HappyMod / Terraria Mod APK
Terraria Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Terraria v1.4.4.9.2 Mod APK Sınırsız para Ücretsiz satın alma

Güncelleme tarihi

Uygulama Bilgisi

Ad Terraria
Paket Adı com.and.games505.TerrariaPaid
Yayıncı 505 Games Srl
Kategori Adventure
MOD özellikleri Sınırsız para Ücretsiz satın alma
Sürüm 1.4.4.9.2
fiyat ÜCRETSİZ
Gerektirir Android 5.1 (LOLLIPOP_MR1)

Genel bilgi

KAZ! SAVAŞ! KEŞFEDİN! İNŞA ET! Milyonlarca Terrarialıdan oluşan topluluğa katılın!

TERRARIA MOBILE SIFIRDAN YENİDEN OLUŞTURULDU - AŞKIN EMEK İÇERİĞİ İÇEREN YENİ VE GELİŞTİRİLMİŞ 1.4.4 GÜNCELLEMESİ!

"Bu, Terraria'nın sıfırdan inşa edilmiş tam sürümüdür... PC'de veya konsollarda sevdiyseniz, burada da seveceksiniz." - Oynamak İçin Kaydırın

Hayatta kalma, servet ve zafer için savaşırken dünya parmaklarınızın ucunda. Mağara gibi geniş alanların derinliklerine dalın, savaşta cesaretinizi test etmek için her zamankinden daha büyük düşmanlar arayın veya kendi şehrinizi inşa edin - Terraria Dünyasında seçim sizin!

En az 2 GB RAM ve 2014 veya daha yeni bir cihaz öneriyoruz. 1 GB RAM ve uyumlu grafiklere sahip Android 5.0 çalıştıran cihazları destekliyoruz, ancak bu cihazlarda performans düşüklüğü yaşanabilir.

• ÇOK OYUNCULU - Yerel Wifi üzerinden veya cihaz-cihaz Wifi barındırılan oyunlar aracılığıyla veya PC için Mobil Terraria Özel Sunucusu aracılığıyla Çevrimiçi olarak 7'ye kadar arkadaşınızla oynayın (Terraria.org'da ücretsiz olarak mevcuttur)
• TERRARIA MOBİL İÇİN YENİDEN TASARLANDI - Tamamen özelleştirilebilir kontroller ve Kullanıcı Arayüzü, daha önce mümkün olmayan bir düzeyde cila ve yetenek sağlar!
• Oyun kumandası desteği - tamamen yeniden eşleştirilebilir düğmeler dahil - Desteklendiği yerlerde Bluetooth bağlantılı oyun kumandanızla oynayın.
• Tüm Dünya boyutları dizisi - Küçük/Orta/Büyük... PC için Terraria ile aynı boyutta! Artık rastgele dünya adı oluşturucu ve Dünya Tohumlarını kullanma yeteneği (bazı gizli paskalya yumurtası dünyaları dahil) içerir
• Savaşmak, yenmek ve ganimet için yağmalamak için 400'den fazla düşman
• Yemyeşil ormanlardan çorak çöllere, zindanlara, yeraltı dünyasına ve hatta korkunç Yozlaşma'ya kadar hem yer üstünde hem de yeraltında keşfedilecek 20'den fazla Biyom ve Mini Biyom sizi bekliyor!
• Birden fazla eklenen öğe seçeneğiyle güncellenmiş işçilik
• Keşfedilecek 20'den fazla NPC, her biri kendi avantajlarını ve benzersiz tarzlarını sunuyor
• Öğrenmesi kolay, ancak bir ustanın elinde inanılmaz mimari becerilere izin veren derinlemesine inşa seçenekleri.
• Ve çok daha fazlası!

Kısacası, Terraria'nın her pikseli mümkün olan EN İYİ mobil deneyim için yeniden tasarlandı ve elle hazırlandı!
Bizi Twitter'da takip edin: @Terraria_Logic ve @505_Games

Discord @ http://Discord.GG/Terraria adresindeki topluluğumuza katılın

Bizi Facebook'ta www.facebook.com/TerrariaOfficial ve https://www.facebook.com/505Games adreslerinde beğenin

Bizi www.terraria.org adresinde ziyaret edin

Resmi Terraria Forumlarına katılın: https://forums.terraria.org/

Terraria Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Mod bilgisi

Mod V1.4.4.9.2 özellikler

  • MOD, Sınırsız Ürün

Mod V1.4.4.9.5 özellikler

  • MOD, Sınırsız Ürün

Mod V1.4.4.9 özellikler

  • İçerideki Terraria Modları 1. Oyun, deneyimlemeniz için çok sayıda modla birlikte gelir, indirmek için kayan pencereyi açmanız yeterlidir. Tür ipuçları: Lütfen modu durdurmadan veya silmeden önce haritadan çıkın. Kurulumunuz başarısız olduğunda, lütfen aşağıdaki çözümlere bakın. Lütfen aynı oyunun telefonda mevcut olup olmadığını kontrol edin; öyleyse, lütfen önce onu kaldırın; kaldırırken yerel arşiv temizlenecektir; kaldırdıktan sonra tekrar yüklemeyi deneyin Lütfen telefon hafızasının yeterli olup olmadığını kontrol edin, değilse, lütfen önce telefon hafızasını silin ve tekrar yüklemeyi deneyin.

Mod V1.4.4.5 özellikler

  • İçerideki Terraria Modları 1. Oyun, deneyimlemeniz için çok sayıda modla birlikte gelir, indirmek için kayan pencereyi açmanız yeterlidir. Tür ipuçları: Lütfen modu durdurmadan veya silmeden önce haritadan çıkın. Kurulumunuz başarısız olduğunda, lütfen aşağıdaki çözümlere bakın. Lütfen aynı oyunun telefonda mevcut olup olmadığını kontrol edin; öyleyse, lütfen önce onu kaldırın; kaldırırken, yerel arşiv temizlenecektir; kaldırdıktan sonra tekrar yüklemeyi deneyin Lütfen telefon hafızasının yeterli olup olmadığını kontrol edin, değilse, lütfen önce telefon hafızasını silin ve tekrar yüklemeyi deneyin.

Mod V1.4.4.1 özellikler

  • Ölümsüzlük/Ücretsiz Zanaat 1.4.4.1 APK

Mod V1.4.4.0 özellikler

  • Mod, sınırsız öğeler

Mod V1.4.3.2.1 özellikler

  • Mod, sınırsız öğeler

Mod V1.4.3.2.2 özellikler

  • Mod, sınırsız öğeler

Mod V1.4.3.2.3 özellikler

  • Mod, sınırsız öğeler

Mod V1.4.3.2.0 özellikler

  • Mod, sınırsız öğeler

Terraria oyunundaki ses ve grafikler 2D olarak mükemmel.

Aralarından seçim yapabileceğiniz 400'den fazla silah var. Alternatif olarak, balık tutma veya Bay Island'ı bulma gibi malzemeler toplayarak huzurlu bir hayat yaşayabilirsiniz. Yapılacak birçok şey de var; Oyuncular NPC'ler için evler inşa edebilir, ata binebilir ve hatta çağrılan evcil hayvanlarıyla canavarlarla savaşabilirler. Ayrıca, oyuncular yerel bir WiFi bağlantısı aracılığıyla bu oyunu arkadaşlarla oynayabilirler. Bu evcil hayvanlar, düşmanlarla savaşmak ve dünyada gezinmelerine izin vermek de dahil olmak üzere oyunculara birçok şekilde yardımcı olacaklar. Üretici, inanılmaz derecede eşsiz ve keskin bir oyun içi deneyim yaratmak için zeka ve yaratıcılıklarını kullandı. Bunu, oyun varlıklarının akıllıca kullanımının yanı sıra arayüzde birçok yeni tasarım kullanarak yaptılar. Oyun, oyuncuları çok oyunculu oynamak için WiFi'yi kazmaya, keşfetmeye, savaşmaya ve bağlamaya teşvik eden yoğun bir keşif ve bulmaca öğesine sahiptir. Tüm oyun içi ürünler tamamen ücretsizdir ve hiçbir şey ödemeden kullanılabilir. Bu oyunda, oyuncular yeni şeyler keşfeder ve keşfederler. Ayrıca onlara daha fazla deneyim, oyundan öğrenmek için daha fazla bilgi ve fırsata erişim sağlar. Oyun mükemmel 2D kiremit tabanlı grafik ve ses sistemleri sunuyor. Keşfedilmesi gereken mevcut oyun içi ürünlerden bazıları inanılmaz derecede faydalıdır; Bu nedenle, oyuncular onları bulmalı ve onları nasıl kullanacaklarını öğrenmelidir. Bunun yanı sıra, oyuncunun envanteri her öldüklerinde veya sıfırladıklarında eşyalarının veya paralarının yaklaşık 1/3'ünü kaybeder. Ayrıca, altınlarının yaklaşık yarısı sıfırladıklarında kaybolur. Bu oyunda istediğiniz evcil hayvanları yükseltebilirsiniz. Ancak, bu bir MMORPG olduğundan, bir noktada diğer oyuncularla yüzleşmek zorundasınız. Düşmanlarınızla en iyi şekilde mücadele etmek ve güvende kalmak için önceki savaşlardan öğrendiğiniz dersleri uygulamayı düşünün. Dövüş kaçınılmaz olsa da, her karşılaşmaya kör bir saldırı olarak davranmayın. Bir yaratıcı olarak, yeni araçlar yapmak ve yeni silahlar oluşturmak için kaynaklarınızdan yararlanabilirsiniz. Bu, diğer oyuncuların keyif alabileceği inanılmaz bir dünya yaratmanıza yardımcı olacaktır.

Terraria Mod apk son sürüm ücretsiz indir


400'den fazla düşman ortaya çıkacak; Sizi yağmalamaya, yenmeye ve yok etmeye çalışacaklar.

Oyunun dünyasını keşfederken, oyuncular daha iyi bir dünya yaratmalarına yardımcı olan kaynakları keşfedebilirler. Bu kaynaklar, silahlar ve araçlar da dahil olmak üzere oyundaki her şeyin kilidini açar. Bu, oyuncuların duvarlar, üsler ve araçlar oluşturmalarını sağlar. Oyuna para harcamaya gerek yok; Her şey zaten kilidi açıldı. Ayrıca, oyunun gerçek hayatı yansıtan bir gündüz/gece döngüsü var. Oyuncular bu oyunu telefonlarında ücretsiz olarak indirebilir; Hem iOS hem de Android cihazlar için kullanılabilir. Bu ezici zorlukla yüzleşmek için akıllı çözümler bulmanız gerekir. Sizi yenmek, yağmalamak ve yok etmek isteyen yüzlerce yumurtlama düşmanı da dahil olmak üzere 400'den fazla düşmanınız olacak. Bu popüler oyun bir milyondan fazla katılımcıya sahiptir ve oyuncuları için ideal oyunlar sunar. Her yeni seviye yeni fırsatlar getiriyor. Oyuncunun becerileri arttıkça yeni biyomlar ve fırsatlar kullanılabilir hale gelir. Ayrıca, vatandaş oyuncunun beceri seviyesine bağlıdır. Keşif ve macera ederken, oyuncu Dünya kabuğunun üstünde ve altında 20'den fazla biyom hakkında daha fazla bilgi edinecek.

Terraria Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Bu oyun çekici, kalp şeklindeki tasarım birçok oyuncu üzerinde kalıcı bir etki yaratıyor.

Tamamen ücretsiz ve olağanüstü bir oyun olan Terria Mod APK, olağanüstü ses efektleri ve keşfedilecek geniş açık dünya nedeniyle birçok sadık hayranına sahiptir. İşçiliği göz önünde bulundurarak, alışılmadık manzaralarla dolu gizemli bir dünyanın her köşesini ve çatlağını keşfedersiniz. Yeni oyuncular, Terraria gibi test edilmiş bir indirme seçeneği seçerek Game Pre-HardMode'u deneyimleyebilir. Bu modern macera oyunu, macera ve aksiyon unsurlarını RPG tarzı savaş ile birleştiriyor. Modern bir dünyada gerçekleşen inanılmaz bir RPG deneyimi için Stardew Valley gibi test edilen başka bir indirme seçeneği seçin. Minecraft, Terraria ve World of Warcraft oyunlarında yer alan tüm oyun dünyaları harika bir estetik çekiciliğe sahip. Hepsi yuvarlak ve kare, onları göze çok hoş hale getiriyor. Ek olarak, tüm bu oyunlar oyuncuların karakterlerini özelleştirmelerine ve güçlerini ve güçlerini artırmak için ek ekipman kullanmasına izin verir. Birçok oyuncu, özellikle çocuklarda izlenim; Bunun gibi ilginç görüntüleri sevecekler. Dişler ve kemikler canavarları ve yırtıcıları öldürerek bulunabilir. Bir şeyler öğrenebileceğiniz, zanaat, bina, toplama, hayatta kalma ve daha fazlasını öğrenebileceğiniz harika bir oyun var. Her evcil hayvanın savaşlarda kullanabileceğiniz özel bir yeteneği vardır. Bu yüzden koruyucunuzda olmalısınız ve onlarla sıkı savaşmalısınız. Bu oyunda 450 farklı canavar bulunur ve her canavar tehlikelidir ve farklı güçlere ve güce sahiptir. Sahneyi tamamlamak için patronlara karşı savaşmalısınız yoksa sonsuza kadar sıkışırsınız. İndirip en verimli oynamak istiyorsanız, cihazınızda yeterli alan sahibi olmaya çok dikkat etmeniz gerekir. Bu nedenle, onları yenmek, oyun içi ilerlemede yardımcı olacak değerli öğelerin kilidini açacaktır. Oyunda ne kadar tekniği uyguladığınızda, her zaman olabildiğince fazla hazine kazanmayı hedeflemelisiniz.

Terraria Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Oyundaki patronlar ve diğer canavarlarla savaşın

Bununla birlikte, beklenmedik başarıdan sonra, 505 oyun Ağustos 2013'te bu oyunun mobil versiyonunu geliştirmek için Raknet ve Codeglue ile işbirliği yapmaya karar verdi. Bu ölümcül dünyada saklanmanın bir yolu yok ve yapmanız gereken tek şey, savaşmaya devam etmektir. Son nefes al. O canavarlarla savaşın ve yolunu temizleyin. Yolculuğunuz için seçebileceğiniz ve yükseltebileceğiniz yaklaşık 30 farklı evcil hayvan var. Gizli mağaraları keşfetmeniz ve çok sayıda engelden kaçınmanız isteneceksiniz. Daha heyecan verici bile, patronlarla yüzleşme şansınız olacak. 1980'lerden RPG'ler. Minecraft oynadıysanız klasik retro grafik tasarımı size birçok yeni deneyim sunar. Oyundaki patronlar ve diğer canavarlarla savaşın. Yolculuğunuza canavarlar ve zanaat eşyaları dünyasında başlayın. Bu, oyunculara ilginç ve çekici seviyeler veren birçok benzersiz öğeye sahip bir aksiyon oyunudur.
ve uygulama mağazasında en iyi ücretli oyunlardan biri olarak derecelendirildi. Bu eşyaları ve farklı unsurları oyunda toplayın ve yeni şeyler hazırlayın. Buna ek olarak, arka plan müziği aynı zamanda oyunu daha canlı ve eğlenceli hale getirmeye katkıda bulunur, oyuncular için daha fazla motivasyon yaratır. Oyunu heyecan verici hale getiren bu zorluklardır. Benzersiz Mod Özellikleri: Ek olarak, benzersiz eşyalar hazırlama şansınız olacak Ve dünyanızı inşa edin.
Softcore'da oynarken, ölenler için ceza seviyesi nispeten hafiftir. Yolculuğunuz boyunca farklı eşyalar toplayın ve yararlı bir şey yaratmak için bunları birleştirin. Canavarları ve net seviyeleri yen. Bu canavarları öldürün ve faydalı eşyalar toplayın. Tüm içerikler, oyunculara benzersiz bina ve keşif ekranları sağlamak için düzenli olarak güncellenecektir.


Terraria'nın açık dünyasına katıldığınızda ana aktiviteler var

Mediumcore (envanterinizdeki ve altınınızdaki tüm eşyaları kaybederseniz) veya hardcore (dünyadan atılır) ile karşılaştırırsanız bu ceza nispeten küçüktür. Örneğin, orijinal sürüm gibi oynamak için modu tamamen kapatabilir veya sadece ölümsüzlük modunu açabilir veya yalnızca mod sınırsız öğeleri açabilirsiniz. Şimdi bu oyunun ana özellikleri hakkında konuşacağız. Bu oyun Android ve iOS gibi farklı platformlarda mevcuttur. Katılmak, savaşa katılırken, genişlemek, keşfetmek, özel şeyler bulmak ve yaşayan bir dünya inşa etmek zorundaysınız.
Bunlar, Terraria'nın açık dünyasına katıldığınızda ana faaliyetlerdir. Topladığınız kaynaklarla, oyunda hayatınıza yardımcı olacak her şeyi yaratabilirsiniz. Yeni bir oyuncu iseniz ve güvenlik gibi iseniz, temel bir kural unutmayın, geceleri keşfetmeyin. Çapraz platformlar aracılığıyla çok oyunculu oynayabilirsiniz. BR> Bu oyunu arkadaşlarınız ve ailenizle oynamak istiyorsanız, aynı yerel WiFi'yi kullanın ve birlikte oynamak için oyun boyunca bağlantı kurun. Bu, birçok canavar ve yaratıkla karşılaşacağınız bir macera oyunudur. Kazanmak ve barış kazanmak için, gerçekten hem hızlı hem de akıllı bir kahraman olmalısınız.Bu, yeniden logic tarafından geliştirilen bir aksiyon-macera oyunudur.Anpor, bu hazineleri elde etme yolculuğu zorluklarla karakterize edilecektir. < BR> Terraria'nın bir PC versiyonundan farklı olarak, mobil versiyonun Medium Core veya Hardcore modu yoktur. Daha fazla sayıda yumurtlama düşmanı ve daha çok, Hardmode, hem kan, saldırı hem de savaşı deneyimlemek isteyenler için bir moddur. Düşman sayısı keskin bir şekilde artar. Barışçıl bir dünya inşa edebilecek ve yaratabilecek bir kahraman olun. İstenen sonucu almak için elinizden gelenin en iyisini yapın. Buradaki tüm kontroller tamamen özelleştirilebilir, arayüzler ve karakterler mükemmellik için üretilir, oyuncular için memnuniyet yaratır. Daha fazla kaynak toplarsanız, oyunu kazanma şansınız o kadar yüksek olur.


Oyuncular işçilik ve bina için farklı ürünler toplayabilir

Oyunu benzersiz kılan ve retro oyun deneyimi sunan inanılmaz pikselli grafiklere sahiptir. İşçiliği ve bina için farklı ürünler toplayabilirsiniz. Oyun hikayesi çok büyük çünkü bu oyunda çok fazla oyun içeriği var. Güzel dünyayı keşfedin ve görevleri ve aşamaları tamamlayın. Oyun deneyiminizi bu değiştirilmiş sürümle geliştirebilirsiniz.
Bu, sabrınıza ve yaratıcılığınıza ihtiyaç duyar. Bu oyunun eğlencesi nasıl keşfettiğiniz ve yarattığınızda yatmaktadır, bu yüzden bir makalede oyunun tüm içeriğini söyleyemem.Terraria Mod, oyunun değiştirilmiş sürümüdür. Mağazadan bir şey satın almak için oyunda sonsuz madeni para ve mücevher alın.Bu oyuna katılırken, arkadaşlarını veya aileyi daha fazla eğlence için oynamaya davet edebilirsiniz, ancak en fazla 7 kişinin katılmasını unutmayın. Emrinizdeki bazı hazineler değerli metal cevherler olacaktır.
Doğru taktik ve stratejiler bulmadan önce dikkatlice düşünmelisiniz. Ancak, düşük güçlü bir kişiyseniz, çok çalışmanız gerekir. Heyecan verici oyun, maceracı sahneler, kaçışlar, madencilik zorlukları ve keşif ile karakterize edilir. Ancak, inşa ederek ve işçiliği yaparak daha iyi hale getirmeniz gereken birkaç aracınız olacak.


Oyunun temel amacı keşfetmek, yaratmak ve macera etmektir

Terraria'da, oyunun temel amacı keşfetmek, yaratmak ve macera etmektir. Kendinizi düşmanlardan korumak için silah ve cephanelik inşa edin. İksir, silah ve daha fazlası gibi şeyler yaratmak için oyunda yaklaşık 1400 farklı ürün var. Bu çeşitlilik, oyunun hoşuna gittiğiniz şekilde tadını çıkarmanızı sağlar. Keyfi olarak açılabilen / kapatılabilen menü. Zırh, kılıç, balta ve daha fazlası gibi şeyler yapabilirsiniz. Yaşam için, insanların mutluluğu ve mülk için savaşmalısınız. Her zaman sizi ölüme yönlendirmek için bir fırsat bulmak isterler. Yolunuz boyunca düşmanlarla karşılaşırsanız, onları yok etmek için minyonlar, sihirli büyüler ve sofistike araçlar kullanmalısınız.
Gece canavarlar ve zombiler için bir aktivite zamanıdır . Hepsi en temel seviyeye ayarlanmış SoftCore. Buna ek olarak, Hardmode'daki patron daha zordur ve normal moddan daha büyük bir sayı ile, savaşma konusunda tutkuluysanız, hardmode mükemmel bir mod olacaktır. Bu oyunda hayatta kalma zorunludur ve sağlık barını dolu tutmak için iksirlere ihtiyacınız vardır.Bu oyun, yolculuğunuz boyunca evcil hayvanlarınızı yükseltebileceğiniz benzersiz özelliğe sahiptir. Oyuncular, savaşı desteklemek için yararlı öğeler oluşturmak için farklı seçeneklerle en son güncellemeleri oluşturma hakkına sahiptir. Taş blokları yok ederek taş, ahşap, demir toplayabilirsiniz. Bu oyunun bazı taktiklere ve becerilere ihtiyacı vardır, çünkü yararlı şeyler hazırlamadan seviyeleri temizleyemezsiniz. Bu şekilde, onları yeneceğiniz ve önemli puanlar kazanacağınızdan emin olabilirsiniz. Düşmanlarınızı ve patronlarınızı yendiğinizde hazineler kazanın.


SSS

Nasıl kurulur Terraria Mod apk

İki seçeneğiniz var, ilki indirme düğmesine tıklayın, Terraria mod apk hakkında istediğiniz sürümü seçin. Ayarlar > Uygulamalar > Menü > Özel erişim > Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye giderek Chrome'un bilinmeyen uygulamaları yüklemesine izin verin. APK dosyasını telefonunuza indirdikten sonra bulabilmeniz için bir dosya yöneticisi (Cx Dosya Gezgini veya Dosya Yöneticisi gibi) yükleyin. Bir APK dosyası indirin ve yüklemek için açın. İkincisi, HappyMod uygulamasını indirin, ardından indirin ve yükleyin Terraria tek tıklamayla mod apk.

HappyMod nedir?

HappyMod bir uygulama ve oyun modları apk mağazasıdır, hemen hemen tüm popüler uygulamaları kolayca arayabilir, indirebilir ve yükleyebilirsiniz. Android'de bilinmeyen uygulamalara nasıl izin verilir? APK dosyalarını Chrome veya başka bir tarayıcı kullanarak indirebilmeniz için önce bilinmeyen uygulamalara izin vermelisiniz: 1. Cihaz ayarlarınıza gidin ve Uygulamalar ve Bildirimler'e (veya Android'in eski sürümlerinde Uygulamalar) dokunun. 2.Sağ üst köşedeki üç noktaya dokunun. 3. Özel erişim'e dokunun. 4. Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye dokunun. 5.Chrome'a ​​(veya hangi web tarayıcısını kullanırsanız kullanın) dokunun 6.İzin Ver'i bu kaynaktan Açık konumuna getirin.

Happymod'u nasıl kurarım?

1.Tarayıcınızı açın ve happymod.com adresinden HappyMod APK dosyasını indirin. 2.Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin. 3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin. 4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun. 5.Kurmak için ekrandaki yönergeleri izleyin.

HappyMod güvenli bir uygulama mı?

Evet. HappyMod'daki tüm Uygulamalar, Android cihazınızın indirmesi için güvenlidir. Neden bazı MOD APK çalışmıyor? Hileli apk, orijinalin değiştirilmiş bir apk'sidir, tüm cihazlarla uyumlu olmayabilir, bu nedenle bazı cihazlar bunu kullanamaz. Aynı modu bulabilirsin, bazı kullanıcılar iyi çalışıyor ama birileri çalıştıramıyor.

Mod apk'yı neden yükleyemiyorum?

Öncelikle uygulamanın veya oyunun orijinal sürümünü kaldırdığınızdan emin olmalısınız, ardından mod apk'yı çalıştırabilirsiniz.

Mod apk'yı iOS'a indirebilir miyim?