HappyMod / The Seven Deadly Sins Mod APK
The Seven Deadly Sins Mod apk son sürüm ücretsiz indir

The Seven Deadly Sins v2.54.0 Mod APK [Sınırsız Para Hacklendi]

Güncelleme tarihi

Uygulama Bilgisi

Ad The Seven Deadly Sins
Paket Adı com.netmarble.nanagb
Yayıncı Netmarble
Kategori Roleplaying
MOD özellikleri [Sınırsız Para Hacklendi]
Sürüm 2.54.0
fiyat ÜCRETSİZ
Gerektirir Android 5.1 (LOLLIPOP_MR1)

The Seven Deadly Sins Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Genel bilgi

The Seven Deadly Sins Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Mod bilgisi

Mod V2.54.0 özellikler

 • MOD yok

Mod V2.50.0 özellikler

 • Hız Hack/Reklam Yok

Mod V2.48.0 özellikler

 • Hız hack/reklam yok

Mod V2.47.0 özellikler

 • Hız hack/reklam yok

Mod V2.46.0 özellikler

 • Hız Hack/Reklam Yok

Mod V2.45.0 özellikler

 • Hız Hack/Reklam Yok

Mod V2.42.0 özellikler

 • Hız Hack/Reklam Yok

Mod V2.41.0 özellikler

 • 1. OTOMATİK KAZANMA
  Not: Yalnızca bazı cihazlarda çalışır. pm enjektörünü gizlemeniz gerekiyor
  özellikle teşekkürler : @DeathLantern ve @areyoutz15

Mod V2.40.0 özellikler

 • 1. OTOMATİK KAZANMA
  Not: Yalnızca bazı cihazlarda çalışır. pm enjektörünü gizlemeniz gerekiyor
  özellikle teşekkürler : @DeathLantern ve @areyoutz15

Mod V2.39.0 özellikler

 • 1. Otomatik Win
  Not: Yalnızca bazı cihazlar çalışın. PM enjektörünü gizlemeniz gerekiyor
  Özel teşekkürler: @deathlantern ve @areyounutz15

Bu oyun aynı adlı anime'ye dayanıyor.

Yedi ölümcül günahta: Grand Cross, oyuncular Meliodas gibi tanıdık RPG kötü adamlarına karşı karşıya. Oyun aynı adı taşıyan anime'ye dayanıyor ve dönüş tabanlı bir savaş sistemine sahiptir. Oyuncular ayrıca Meliodass karakter tasarımından esinlenen güç kartları sayesinde diğer kartlara açık olmayan özel yetenekler kazanırlar. Yedi Ölümcül Günah: Grand Cross'un Kahraman Kadrosu işe alım kullanılabilir. 3000 yıl önce hem insanlar hem de eski bir ırk tarafından yaşanan bir alan olan Liones Krallığı'nda bulunabilirler. Bu oyunu oynarken stratejinizi dikkatlice planlamanız gerekir; Kazanması kolay değil. Yakında yeni bir savaş var. Tetiklendiğinde, bu rakibin azaltılmış ruhu ve saldırgan yeteneklerde bir azalma sağlar. Meliodas, Elizabeth ve yedi ölümcül günahın diğer üyeleri dünya kaderinde yakın bir değişimle karşı karşıya. Özel yeteneklere sahip oyun kartları, karakterinize herhangi bir görevi yerine getirmek için ihtiyaç duydukları araçları sağlar. Ancak, gelmek zor. Birlikte iyi çalışan kartları toplayarak popüler Yedi Deadly Sins karakterini tek bir güverte alın. Başlamak için, ilk yedi ölümcül günah için 10 milyon kat SSR'ye erişebilirsiniz. Buna ek olarak, oyunun talimatlarını tamamlamak, günahın RSR'lerinden birini kaldırma şansı verir. Bu gerçekten oyunun ne kadar havalı olduğunu biriktiriyor.

The Seven Deadly Sins Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Yedi Ölümcül Günah, sıraya dayalı stratejisi için bir Gachapon stili kullanan bir rol yapma oyunudur.

Netmarble Entertainment, savaşta benzersiz avantajlara sahip bir kahraman ekibi geliştirdi. Son projelerinden bazıları Koongya Draw Party olarak yayınlandı. Yedi Ölümcül Günah: Grand Cross olarak oynadığınızda, Battle Dönüş dizisi Gacha RPG oyunuyla ele alınır. Bu strateji RPG, her karakteri temsil eden kartlara atanan sembollerle dönüş tabanlı savaşları içerir. Normal sıçanlardan daha büyük, daha güçlü ve daha akıllıdırlar. Anime'den çok sayıda film uyarlandı ve dünya çapında ortak bilgi. Gerçek seslendirmelerle karakterlere sihir eklemek, oyunlar ve tanıdık olmayan izleyiciler arasındaki boşluğu azaltmaya yardımcı olur. Ekibinize işe aldığınız karakterler ayrıntılı tasarımlar, güzel efektler ve ilginç kişiliklerle birlikte gelir. Her karakter kahramanı Meliodas'ın gerçek gücü ve kimliği hakkında öğretir. Ve gelecekte gruplarının diğer üyelerini aramaya devam ediyorlar. Kart efektleri, takım göstergesi doldurulduğunda görünen özel efektlerdir. Bu etki takım arkadaşlarını desteklemek veya düşmanlara saldırmak için kullanılabilir. Kartlar aynı anda çalındığında, hangisinin bu özel etkiye sahip olacağını seçebilirsiniz. Elizabeth, Gilthunder, Dreyfus, Arthur ve daha fazlası oynanabilir karakterler olarak kullanılabilir.

The Seven Deadly Sins Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Bu oyunun seçim için çok çeşitli seçenekleri var.

Yedi Ölümcül Günah: Grand Cross geçmişte 3000 yıl zaman çizelgesinde gerçekleşir. Bu dönemde aslanlar ve diğer tarih öncesi yaratıklar insanlarla birlikte yaşıyordu. Oyun etkileyici 3D grafikler ve sesler sunuyor - ancak bu oyunu diğerlerinden öne çıkaran harika 3D grafikler. Oyunu birden çok kez oynarken birkaç farklı oyun modu arasından seçim yapabilirsiniz. Bunlar arasında PVE, PVP ve diğerleri bulunmaktadır. Sırada bir eylem yaparken, bir şeyi başarmak için elinizdeki kartları kullanacaksınız. Herhangi bir saldırı yapılmadan önce sistemin talimatları tamamlanmalıdır. Bunu yapmak, karakterinizin sağlık çubuklarının altındaki nihai göstergeyi doldurmasını sağlayacaktır. Bu oyun birçok farklı saldırı arasından seçim yapmanızı sağlar.

The Seven Deadly Sins Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Bu oyunun grafikleri anime manga temasını temsil ediyor.

Kart oyunu Yedi Ölümcül Günah: Grand Cross anime / manga temasına dayanmaktadır. Saldırı, sağlığı geri kazanmak veya takım arkadaşları için savunmaları artırmak için becerileri kullanıyor olabilir. Bu oyunda temaya dayalı grafikler de bulunuyor. Popüler anime serisinden çeşitli karakterler toplarken kötü şansla karşılaşmadıkça bu oyunu istediğiniz zaman oynayabilirsiniz. Yedi Deadly Sins Anime serisi, tarihin en popüler televizyon şovlarından biridir. Ancak, gösteri yakın zamana kadar küresel olarak popüler değildi. Çünkü kartları on yılı aşkın bir süredir insanların elinde. Buna rağmen, kartlar inanılmaz derecede güçlüdür ve rakipleri yenmek için kullanılabilir. Kazanırsanız, karakterinizin seviye atlamak için kullanabileceği deneyim kazanırsınız. Bu yüzden oyuna “Tesviye Mücadelesi” olarak adlandırılıyor.


Yedi Ölümcül Günah, aşağıdaki yeteneklere erişim sağlar.

Gerçekten de, birçok faktör savaşınızın sonucunu belirleyecektir. Bunun yanı sıra, saç stillerini, kostümlerini ve aksesuar ekleyerek karakterlerinizi daha da özelleştirebilirsiniz. Meliodas dünyasının kaderini değiştirme yolculuğu, Elizabeth ve yedi ölümcül günahın diğer üyeleri sizi bekliyor. Elbette düşmanlar aynı şeyi yapabilir. Top Animes listesi arasında Yedi Ölümcül Günah hit. Weeabo'unuzun karıncalanma duyduğunu hissediyor musunuz? Ödülleri yukarıda okuyun - bu oyundan öne çıkan başka bir şey yeni oyuncular için çılgın ödüllerdir. En sevdiğiniz karakterleri satın almasını ve istediğiniz gibi özelleştirmelerini iddia edin. Tüm güçlü Yedi Ölümcül Günah karakterinin kilidini açmak için uzun süre beklemek istemiyor musunuz? Sonra şimdi sınırsız para modunu indirin ve Britannia'yı kurtaracak kahraman olun. Ancak, bu makalede bahsetmek istediğim şey değil, bunun yerine yedi ölümcül günah: Grand Cross. Onlar özeldir ve her insanın kişiliğini ortaya çıkaracağım ve belki de her birinin getirebileceği yetenekleri keşfetmenize yardımcı olur. Bu yüzden, bu oyunun başında birkaç canavarı yenme şekliniz olarak rastgele saldırıların kazanmasını beklemeyin.


SSS

Nasıl kurulur The Seven Deadly Sins Mod apk

İki seçeneğiniz var, ilki indirme düğmesine tıklayın, The Seven Deadly Sins mod apk hakkında istediğiniz sürümü seçin. Ayarlar > Uygulamalar > Menü > Özel erişim > Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye giderek Chrome'un bilinmeyen uygulamaları yüklemesine izin verin. APK dosyasını telefonunuza indirdikten sonra bulabilmeniz için bir dosya yöneticisi (Cx Dosya Gezgini veya Dosya Yöneticisi gibi) yükleyin. Bir APK dosyası indirin ve yüklemek için açın. İkincisi, HappyMod uygulamasını indirin, ardından indirin ve yükleyin The Seven Deadly Sins tek tıklamayla mod apk.

HappyMod nedir?

HappyMod bir uygulama ve oyun modları apk mağazasıdır, hemen hemen tüm popüler uygulamaları kolayca arayabilir, indirebilir ve yükleyebilirsiniz. Android'de bilinmeyen uygulamalara nasıl izin verilir? APK dosyalarını Chrome veya başka bir tarayıcı kullanarak indirebilmeniz için önce bilinmeyen uygulamalara izin vermelisiniz: 1. Cihaz ayarlarınıza gidin ve Uygulamalar ve Bildirimler'e (veya Android'in eski sürümlerinde Uygulamalar) dokunun. 2.Sağ üst köşedeki üç noktaya dokunun. 3. Özel erişim'e dokunun. 4. Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye dokunun. 5.Chrome'a ​​(veya hangi web tarayıcısını kullanırsanız kullanın) dokunun 6.İzin Ver'i bu kaynaktan Açık konumuna getirin.

Happymod'u nasıl kurarım?

1.Tarayıcınızı açın ve happymod.com adresinden HappyMod APK dosyasını indirin. 2.Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin. 3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin. 4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun. 5.Kurmak için ekrandaki yönergeleri izleyin.

HappyMod güvenli bir uygulama mı?

Evet. HappyMod'daki tüm Uygulamalar, Android cihazınızın indirmesi için güvenlidir. Neden bazı MOD APK çalışmıyor? Hileli apk, orijinalin değiştirilmiş bir apk'sidir, tüm cihazlarla uyumlu olmayabilir, bu nedenle bazı cihazlar bunu kullanamaz. Aynı modu bulabilirsin, bazı kullanıcılar iyi çalışıyor ama birileri çalıştıramıyor.

Mod apk'yı neden yükleyemiyorum?

Öncelikle uygulamanın veya oyunun orijinal sürümünü kaldırdığınızdan emin olmalısınız, ardından mod apk'yı çalıştırabilirsiniz.

Mod apk'yı iOS'a indirebilir miyim?