HappyMod / The Amazing Spider-Man 2 Mod APK
The Amazing Spider-Man 2 Mod apk son sürüm ücretsiz indir

The Amazing Spider-Man 2 v1.2.8 Mod APK Sınırsız para Kilitli

Güncelleme tarihi

Uygulama Bilgisi

Ad The Amazing Spider-Man 2
Paket Adı com.gameloft.android.ANMP.GloftASHM
Yayıncı Gameloft
Kategori Action
MOD özellikleri Sınırsız para Kilitli
Sürüm 1.2.8
fiyat ÜCRETSİZ
Gerektirir Android 4.0、4.0.1、4.0.2 (ICE_CREAM_SANDWICH)

The Amazing Spider-Man 2 Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Genel bilgi

The Amazing Spider-Man 2 Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Mod bilgisi

Mod V1.2.8 özellikler

 • [Açıklamayı Değiştir] Sınırsız Altın Para, Tüm Ciltlerin Kilidini Açın (Ağın Kırılması Gerekir), Oyuna girerseniz lisansı kontrol edin, lütfen çevrimiçi olun!
  Oyun Google Suite ve Logs Google hesabına gerektirir!
  [İpuçları] Bu oyunun Google üç parçalı kümeye ihtiyacı var ve cep telefonu Google üç parçalı netizenlerde mevcut değil.
  Lütfen% 100 Ağ Oyun Kutusu'ndan "Google Yükleyicisi 6.0" veya "Go Google Yükleyiciye Git" i indirin!

Mod V1.2.7 özellikler

 • Oyunun Google kitine ve Google hesabına giriş yapmasına izin verin; seçtiğinizde güncellenmiş sürümü sorabilirsiniz.

Mod V1.2.6 özellikler


 • Sınırsız Para

Mod V1.2.5 özellikler

 • Oyun Google kitine ihtiyacınız var ve Google Hesabı'na giriş yapın, sizden seçtiğinizde güncellenmiş sürümü sorarak, oyuna girmek için VPN'e bağlanmanız gerekebilir

Mod V1.2.0 özellikler

 • çatlamış

Amazing Spider-Man 2'de oyuncular, başlığın kahramanının yapamayacağı kahraman görevlerini tamamlayabilir.

Yüksek görüntü kalitesi nedeniyle şaşırtıcı Spider-Man 2'nin grafikleri şaşırtıcı; Mobil bir oyundan ziyade bir konsol oyunu oynuyormuş gibi hissettiriyorlar. Oyun içi görevleri tamamlayarak Demir, Ultimate Comics ve Symbiote gibi takımların kilidini açabilirsiniz. Oyun içi animasyonlar inanılmaz ve fotogeriyel grafikler sayesinde gerçekçi görünüyor. Amazing Spider-Man 2, süper kahraman Spider-Man'ın büyük bir hayranına sahiptir. Bu, oyunun ciddiye almanız gerektiği anlamına gelir - çünkü herhangi bir oyunda bulabileceğiniz en iyi 3D grafiklere sahiptir. Bunu, dünyayı keşfettiğinizde ve ağlar ve duvarlar tarafından şehirlerden serbestçe hareket ettiğinizde göreceksiniz. Bu oyunu kullanırken, mavi ve kırmızı olmak üzere iki ana renge sahip oklar vardır.

The Amazing Spider-Man 2 Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Bu oyunda, oyuncular duvarlara tırmanabilir ve uzun binalarda ipek çekebilirler.

Kostümlü uyanık örümcek adam olarak, suçla savaşan ve adaleti koruyan sokaklarda devriye geziyorsunuz. Uzun binaları ve en iyi hikayeleri keşfetmek için web çekim yeteneklerinizi kullanırsınız. Buna ek olarak, şehrin kuşbakışı görünümü için şehir merkezindeki yüksek yükselişler boyunca duvarları ölçeklendiriyorsunuz. Amazing Spider-Man 2'de, bazı düşmanlar yenmek için özel eylemler gerektirir. Planlarını folyolamak için oyunun arayüzündeki doğru düğmelere basmanız gerekir. Mavi bir yeri işaretlediğinde, keşfedebileceğiniz gizli bilgilerin kilidini açar. Kırmızı işaretler, yardım etmeniz gereken yerleri gösterir. Bunları beceri ağaçları olarak düşünebilirsiniz; Birçok beceri bir ağaçtaki dallar gibi birlikte kümelenir. Şehirden gelen suç çeteleri büyük bir tehdit oluşturuyor. Ancak Peter ile rekabet etmiyorlar. Özel web saldırılarıyla düşmanları yenmek Peter'ın cezai tehditten kurtulmasına yardımcı olur. Ayrıca, onları daha etkili hale getirmek için belirli savunmaları yükseltebilir. Bu çok fazla güçlendirme ve puan gerektirir.

The Amazing Spider-Man 2 Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Oyunun hikayesi Spider Man Film Orijinaline dayanıyor.

Amazing Spider-Man 2, orijinal Spider-Man filmine dayanan bir 3D suç dramasıdır. Daha da ilginç çünkü Amazing Spider-Man 2'nin hikayesi orijinal filmden dayanıyor. Sağlık çubukları tükenmeden önce, kontrolleri haritadaki belirlenen yere taşımanız zorunludur. Görevi tamamladıktan sonra, onun birçok versiyonuyla uyumlu çeşitli Spider-Man kostümlerinin kilidini açıyorsunuz. Bu kostümler arasında Demir Örümcek, Symbiote Spider-Man ve Ultimate Comics Spider-Man bulunmaktadır. Ayrıca en iyi oyun deneyimini sunan yüksek kaliteli konsol benzeri grafiklere sahiptirler. Özel güçlerle karakterlerle karşılaşırken, onları yenmek için daha hızlı ve daha iyi olmanız gerekir.

The Amazing Spider-Man 2 Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Amazing Spider-Man 2'deki kontrol sistemine aşina olan oyuncular öğrenmeyi kolay bulacaklar.

Amazing Spider-Man 2'de, oyunun hikayesinin arazilerini ve temalarını daha iyi açıklayan birçok kısa film dahildir. Kötü adamlar her yerde ve çok tehlikede olduğundan, herkes bir kahraman tarafından kurtarılabilir. Daha büyük sorumlulukları olduğu için, daha yüksek güce sahip bir süper kahraman daha arzu edilir. Amazing Spider-Man 2'ye dönüşmek, başkalarının sevdiği bir kahraman olduğunuzu bilerek harika hissetmenizi sağlayacaktır. Ayrıca, saldırılarına cevap verebilmeniz ve size zarar vermeden önce durdurabilmeniz için düşmanlarınızın hareketlerine dikkat etmeniz gerekir. Suçluları durdurur ve New York'u inanılmaz güçleriyle korur. Amazing Spider-Man 2'yi oynamadan önce internet bağlantınızı kapatın. Puanınızı artırmak için savaşırken kombinasyonlar yapın. Kontrollerin nasıl çalıştığını öğrendikten sonra Amazing Spider-Man 2'deki ayarları değiştirmek kolaydır. Başladıktan sonra Amazing Spider-Man 2 ile düşmanlarla mücadele etmeye hızla alışacaksınız. New York'un kahramanı olarak, Örümcek Adam hayatının her alanında başarılı olmaya devam edebilir mi? Ve bunu unutmayın: Asla gerçek kimliğinizi kimseye açıklamayın. Oyunda Venom, Green Goblin, Electro ve Kraven gibi birçok kötü adam var. Hepsi haritada belirtilen belirli yerlerde yenildi. Ayrıca, bazı alanlar, düşmanların size saldıracağı tehlike bölgeleri olarak işaretlenir, böylece kan kaybından kaçınabilirsiniz. Ayrıca, Spider-Man'ın birçok kıyafet giyebileceği gerçeği de dikkat çekicidir.


SSS

Nasıl kurulur The Amazing Spider-Man 2 Mod apk

İki seçeneğiniz var, ilki indirme düğmesine tıklayın, The Amazing Spider-Man 2 mod apk hakkında istediğiniz sürümü seçin. Ayarlar > Uygulamalar > Menü > Özel erişim > Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye giderek Chrome'un bilinmeyen uygulamaları yüklemesine izin verin. APK dosyasını telefonunuza indirdikten sonra bulabilmeniz için bir dosya yöneticisi (Cx Dosya Gezgini veya Dosya Yöneticisi gibi) yükleyin. Bir APK dosyası indirin ve yüklemek için açın. İkincisi, HappyMod uygulamasını indirin, ardından indirin ve yükleyin The Amazing Spider-Man 2 tek tıklamayla mod apk.

HappyMod nedir?

HappyMod bir uygulama ve oyun modları apk mağazasıdır, hemen hemen tüm popüler uygulamaları kolayca arayabilir, indirebilir ve yükleyebilirsiniz. Android'de bilinmeyen uygulamalara nasıl izin verilir? APK dosyalarını Chrome veya başka bir tarayıcı kullanarak indirebilmeniz için önce bilinmeyen uygulamalara izin vermelisiniz: 1. Cihaz ayarlarınıza gidin ve Uygulamalar ve Bildirimler'e (veya Android'in eski sürümlerinde Uygulamalar) dokunun. 2.Sağ üst köşedeki üç noktaya dokunun. 3. Özel erişim'e dokunun. 4. Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye dokunun. 5.Chrome'a ​​(veya hangi web tarayıcısını kullanırsanız kullanın) dokunun 6.İzin Ver'i bu kaynaktan Açık konumuna getirin.

Happymod'u nasıl kurarım?

1.Tarayıcınızı açın ve happymod.com adresinden HappyMod APK dosyasını indirin. 2.Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin. 3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin. 4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun. 5.Kurmak için ekrandaki yönergeleri izleyin.

HappyMod güvenli bir uygulama mı?

Evet. HappyMod'daki tüm Uygulamalar, Android cihazınızın indirmesi için güvenlidir. Neden bazı MOD APK çalışmıyor? Hileli apk, orijinalin değiştirilmiş bir apk'sidir, tüm cihazlarla uyumlu olmayabilir, bu nedenle bazı cihazlar bunu kullanamaz. Aynı modu bulabilirsin, bazı kullanıcılar iyi çalışıyor ama birileri çalıştıramıyor.

Mod apk'yı neden yükleyemiyorum?

Öncelikle uygulamanın veya oyunun orijinal sürümünü kaldırdığınızdan emin olmalısınız, ardından mod apk'yı çalıştırabilirsiniz.

Mod apk'yı iOS'a indirebilir miyim?