HappyMod / Super Sus Mod APK
Super Sus Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Super Sus v1.54.13.061 Mod APK Mod Menu

Güncelleme tarihi

Uygulama Bilgisi

Ad Super Sus
Paket Adı com.je.supersus
Yayıncı Piproductions
Kategori Action
MOD özellikleri Mod Menu
Sürüm 1.54.13.061
fiyat ÜCRETSİZ
Gerektirir Android 5.0 (LOLLIPOP)

Genel bilgi

Super Sus Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Mod bilgisi

Mod V1.54.13.061 özellikler

  • Mod Menu

Mod V1.54.12.131 özellikler

  • Menüye Karşı

Mod V1.54.5.111 özellikler

  • Menüye Karşı

Mod V1.54.5.061 özellikler

  • Menüye Karşı

Mod V1.53.31.031 özellikler

  • Menüye Karşı

Mod V1.53.30.031 özellikler

  • Menüye Doğru

Mod V1.53.17.032 özellikler

  • Menüye Karşı

Mod V1.52.18.035 özellikler

  • Menüye Karşı

Mod V1.52.2.131 özellikler

  • Menüye Doğru

Mod V1.52.2.061 özellikler

  • Menüye Doğru

Çevrenizi izlemeli ve kendinizi zarardan korumalısınız. Ayrıca, herkese saldırarak uzay aracını savunmayı seçebilirsiniz. Bunun yerine saldırgan olmanız mümkündür.

Kendinizi sürekli korumalı ve çevrenize göz kulak olmalısınız. Uzay aracı korunmazsa, düşürülebilir. Uzay aracında herkese saldırabilmeniz de mümkündür. Başkalarının yaratılış ve neşeyi paylaşması için atölyede yeni dünyalar yaratılabilir. Süper Sus: Imposter Mod, Ghost oyununa benzer yeni bir oyun sağlar. Bir sahtekar olarak oynarken, yapılması gereken tek şey yakalanmamaktır. Super Sus Mod, kullanıcılarına başka biri olarak poz veren birini keşfettiklerinde stres serbest bırakmaları için bir çıkış sağlar. Mod, sesli sohbetle uyumludur ve dünyanın dört bir yanından insanlarla kullanmanıza olanak tanır. Ayrıca, aralarında ve aramızda birlikte kurulmanız gerekmez; Yerleşikler!

Super Sus Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Bu oyunda eleştirel düşünme yoluyla çelişkileri incelerken.

Akıl ve psikoloji savaşına girmeden önce, becerilerinizi artırmanız gerekir. Her üye odaklanırken sözlerinizi duyabilir. Savaşta kalan takım arkadaşlarının sayısını ve takım statüsünü hızlı bir şekilde öğreneceksiniz. Süper Sus modu dikkatli bir gözlem ve hızlı karar verme gerektirir. Her görev farklıdır, ancak gerçekleşene kadar ölümünüzü bilemezsiniz. Gelgiti değiştirin ve her bir hedefi farklı şekilde hedefleyerek uzay aracını koruyun. Her karakterin benzersiz kişiliğiyle, Mod Super Sus: Who Ipposter ile oynandığında oyun daha heyecan verici. Oyunlardan önce, işleri tamamlayarak yeteneklerinizi daha hızlı beklemek ve şarj etmek için bir yer seçin. Ardından ek bir yetenek bulmak için gadget'ları kullanın. Onlarla karışık gerçek oyunları oynayarak dünyanın her yerinden arkadaş edin. İki popüler psikolojik oyunu birleştiren Ghost Wolf ve Squid oyunu, insanların yargılarından çok ihtiyatlı olmalarına yardımcı olur. İhanetin kim olduğunu bulmak, yaklaşmakta olan bir oyun değiştiren etkinliği durdurmanın en iyi yolu. Ve bir bonus olarak, S3 Özel Force artık sezonun son ödülü olarak yeni bir bonus ciltle kullanılabilir.

Super Sus Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Bu oyunun birincil renkleri gerilim ve paylaşılan güvensizliktir.

Süper Sus gri ve karanlık bir psikolojik gerilim filmidir. Küçük kararlar ve eylemler bile önemli olabileceğinden, herhangi bir şey yaparken her zaman dikkatli ve gözlemci olmalısınız. Görevleri tamamlamak ve daha fazla hediye kazanmak için konuşma seçeneğini etkinleştirmeniz gerekir. Bu, rakibinize dikkat çekmenizi ve konuşmada konuşmanıza izin verecektir. Yapmanız gereken en önemli şey, elinizi almadan önce hainleri bulmaktır. Bunu yapmak, uzay geminizi ve mürettebatınızı başarılı bir şekilde savunmanızı sağlayacaktır. Haritalarınızı ve rollerinizi oluşturabileceğiniz atölyede güzel fikirler de paylaşabilirsiniz. Ve son olarak, rol oluştururken arkadaşlarla fikir paylaşmak başarılı bir proje sağlar. Her üye farklı gözlemler ve farklı analiz gerektirir. Büyük bir dedektif olmak için çok yönlü olmanız gerekir. Super Sus Mod, en iyi ücretsiz mobil sosyal oyunu oluşturmak için aramızda, kurtadam ve kalamar oyunu birleştiren çevrimiçi bir rol yapma oyunudur. Bu oyun, bir uzay gemisi savaşında birbirlerini öldürmek isteyen yerel arkadaşlar ve dünyanın her yerinden insanlara sahiptir. En iyi yanı, oyuncuların oyunda hayatta kalabilmeleri veya ölebilmeleridir - her iki durumda da, dünyanın her yerinden yeni arkadaşlar edinirsiniz.

Super Sus Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Mücadele oyuncuların zihinleri ve ruhları arasındadır.

Hala oluşurken sizin ve çevrenizdeki kişilerin bir grup olup olmadığını belirlemek zor. Süper Sus modunun yaratılması için ilham, Psikolojik Oyunlar Hayalet Wolf ve Squid'den geliyor. Oyun, üyeler birbirlerini sorgularken birbirleriyle etkileşime giren ve değiştiren bir duygu ve algılar savaşıdır. Süper Sus mod maçları, kesirlerle ayrılmış üç grupta oynayan oyunculara sahiptir. Bir uzay gemisindeki mürettebat üyelerinin oynarken akıllı ve dikkatli olmaları gerekir; İthalatçılar ve nötrler her oyun anının farkında olmalıdır. Bir maç sırasında farklı roller üstlenmek rastgele ve herhangi bir zamanda olabilir. Karakterinizin kıyafetleri çok benzersiz ve parlak renklidir. Super Sus Mod, aramızdaki oyununuzu yeni bir seviyeye taşıyor. Uzay ordusundaki herkes tarafından ikamelerin personeli öldürmesini durdurmak için paylaşılan bir görev. Takım olarak göreviniz, kötü adamı tanımak için gizlenip gizleyemeyeceğinize bağlıdır. Süper Sus: Imposter, oyuncuları için çok sayıda zorluk sunuyor. Bazıları hayatta kalmak için mücadele ederken, diğerleri rakiplerini ortadan kaldırmaya çalışıyor. Bazıları sadece bakımsız bir varoluştan zevk almak istiyor. Yeni bir 3D modelinin yardımıyla, bu oyunun daha da fazla keyif vereceğine inanıyoruz.


TR'yi bir müzik aletine dönüştürün.

Takım arkadaşları ve ihanet her zaman hoş karşılanan sıcak bir konu olacaktır. Gizem, ikonik astronotun gömleği ve şapkası tarafından daha da gizlenmiştir. Tüm kararlardan önce her zaman cesur ve akıllı olun.Super Sus: Doğrudan diyalog özelliği nedeniyle oyuncularla Impostor Mod puanları. Geleneksel modu oynayın veya sıralı diğer oyunculara karşı yarışın. Diğer oyuncularla gerçek zamanlı sesli sohbet.
Gizemli kozmik dünya kaşifler için daha da kafa karıştırıcı olacak. Takım arkadaşlarınızın ve diğer takımların jestlerini ve kelimelerini gözlemlediyseniz yardımcı olacaktır. Oyuncuların üstesinden gelmesi gereken birçok benzersiz görev ve zorluk vardır. Favori bir şirket de sizi çok daha güvende kılar. Bu, kendinizi koruma ve savaşmaya devam etme şansınız.
Muhtemelen uzay aracını düzgün bir şekilde koruyacaksınız. Nötr bile dikkatlice filtrelenmelidir. Kişiliğinize uygun doğru şirketi seçmek için cesur olun. Son derece değerli ve zararlı olan hileleri biriktirmeyi unutmayın. Bu özellik, durumun kontrolünü ele geçirmenize ve acil bir durumda bunları tersine çevirmenize izin verebilir.
Zeka ve ustaca gözlem, sonuna kadar hayatta kalmanıza yardımcı olacaktır. İstihbaratınıza meydan okuyacak mısınız? Ayar, uzay gemilerindeki astronotların görüntülerinden oluşuyor. Gerçek bir astronot rolünü üstlenirseniz, yaşamanın bir yolunu bulmalısınız. Oyunun eşsiz doğası oyuncuları çok çekecek. On üyeli bir takımın çok farklı etkinlikleri olacak. Bu işlerin her birinin kendi kazanan kriterleri ve görevleri vardır.


SSS

Nasıl kurulur Super Sus Mod apk

İki seçeneğiniz var, ilki indirme düğmesine tıklayın, Super Sus mod apk hakkında istediğiniz sürümü seçin. Ayarlar > Uygulamalar > Menü > Özel erişim > Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye giderek Chrome'un bilinmeyen uygulamaları yüklemesine izin verin. APK dosyasını telefonunuza indirdikten sonra bulabilmeniz için bir dosya yöneticisi (Cx Dosya Gezgini veya Dosya Yöneticisi gibi) yükleyin. Bir APK dosyası indirin ve yüklemek için açın. İkincisi, HappyMod uygulamasını indirin, ardından indirin ve yükleyin Super Sus tek tıklamayla mod apk.

HappyMod nedir?

HappyMod bir uygulama ve oyun modları apk mağazasıdır, hemen hemen tüm popüler uygulamaları kolayca arayabilir, indirebilir ve yükleyebilirsiniz. Android'de bilinmeyen uygulamalara nasıl izin verilir? APK dosyalarını Chrome veya başka bir tarayıcı kullanarak indirebilmeniz için önce bilinmeyen uygulamalara izin vermelisiniz: 1. Cihaz ayarlarınıza gidin ve Uygulamalar ve Bildirimler'e (veya Android'in eski sürümlerinde Uygulamalar) dokunun. 2.Sağ üst köşedeki üç noktaya dokunun. 3. Özel erişim'e dokunun. 4. Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye dokunun. 5.Chrome'a ​​(veya hangi web tarayıcısını kullanırsanız kullanın) dokunun 6.İzin Ver'i bu kaynaktan Açık konumuna getirin.

Happymod'u nasıl kurarım?

1.Tarayıcınızı açın ve happymod.com adresinden HappyMod APK dosyasını indirin. 2.Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin. 3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin. 4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun. 5.Kurmak için ekrandaki yönergeleri izleyin.

HappyMod güvenli bir uygulama mı?

Evet. HappyMod'daki tüm Uygulamalar, Android cihazınızın indirmesi için güvenlidir. Neden bazı MOD APK çalışmıyor? Hileli apk, orijinalin değiştirilmiş bir apk'sidir, tüm cihazlarla uyumlu olmayabilir, bu nedenle bazı cihazlar bunu kullanamaz. Aynı modu bulabilirsin, bazı kullanıcılar iyi çalışıyor ama birileri çalıştıramıyor.

Mod apk'yı neden yükleyemiyorum?

Öncelikle uygulamanın veya oyunun orijinal sürümünü kaldırdığınızdan emin olmalısınız, ardından mod apk'yı çalıştırabilirsiniz.

Mod apk'yı iOS'a indirebilir miyim?