HappyMod / Trivia Crack 2 Mod APK
Trivia Crack 2 Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Trivia Crack 2 v1.133.3 Mod APK [Sınırsız Para Hacklendi]

Güncelleme tarihi

Uygulama Bilgisi

Ad Trivia Crack 2
Paket Adı com.etermax.trivia.preguntados2
Yayıncı Etermax
Kategori Trivia
MOD özellikleri [Sınırsız Para Hacklendi]
Sürüm 1.133.3
fiyat ÜCRETSİZ
Gerektirir Android 5.0 (LOLLIPOP)

Trivia Crack 2 Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Bu Makaleyi Keşfedin

Genel bilgi

KONULARLA DOLU zeka oyunu Trivia Crack 2 ile zekanı keskinleştir!
En sevdiğin TV programları, filmler, kitaplar, aktörler ve daha fazlası ile ilgili bilgini test et! Zeka testi devam ediyor: klasik kategorilerdeki eğlenceli genel soruları cevapla: Sanat, Bilim, Tarih, Eğlence, Spor ve Coğrafya. Trivia yıldızı olmaya hazır mısın?

Arkadaşlarına ve ailene bir trivia yarışmasıyla meydan oku ve ne kadar zeki olduğunu kanıtla! Ne duruyorsun? Bu zeka testinde zekanla hava at.

⚡ GERÇEK ZAMANLI OLARAK YARIŞ!
- Gizemli Kapılar aklını başından alacak! Zorlu sorulara doğru cevap vererek geride kalan son yarışmacı olabilir misin? Pek çok TAÇ seni bekliyor!
- Kule Düellosu adrenalin dolu! Rakibinin kategorilerini ele geçir ve onları üst üste yığ! En yüksek kuleyi inşa eden, oyunu kazanır... Bunu başarabilir misin? Haydi oynayalım!

ÖDÜL TOPLA OYNA. Ne kadar şanslısın?
Bu zeka oyunu ile pek çok ödül kazanma zamanı! Gizli ödüllerin kilidini aç ve toplanan tüm ödülleri al. Dikkatli ol! Yanlış jetonu seçersen sahip olduğun her şeyi kaybedebilirsin.

SIRALAMAYA GİR VE HIZLAN. Bir trivia yıldızı olduğunu kanıtla ve zirveye ulaş!
Hafta boyunca bir çok taç topla ve sıralamada mümkün olan en iyi konuma ulaş. Lig, en iyi 20 oyuncuya inanılmaz ödüller sunuyor!

TEMALI RULETLER
Gerçek bir rulet koleksiyoneri misin? Tüm ruletlere sahip ol! Tek yapman gereken sandıkları oynamak. Yeni ruletlerin kilinidi açmak için değişik parçaları bu sandıklarda bulabilirsin. Ve daha da iyisi: bu ruletleri avatar çerçevesi olarak kullanarak diğer oyunculara gösterebilirsin!

BİR TAKIMA KATIL VE DİĞER OYUNCULARIN ZEKASINI AŞ!
Bu zeka testinde yalnız değilsin. Takımların en fazla 50 üyesi olabilir. Kendi takımını da oluşturabilirsin! Neye yarar? Diğer üyelere can gönderebilir veya onlardan can isteyebilirsin, ayrıca diğer takımlara karşı birlikte Kule Düellosu oynayabilirsiniz!


… DİĞER ÖZELLİKLER VE EĞLENCELİ OYUN MODLARI!
➤Tic-Tac-5: klasik modda soruları yanıtla, taçlar ve altın külçeler kazan.
➤Rescue Rush: oyun karakterlerimizi kurtarabilen bir trivia yıldızı olduğunu göster!
➤Pirate Battle: soruları cevapla, rakibinin gemisini batır ve altın külçeler kazan.
➤Şanslı Dönüş: rastgele farklı ödüller kazan: güçlendiriciler, canlar, altın külçeler veya harika ödüllerle dolu bir sandık!
➤Misyonlar: bunları tamamla ve özel ödüller kazan.
➤Koleksiyonlar: farklı oyun modlarında taçlar kazan ve koleksiyonuna katabileceğin karakterler kazan.
➤Sohbet: sohbet aracılığıyla aynı takımdaki diğer üyelerle iletişim kur.
➤Trivia Pass: daha iyi ödüller mi istiyorsun? VIP üyelik alabilir ve Trivia Pass sahibi olabilirsin.

Ne duruyorsun? Hemen oyunu indir ve şehrin en zekisi ol!

===============

Daha fazla bilgi için https://www.triviacrack2.com adresini ziyaret et.

Soruların mı var? triviacrack2.help.etermax.com adresinden yardım alabilir veya triviacrack2.help@etermax.com adresine yazabilirsin!
Topluluğumuza katıl!

- Facebook: https://www.facebook.com/triviacrack
- Twitter: @triviacrack
- Instagram: https://instagram.com/triviacrack
- YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC-TLaR04Abrd7jIoN9k0Fzw

Trivia Crack 2 Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Mod bilgisi

Mod V1.133.3 özellikler

  • Hata düzeltmeleri

Mod V1.133.1 özellikler

  • Hata düzeltmeleri

Mod V1.133.0 özellikler

  • Hata düzeltmeleri

Mod V1.120.0 özellikler

Mod V1.117.1 özellikler

SSS

Nasıl kurulur Trivia Crack 2 Mod apk

İki seçeneğiniz var, ilki indirme düğmesine tıklayın, Trivia Crack 2 mod apk hakkında istediğiniz sürümü seçin. Ayarlar > Uygulamalar > Menü > Özel erişim > Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye giderek Chrome'un bilinmeyen uygulamaları yüklemesine izin verin. APK dosyasını telefonunuza indirdikten sonra bulabilmeniz için bir dosya yöneticisi (Cx Dosya Gezgini veya Dosya Yöneticisi gibi) yükleyin. Bir APK dosyası indirin ve yüklemek için açın. İkincisi, HappyMod uygulamasını indirin, ardından indirin ve yükleyin Trivia Crack 2 tek tıklamayla mod apk.

HappyMod nedir?

HappyMod bir uygulama ve oyun modları apk mağazasıdır, hemen hemen tüm popüler uygulamaları kolayca arayabilir, indirebilir ve yükleyebilirsiniz. Android'de bilinmeyen uygulamalara nasıl izin verilir? APK dosyalarını Chrome veya başka bir tarayıcı kullanarak indirebilmeniz için önce bilinmeyen uygulamalara izin vermelisiniz: 1. Cihaz ayarlarınıza gidin ve Uygulamalar ve Bildirimler'e (veya Android'in eski sürümlerinde Uygulamalar) dokunun. 2.Sağ üst köşedeki üç noktaya dokunun. 3. Özel erişim'e dokunun. 4. Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye dokunun. 5.Chrome'a ​​(veya hangi web tarayıcısını kullanırsanız kullanın) dokunun 6.İzin Ver'i bu kaynaktan Açık konumuna getirin.

Happymod'u nasıl kurarım?

1.Tarayıcınızı açın ve happymod.com adresinden HappyMod APK dosyasını indirin. 2.Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin. 3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin. 4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun. 5.Kurmak için ekrandaki yönergeleri izleyin.

HappyMod güvenli bir uygulama mı?

Evet. HappyMod'daki tüm Uygulamalar, Android cihazınızın indirmesi için güvenlidir. Neden bazı MOD APK çalışmıyor? Hileli apk, orijinalin değiştirilmiş bir apk'sidir, tüm cihazlarla uyumlu olmayabilir, bu nedenle bazı cihazlar bunu kullanamaz. Aynı modu bulabilirsin, bazı kullanıcılar iyi çalışıyor ama birileri çalıştıramıyor.

Mod apk'yı neden yükleyemiyorum?

Öncelikle uygulamanın veya oyunun orijinal sürümünü kaldırdığınızdan emin olmalısınız, ardından mod apk'yı çalıştırabilirsiniz.

Mod apk'yı iOS'a indirebilir miyim?