HappyMod / CapCut - Video Editor Mod APK
CapCut - Video Editor Mod apk son sürüm ücretsiz indir

CapCut - Video Editor v12.1.0 Mod APK [Sınırsız Para Hacklendi]

Güncelleme tarihi

Uygulama Bilgisi

Ad CapCut - Video Editor
Paket Adı com.lemon.lvoverseas
Yayıncı Bytedance Pte Ltd
Kategori Videoplayers
MOD özellikleri [Sınırsız Para Hacklendi]
Sürüm 12.1.0
fiyat ÜCRETSİZ
Gerektirir Android 5.0 (LOLLIPOP)

CapCut - Video Editor Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Genel bilgi

CapCut is a free, all-in-one video editing tool. It's packed with everything necessary to create high-quality, visually appealing videos and graphics.

Offering both app and online version, CapCut satisfies all video production needs. Beyond fundamental video editing, styling and music, it includes advanced features like keyframe animation, buttery smooth slow-motion, smart stabilization, cloud storage, and multi-member editing - all free of charge.

Create stunning, easy to share videos with CapCut's unique features: trending styles, auto captions, text-to-speech, motion tracking, and background remover. Reveal your uniqueness and become a hit on TikTok, YouTube, Instagram, WhatsApp, and Facebook!

FEATURES(available on both app and online versions):
Basic Video Editing
- Trim, split, and merge videos with ease
- Control video speed, rewind, or play in reverse
- Infuse life into video clips with dynamic transitions and effects
- Access unlimited creative video and audio assets
- Personalize videos with diverse fonts, styles, and text templates

Advanced Video Editing
- Animate videos with keyframe animation
- Achieve smooth slow-motion effects for your videos
- Use Chroma key to eliminate specific video colors
- Layer and splice videos using Picture-in-Picture (PIP)
- Ensure smooth, steady footage with smart stabilization

Special Features
- Auto captions: Automate video subtitles with speech recognition
- Background removal: Automatically exclude people from videos
- Choose from thousands of templates for quick video output

Trending Effects & Filters
- Apply hundreds of trending effects to your videos, including Glitch, Blur, 3D, and more
- Enhance your videos with cinematic filters and color adjustments

Music & Sound Effects
- Enrich videos with a vast library of music clips and sound effects
- Sync your favorite TikTok music by signing in
- Extract audio from video clips and recordings

Effortless Sharing & Collaboration
- Chromebook users can edit videos seamlessly with the online version, or use the app for editing on-the-go
- Export custom resolution videos, including 4K 60fps and smart HDR
- Adjust format for easy video sharing on TikTok and other platforms
- Enable online multi-member editing for collaborative video projects

The Graphic Design Tool
- Edit business visuals, commercial graphics, and social media thumbnails with ease
- Leverage pro-level templates and AI-powered features for graphic design purposes

Cloud Storage
- Easy backup and storage for various video and audio formats
- Upgrade your plan for additional storage space, as needed

CapCut is a free, all-in-one video editing app. It has everything you need to create stunning and high-quality videos. Offering both app and online version, CapCut satisfies all video production needs. Beyond fundamental editing, styling and music, it includes advanced features like keyframe animation, buttery smooth slow-motion, chroma key, Picture-in-Picture (PIP), and stabilization - all free of charge.

Any questions about CapCut (Video Maker with Music & Video Editing app)? Please contact us at capcut.support@bytedance.com.
Facebook: CapCut
Instagram: CapCut
YouTube: CapCut
TikTok: CapCut

CapCut - Video Editor Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Mod bilgisi

Mod V12.1.0 özellikler

Mod V12.0.0 özellikler

 • • PRO Kilidi açıldı
  • Şablonlar/Kütüphane Kırık (yeni video kılavuzu eklendi, bu nedenle hangi özelliklerin işe yaradığını ve VPN ile nasıl kullanılacağını/VPN olmadan nasıl kullanılacağını anlamak için dikkatlice kontrol edin)

Mod V11.9.0 özellikler

 • -Pro Kilidi Açıldı
  -Şablonlar/Kütüphane bozuldu (Yeni Video Kılavuzu Eklendi, bu nedenle hangi özelliklerin çalıştığını ve VPN ile/VPN olmadan nasıl kullanılacağını anlamak için lütfen dikkatlice kontrol edin)

Mod V11.8.1 özellikler

Mod V11.8.0 özellikler

 • Premium Kilitsiz

Mod V11.7.0 özellikler

 • Premium Kilitsiz

Mod V11.6.0 özellikler

 • Profesyonel kilidini ücretsiz olarak

Mod V11.5.0 özellikler

 • 1. Premium Kilidi

Mod V11.3.0 özellikler

 • Mod Bilgisi:
  ◉ Pro/Ücretli Özellikler Kilidi açıldı
  ◉ İş Yaratıcı Modu Kilidi açıldı
  ◉ AOSP Uyumlu/Yok Google
  ◉ CPU: ARM64-V8A, Armabi-V7A
  ◉ Tam Çok Diller
  ◉ Tüm hata ayıklama bilgileri kaldırıldı

Mod V10.4.0 özellikler

 • Premium Kilitsiz

Capcut uygulaması, mobil cihazlarda kullanılabilen kullanıcı dostu bir arayüze sahip ücretsiz bir video düzenleme aracıdır.

Tiktok'un sahibi şirketi Bytedance, kullanıcılar için Capcut adlı mobil video düzenleme uygulaması sunuyor. Bu platform, kullanıcıların videoları kırpmasını, hızlandırmasını ve hatta filtrelemelerini sağlar; Metin, ses efektleri ve geçişler ekleyin; ve belirli bir görüntünün öne çıkması için çevredeki ortamı değiştirin. Capcut ücretsiz olarak gelir ve yaratıcılık için kullanılabilecek başka birçok özelliğe sahiptir. Capcut, kullanıcıların yüksek kaliteli içeriğe sahip binlerce video oluşturmasını sağlayan kullanımı kolay bir akıllı telefon uygulamasıdır. Uygulama, videoları kolayca düzenleyebilmek, birkaç kısayol özelliğine erişebilmek ve uygulamanın arayüzünü kullanıcının ihtiyaçlarına uyacak şekilde özelleştirmek gibi birçok özel özelliğe sahiptir. Capcut Pro, Capcut'un Pro sürümüdür; Kullanıcıların anıları tutmak için kullanabileceği minyatür bir kamera gibidir. Birçok gelişmiş aracı içeren Capcut, herhangi bir videoyu modern ve sanatsal hale getirir. Her köşede ayrıntılı videolar oluşturarak uygulamanın her yönünü tam olarak keyif almanızı sağlar.

CapCut - Video Editor Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Capcut'ta kullanıcılar videolarına metin ve çıkartma ekleyebilir.

Capcut'un sınırlamaları ayrıca geçiş etkilerinin göz ardı edilemeyeceği gerçeğini de içerir. Bir videoya metin veya resim eklemek, kapağın etkinliğini artırır. Sosyal medyada paylaşılan videoları geliştiren kaput için bir mod indirin. Görsel efektler eklemek, videoları izleyiciler için daha çekici hale getirir - özellikle belirli temaları veya hedefleri paylaşan videolar için önemlidir.

CapCut - Video Editor Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Capcut, video efektlerini ücretsiz yapan bir uygulamadır.

Butcut kullanırken, kullanıcılar cihaz kitaplığından veya uygulamanın kitaplığından kolayca parça ekleyebilir. Bu uygulama ayrıca kullanıcıların videolarına kolayca müzik ve ses eklemelerini sağlar. Bu, videonun çekiciliğini artırır ve izlemeyi daha ilginç hale getirir. Butcut ücretsiz bir uygulama olduğundan, kullanıcıların videolarına efekt eklerken karmaşık prosedürlerle uğraşmak zorunda değildir. Uygulamanın en yeni sürümü kullanımı kolaydır; Geliştirici, temalar, kategoriler ve en popüler parçalara göre müzik videolarını filtreledi. Kullanıcılar videoları kolayca seçebilir, dokunabilir ve sürükleyebilir ve çeşitli açılardan fotoğraf çekmeyi kolaylaştırabilir. Ayrıca, kendi yaratan müzik videolarını bir araya getirebilirler. Diğer videolarda bulduğunuz telif hakkı şarkılarını ses efektleri veya müzik olarak kullanabilirsiniz. Artı, çırpın.

CapCut - Video Editor Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Capcut, tüm videolar için en son efektler ve filtreler sağlar.

Videolar, düzenlemelerden sonra son kompozisyonlarını tutar. Görüntüleri güzel bir bütün olarak birleştirmek için filtreler ve efektler uygulayın. Videolarınıza metin, çıkartma ve film efektleri ekleyin. Ayrıca bir kamera telefonuyla çekilmiş gibi görünen videolar da oluşturabilirsiniz. Görüntüler herhangi bir zamanda olsa bile, bu videolar modern ve ilgi çekici görünüyor. Ayrıca, videolarınızı gören insanlar ne zaman olursa olsun onlardan keyif alabilirler.


Bir dönüştürücü kullanarak herkes resim ve videoları kaplamalarla kolayca değiştirebilir.

Uygulamada, diğer kullanıcıların çalışmalarına bakmanızı sağlayan bir "Sizin İçin Şablonlar" bölümü vardır. Bu şablonlar yeni fikirler veya ilham bulmanıza yardımcı olabilir. Uygulama ayrıca önizlemeler, manipülasyon kurtarma ve hızlı işleme hızı içerir. K-pop ve anime'den hoşlanıyorsanız, bu uygulama akıllı telefonunuza harika bir katkı olacaktır. Bu uygulama, kullanıcının her segmente kolayca kaplamalar oluşturmasına ve fotoğraf veya video birleştirmesine olanak tanır. Ayrıca yüksek kaliteli video filtreleri ve modaya uygun müzik şablonlarına sahiptir. Bu üç neden bu uygulamayı popüler hale getirmeye yardımcı olur. Keyframe, kullanıcıları için ayrıntılı bir rehber sağlar ve herkesin uygulamayı anlamasını kolaylaştırır. Uygun bir şekilde, bu uygulama, çok çeşitli türler ve kategoriler dahil olmak üzere büyük bir efekt ve stil kütüphanesi ile birlikte gelir. AI araçları doğruluğu geliştirmeye ve yedek süreçleri kolaylaştırmaya yardımcı olur. Bu araçlar uygulamaya sorunsuz bir şekilde entegre olur ve kullanıcıların her karede farklı stiller uygulamasını kolaylaştırır.


Capcut uygulaması, kullanıcıların sınırsız sayıda şaşırtıcı video oluşturmalarını sağlar.

Düzenlenen videoları akıllı telefonunuza kaydedebilir veya Facebook gibi yüksek kalitede sosyal medya aracılığıyla paylaşabilirsiniz. Capcut video düzenleme yazılımı, aileniz ve arkadaşlarınızla özel bir anı paylaşmak için kullanabileceğiniz etkili bir klip oluşturmanıza yardımcı olur. Bu makaleyi gördükten ve Caput'un ne yaptığını keşfettikten sonra, okuyucular bunu sosyal medyada paylaşabilir veya telefonlarına kaydedebilir. Capcut video uygulamasını anlamak çok kolaydır ve çok çeşitli dost düzenleme araçlarıyla birlikte gelir. Tam optimizasyonu, herhangi bir videoyu kolaylaştırır ve uygulamayı kullanmaya devam ederken insanlara daha da ilham verici fikirler gelir. Birkaç küçük düzenleme eklemek, AI desteği sayesinde uygulamanın videolarını otomatik olarak geliştirir. Bu, CAPCU Mod'u videoları çerçeveye göre geliştirmede çok etkili hale getirir. Şu anda herkesin yaygın olarak kullandığı en şaşırtıcı ve profesyonel video editörlerinden biridir. Her şeyden önce, video şablonları, kullanıcıların gerekli bilgiye sahip olmasalar bile sayısız şaşırtıcı video oluşturmaları için ana ve en önemli içeriktir. Etkileyici olan şey, ana düzenleme kategorilerinin daha hassas ve konforlu düzenleme için ayrı kategorilere sahip olacağıdır. Onların avantajı, her şeyin otomatik olması ve birkaç video içerik oluşturucunun yapabileceği veya yeterli kaynağı destekleyebileceği profesyonel tasarımlarla birlikte gelmesidir. Hayattaki en sevdiğiniz anları yakalamak ve onları unutulmaz videolara dönüştürmek istiyorsanız, bu sizin için uygulama.


Capcut, herkesin videolarını mükemmelliğe serbestçe yakalamasına ve kesmesine izin verir

Yukarıdaki nedenlerden dolayı, Capcut herkes tarafından sevilir, benzersiz videolar oluşturmak ve en sevdiğiniz videoları herkesle paylaşmak için kullanılır. İnsanlar genellikle kısa videoları bir araya getirmek, benzersiz bir video almak için çıkartmalar ve efektler eklemek ister. Ancak geçiş etkisi asıl sorundur. Capcut App ayrıca tüm büyüklüğünü, görüntüleri veya videoları profesyonel ve dinamik olarak kırpma yeteneğine yoğunlaştırır ve kullanıcılara tüm ilerlemelerine yardımcı olmak için çeşitli AI'lara sahiptir. Capcut modundaki kesme ve birleştirme işlevi, performansı kullanıcıların hızlı bir şekilde alışması için mükemmel olduğu için çok takdir edilmektedir. Tabii ki, kesme sırasında, daha sonra geçiş etkilerinin eklenmesini kolaylaştırmak için her segmentin boşlukları oluşturabilirler. Mutlak hassasiyetle derinlemesine ve spesifik düzenlemeyi desteklemek için üstün AIS ile birleştiğinde video işlemede harika yeteneklere sahiptir. Capcut'taki genel bakış ve düzen tasarımları, kullanıcıların her özellik ile etkileşime girmesi veya birden fazla kategoriye erişmesi için yeterince ayrıntılıdır. Ayrıca, şablonlar kapsamlı bir özelleştirmeye sahiptir ve kullanıcıların belirli fikirleri veya stilleri serbestçe çeşitli içerikler oluşturmalarını sağlar. Bu uygulamalar, herkesin videolarını mükemmelliğe serbestçe yakalamasına ve kesmesine olanak tanır.


SSS

Nasıl kurulur CapCut - Video Editor Mod apk

İki seçeneğiniz var, ilki indirme düğmesine tıklayın, CapCut - Video Editor mod apk hakkında istediğiniz sürümü seçin. Ayarlar > Uygulamalar > Menü > Özel erişim > Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye giderek Chrome'un bilinmeyen uygulamaları yüklemesine izin verin. APK dosyasını telefonunuza indirdikten sonra bulabilmeniz için bir dosya yöneticisi (Cx Dosya Gezgini veya Dosya Yöneticisi gibi) yükleyin. Bir APK dosyası indirin ve yüklemek için açın. İkincisi, HappyMod uygulamasını indirin, ardından indirin ve yükleyin CapCut - Video Editor tek tıklamayla mod apk.

HappyMod nedir?

HappyMod bir uygulama ve oyun modları apk mağazasıdır, hemen hemen tüm popüler uygulamaları kolayca arayabilir, indirebilir ve yükleyebilirsiniz. Android'de bilinmeyen uygulamalara nasıl izin verilir? APK dosyalarını Chrome veya başka bir tarayıcı kullanarak indirebilmeniz için önce bilinmeyen uygulamalara izin vermelisiniz: 1. Cihaz ayarlarınıza gidin ve Uygulamalar ve Bildirimler'e (veya Android'in eski sürümlerinde Uygulamalar) dokunun. 2.Sağ üst köşedeki üç noktaya dokunun. 3. Özel erişim'e dokunun. 4. Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye dokunun. 5.Chrome'a ​​(veya hangi web tarayıcısını kullanırsanız kullanın) dokunun 6.İzin Ver'i bu kaynaktan Açık konumuna getirin.

Happymod'u nasıl kurarım?

1.Tarayıcınızı açın ve happymod.com adresinden HappyMod APK dosyasını indirin. 2.Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin. 3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin. 4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun. 5.Kurmak için ekrandaki yönergeleri izleyin.

HappyMod güvenli bir uygulama mı?

Evet. HappyMod'daki tüm Uygulamalar, Android cihazınızın indirmesi için güvenlidir. Neden bazı MOD APK çalışmıyor? Hileli apk, orijinalin değiştirilmiş bir apk'sidir, tüm cihazlarla uyumlu olmayabilir, bu nedenle bazı cihazlar bunu kullanamaz. Aynı modu bulabilirsin, bazı kullanıcılar iyi çalışıyor ama birileri çalıştıramıyor.

Mod apk'yı neden yükleyemiyorum?

Öncelikle uygulamanın veya oyunun orijinal sürümünü kaldırdığınızdan emin olmalısınız, ardından mod apk'yı çalıştırabilirsiniz.

Mod apk'yı iOS'a indirebilir miyim?