle, oyuncu bu paraları istedikleri gibi kullanabilir. Özellikle iç halkalara daha yüksek seviyelere girdiğinizde, sayı ve tehlike yükseltilir. Bunlar aynı zamanda Subway Surfers'ın size adanmış olduğu özel kurtarmalar.


Oyuncuların pistlerdeki engellerin üstesinden gelmesi gerekiyor

Bu oyun, ister yalnız oynayın, ister haftalık zorluklara katılın, zorluk sıkıntısı değildir. Daha eğlenceli hale getiren ve bu oyunu daha eğlenceli ve eğlenceli hale getiren gerçekten harika görsel efektlere sahiptir. Jack ne kadar uzun sürerse, o kadar hızlı olur. Mod sürümünde sınırsız anahtarlar mevcuttur. Bazı engeller raylarda haddeleme gibi yaygındır.
Ancak, şanssızdır. En son tam karakter koleksiyonu artık sizin. Yoldayken veya hemen arkasındaki polis memuru sizi hemen yakalayacak engeller tarafından vurulmaktan kaçınmalısınız. Subway Surfers'ın mod sürümünü indirmeye ve çalıştırmaya hazırsınız, bu nedenle şimdi uygulamayı indirme zamanı. Tokluğu, azim ve asla geri çekilmesinden dolayı bu sörf sporunda dahi olarak bilinir. Jake, düzenli olarak bir tür karmaşaya kapanan havalı ama yaramaz bir çocuk. Oyunu açar açmaz sınırsız. Müfettişin teftişinden kaçmak için çocuk sonsuza dek koşmalı. Subway Surfers Mod APK sürümünde reklam yok ve hala oyuncu para kazanıyor. Bu yeni sürümde, oyuncular Lana ve Darry olan iki karakterle karşılaşacaklar. Mod sürümü, tek bir kuruş ödemeden veya herhangi bir reklam izlemeden oyunculara ücretsiz olarak sınırsız paralar sunar.Bir Sörfçülerde sonsuz bir kaçış sizi zorluyor. Çıkışı fethetmek için macerada, bazı zorluklar sizi pistlerdeki engellerin üstesinden gelmeye zorlar. Ama her gün para kazanabileceğinizi biliyor muydunuz? Evet, sadece bir video reklamı izliyorsunuz ve madeni paralarla ödüllendirileceğiniz için izliyorsunuz.


Cep telefonunda en iyi sonsuz koşu oyunlarından biri

Bu oyun hakkında çok şey söylemeye gerek yok Surway, mobil oyun tarihinin en iyi “sonsuz koşu oyunlarından” biri olarak düşünülebilir Bu oyun hakkında konuşmanın kolay bir yolu, Temple Run 2'ye benzer bir oyun stiline sahip olduğu, ancak etkileyici grafikler ve Bir dizi özel özellik, deneyiminizi diğer sonsuz koşu oyunlarında çeşitli yollarla daha keyifli hale getiren Subway Surfers, bir gün ilginç bir hikayeye sahip, Jake-tren arabasına boyanmış yaramaz bir çocuk grafiti Vahşi müfettiş onu keşfetti ve onu kovaladı Elinde bir baton, demiryolu rayları boyunca durmadan koşmanız, sürekli ilerlemeniz, raylar ve yaklaşan trenlerdeki engellerden ustaca kaçınmanız gerekir.
Jake'i zıplamak (yukarı kaydırmak), yuvarlamak (aşağı kaydır) ve sol veya sağa (sol veya sağa kaydırın) ilk kez kontrol edebilirsiniz, bu oyunun derinliği, sadece tekrarlayan bir oyun olmadığını düşüneceksiniz, ancak, Yakında bu oyunu oynadıktan sonra tekrar düşünmeniz gerekecek, Subway Surfers ile “Aşk” a düşeceksiniz
Artan bir şekilde, oyun hızlanacak ve rekor puana ulaştığınızda karakteri kontrol etmekte zorlanacak Tasarruf edecek ve grafikte rekabet edebileceksiniz arkadaşlarınızla onlara Subway Surfereding'in en iyisinin kim olduğunu söyleyin, birçok destek öğesi de görünecek, anahtarı almak için gizemli sandıkları toplamayı unutmayın veya çok sayıda ana hedefiniz Subway Surfers çalarken, Facebook hesabınıza giriş yaptıktan sonra dino dinozorlarının kilidini derhal ücretsiz olarak açabileceğiniz karakterlerin kilidini açmak için mümkün olduğunca çok parayı toplamak ve ek para ve anahtarlar da alacaksınız. Paralarla kilidini açamayacağınız bazı karakterler, gizemli sandıklar açmanız, daha sonra özel eşyaları şanslı bir şekilde almanız gerekir, örneğin taze kilidini açmak için, eğlenceli kız ve erkeklerin kilidini açtıktan sonra bana güvenmek zorundasınız, Çok HappySubway Surfers'ın grafik açısından özenle küratörlüğünü yaptığını hissedeceksiniz.
Parlak, renkli arka plan, telefonunuzda seyahat eden birçok farklı ülkenin kültürüne tanıtılacağınız oyunculara sonsuz ilham veriyor. Yeni gelenler için yeterince kolay, ancak deneyimli oyunculara oyunu daha az zorlaştırmak için zorlamak için yeterince zor, mod sürümümüze ihtiyacınız olabilir. Tüm Karakterlerin Kilidini Açmadı: Herhangi bir karakteri oynayın, benzer şekilde Subway Surfers, bu oyunun cazibesini söyleyecek kadar rekor sayıda oyuncuya ulaşan “sonsuz koşu” oyunlarından biridir. Makale unutmayın, asla tökezlemez. Oyuncuların, Jake, zor, taze ve anlaşılması kolay bir hikayesi ile dönen bir arsa ile bu ToolsSubway Surfers Fun oyunu tarafından desteklendiğinizde, polisle kaçan karakterlerin ve aksesuarların kilidini açması bir para birimidir. Tren istasyonunda kirli boyanmış karakterler daha sonra keşfedildi ve kovalamaca orada başladı. Kesintisiz bir çalışma moduna sahip Subway Surfers modu, oyunculara birçok ilginç deneyim kazandırır, ancak maalesef söylentilere kolayca yakalanmanız da zor bir iştir.


SSS

Nasıl kurulur Subway Surfers Mod apk

İki seçeneğiniz var, ilki indirme düğmesine tıklayın, Subway Surfers mod apk hakkında istediğiniz sürümü seçin. Ayarlar > Uygulamalar > Menü > Özel erişim > Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye giderek Chrome'un bilinmeyen uygulamaları yüklemesine izin verin. APK dosyasını telefonunuza indirdikten sonra bulabilmeniz için bir dosya yöneticisi (Cx Dosya Gezgini veya Dosya Yöneticisi gibi) yükleyin. Bir APK dosyası indirin ve yüklemek için açın. İkincisi, HappyMod uygulamasını indirin, ardından indirin ve yükleyin Subway Surfers tek tıklamayla mod apk.

HappyMod nedir?

HappyMod bir uygulama ve oyun modları apk mağazasıdır, hemen hemen tüm popüler uygulamaları kolayca arayabilir, indirebilir ve yükleyebilirsiniz. Android'de bilinmeyen uygulamalara nasıl izin verilir? APK dosyalarını Chrome veya başka bir tarayıcı kullanarak indirebilmeniz için önce bilinmeyen uygulamalara izin vermelisiniz: 1. Cihaz ayarlarınıza gidin ve Uygulamalar ve Bildirimler'e (veya Android'in eski sürümlerinde Uygulamalar) dokunun. 2.Sağ üst köşedeki üç noktaya dokunun. 3. Özel erişim'e dokunun. 4. Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye dokunun. 5.Chrome'a ​​(veya hangi web tarayıcısını kullanırsanız kullanın) dokunun 6.İzin Ver'i bu kaynaktan Açık konumuna getirin.

Happymod'u nasıl kurarım?

1.Tarayıcınızı açın ve happymod.com adresinden HappyMod APK dosyasını indirin. 2.Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin. 3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin. 4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun. 5.Kurmak için ekrandaki yönergeleri izleyin.

HappyMod güvenli bir uygulama mı?

Evet. HappyMod'daki tüm Uygulamalar, Android cihazınızın indirmesi için güvenlidir. Neden bazı MOD APK çalışmıyor? Hileli apk, orijinalin değiştirilmiş bir apk'sidir, tüm cihazlarla uyumlu olmayabilir, bu nedenle bazı cihazlar bunu kullanamaz. Aynı modu bulabilirsin, bazı kullanıcılar iyi çalışıyor ama birileri çalıştıramıyor.

Mod apk'yı neden yükleyemiyorum?

Öncelikle uygulamanın veya oyunun orijinal sürümünü kaldırdığınızdan emin olmalısınız, ardından mod apk'yı çalıştırabilirsiniz.

Mod apk'yı iOS'a indirebilir miyim?