HappyMod / Xtreme Motorbikes Mod APK
Xtreme Motorbikes Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Xtreme Motorbikes v1.8 Mod APK Sınırsız para

Güncelleme tarihi

Uygulama Bilgisi

Ad Xtreme Motorbikes
Paket Adı com.mehdirabiee.XtremeMotorbikes
Yayıncı Mehdirabiee
Kategori Racing
MOD özellikleri Sınırsız para
Sürüm 1.8
fiyat ÜCRETSİZ
Gerektirir Android 5.1 (LOLLIPOP_MR1)

Genel bilgi

Xtreme motosikletleri size gerçek bir sürüş ve serbest stil performansı hissi verir.
Bu oyun güzel bir serbest stil şehri ile harika bisiklet fiziği getiriyor,
Xtreme motosikletler, etrafındaki en gerçekçi simülatör motosiklet oyununda serbest stil deneyimi. Motosiklet oyunlarını seviyorsanız, deneyin.
Pürüzsüz kontroller, gerçekçi motosiklet fiziği.
Gerçek serbest stil becerilerinizi test edin.


Ana Özellikler:

- Motosiklet davranışının her yönünü simüle eden gerçekçi fizik
- 20'den fazla güçlü ve heyecan verici, son derece ayrıntılı spor motosikleti sürün
- Motosikletlerinizi özel boya işleri ve jantlarla kişiselleştirin
- Gerçekçi motor sesleri
- Turboşarj, şanzıman ve lastik sesleri
- Gerçekçi 3D grafikler
- Yavaş hareket drift
- Sürücünüzü ve yolcunuzu değiştirin
...

Oyun Desteği:
Herhangi bir sorunun var mı? Bize ulaşın: 3dpowermax@gmail.com

Xtreme Motorbikes Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Mod bilgisi

Mod V1.8 özellikler

  • Altın paralar azalmak yerine eklenir

Mod V1.5 özellikler

  • Azaltmadan yeterli altın madeni para kullanın

Mod V1.3 özellikler

  • : Sonsuz para almak için oyunu girmeyi değiştirin, zorunlu oynatma için video reklamları kaldırın.

Xtreme motosikletlerinde birçok motosikletin kilidi açılabilir.

Oyunda, Motor Racing Cars'a sahip olmak, oyunda yarışırken size yeni bir his veriyor. Motosikletler en popüler ikinci ulaşım şeklidir; Arabalardan belirgin şekilde daha popülerler. Garajınızda farklı arabalarla oynayarak, yarışlar için birçok seçenek oluşturabilirsiniz. Yasayı çiğnemeden bir şehirde hızlı bir şekilde bisiklete binmek için otoyolda binmeniz gerekir. Xtreme motosikletleri birçok motosikletin kilidini açmanıza izin verir. Yeni mekanik ve fizik de dahil olmak üzere birçok yeni şey var. Aracınızın bakım veya onarım gerekiyorsa, aşırı çalıştığı anlamına gelir. Ve bu olduğunda, hizmet vermeniz ve onarılması gerekir. Bunun nedeni, Xtreme Motorbikes gerçekçi motosiklet fiziğine sahip bir yarış simülatörüdür. Sıkışık trafik şeritlerinden kolayca kayabilir ve hedefinize normalden daha hızlı ulaşabilirsiniz. Bu oyunu rekabet baskısı olmadan oynamak, motosiklet yeteneklerinize ince ayar yapmanızı sağlar. Kendi becerilerinizi geliştirmek için istediğiniz zaman - meşgul olmasanız bile - oynayabilirsiniz. Bu oyun, her tür aracın yaşam boyutlu yarışlarını doğru bir şekilde tekrarlar. Her yarışı kontrol ederek her manevrayı gerçekçi bir şekilde gerçekleştirirsiniz. Bu oyun ayrıca kendi yarışçınızı tasarlamak ve oluşturmak için ihtiyacınız olan tüm araçları sağlar. Şehir çevresinde benzersiz etkinlikleri tamamlayın ve büyük ödüller kazanın. Oyunu kazanmak için özel becerilere sahip bir dizi rakibi yenin. Xtreme motosikletlerine katılmak, oyuncuların araçlarını özelleştirmelerine izin verir; Ayrıca sürüşü kolay ve rakip süper otomobiller için yeterince güçlüdürler. Lastikler ve gövde panelleri gibi farklı parçaları değiştirerek arabanızın görünümünü değiştirin. Farklı renkler arasında geçiş yapın veya yeni jantlar ve diğer bileşenlerle yeni bir stil seçin. Bunu yapmak yarış sırasında size puan kazanır.

Xtreme Motorbikes Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Xtreme motosikletleri oynamak, stuntlar yapmanızı gerektirir.

Çeşitli stillerle gelen motosikletlerle stuntlar yaptıktan sonra para kazanırsınız. Bu parayı yeni arabaların kilidini açmak için kullanabilirsiniz; Ayrıca oyundaki yeteneklerinizi ve kişiliğinizi temsil eder. Her motosikletin size para kazanan kendi tarzı ve dublör vardır. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli bisikletler vardır; Onları her seviyede sürebilirsiniz. Ayrıca binicileri ve hatta yolcuları değiştirebilirsiniz. Formları değiştirmek için farklı karmaşıklık seviyelerinde motorlar kullanmanız gerekir. Arabaların şekil değiştiren tek araç olduğuna inanıyorsanız, yanılıyorsunuz. Yüksek yokuş yukarı kaliteler engellere sahip olabilir. Bu oyun, oyuncunun şehri istedikleri gibi serbestçe keşfetmesine izin verir. Oyundaki engelleri aşarak yarış becerilerini de sergileyebilirler. Bu oyun, otantik atletik performanslar yapmak için gerekli koşulları sağlar. Ayrıca, oyunculara engellerle karşılaşırken serbestçe yavaşlama yeteneği verir. Bu oyunun bir başka ilginç yönü, oyuncuların gitmek istedikleri yeri seçebilmeleridir. Yolda çok az araba olduğundan, bu oyunu oynarken çok az trafik var.
Bu oyun, diğer oyunlarda kullanılamayan çok çeşitli seçenekler sunuyor. Bunun nedeni, oyuncuların dolaşmakta ve herhangi bir kısıtlama olmadan istedikleri herhangi bir eylemi yerine getirmekte özgür olmalarıdır. Oyunun görüntüleri gerçek hayattaki arketiplere dayanmaktadır. Bu, oyuna daha gerçekçi bir his verir ve oyunculara farklı yerlere ve etkinliklere erişim sağlar. Oyun etkileyici grafiklere ve kontrollere sahiptir ve mümkün olduğunca doğru hale getirir. 500.000'den fazla kişi zaten açık dünya bisiklet sürüşlerine sahip Xtreme motosikletleri oynadı. Motosikletler binmek tehlikeli görünüyor, ancak kendi başlarına güvenen hayranlar için son derece eğlenceli. Bisikletleri özel boya ve farklı jantlarla özelleştirebilirsiniz. Ayrıca, her oynadığınızda benzersiz temalarla etkinlikleri tamamlayabilirsiniz.

Xtreme Motorbikes Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Çalışmalarınızdan efsane vakalar geliştirin.

Performanslarınızı güzelleştirerek para kazanın. Motosikletiniz için eski malzemeleri yeni özelleştirmelere dönüştürün. Her parçasını değiştirerek yolculuğuna macera ekleyin. Dünyanın dört bir yanındaki insanlar genellikle birincil ulaşım aracı olarak motosiklet sürüyorlar. Bunun nedeni, birçok insanın operasyonlarında yaratıcılıktan hoşlanmasıdır; Sürerken trafik konusunda endişelenmeleri gerekmez. Ayrıca, paralarıyla mağazadan motosiklet satın alabilirler. Otomobiller birinci sınıf akrobasi için gereklidir. Performansınıza ne kadar çaba sarf ederseniz edin, çabalarınız yüksek kaliteli bir motor olmadan boşuna olacaktır. Motosiklet yarış oyunumuz için bugün kaydolun ve gerçekten yarışabileceğiniz insanlara kanıtlayın. Oyun içi kontrolleri kullanarak, geniş otoyollardaki şeritleri nasıl değiştirdiğinizi ve değiştirdiğinizi özelleştirebilirsiniz. Xtreme Motosal Motorbikes uygulamasını bitirmek, sınırsız para kazanmanızı sağlar. Ayrıca, sürücü olarak sınırsız kullanabilirsiniz.

Xtreme Motorbikes Mod apk son sürüm ücretsiz indir


Hangi motorlar her oyun oturumunda araç değişikliklerinde kullanılabilir.

Bu düğmeler benzersiz bir kombinasyon oluşturmak için birlikte çalışır. Bir eylem gerçekleştirdiğiniz izlenimini verir. Kendi başınıza bir şeyler akıl almaz. Motor sesleri gerçekçi ve grafikler de öyle. Hızlı, yüksek sesle ve görmek çok havalı. Benzer Yarış Oyunları: Asfalt 8 Mod ve Beach Buggy 2 Mod Apk.
Motor şovu sadece gerçekten profesyonel ve çok fazla deneyime sahip olanlar için mi? Hiç de bile. Xtreme Motorbikes mod, cesaretinizi özgürce gösterdiğiniz yer olacak. Oyundaki tüm motosikletler kişilik ve güçle dolu spor otomobillerdir. Özellikle, Xtreme motosikletlerine katılırken, oyuncular aracın motor tiplerini değiştirebilir. Her birinin farklı beygir gücü, motor, stil, marka ve harikaliği var.
İlk bakışta, performans tekniği ile ilgisi olmayacak, ancak yapmaya başladığınızda tamamen farklı. Şantiyeden şehir merkezinden meydana kadar ilginç eğitim alanlarıdır. Oyuncuların en iyi motosikletleri seçip benzersiz pistlerde sürebileceği yerlerde, motosikletinizde süper becerilerle serbest stilinizi gösterin. Sadece bu değil, motosikletinizi yeni bir seviyeye yükseltmek için yarış sırasında toplanan paraya güvenebilirsiniz. İsterseniz binicinizi ve yolcunuzu bile değiştirebilirsiniz. Ama burada da polisler olduğu gibi dikkatli olmalısınız.


Oyun oyuncular için açık dünya yarış oyunu

Ekstra gelir elde etmek için mümkün olduğunca çok şey yapmaya teşvik edilirsiniz. Daha spesifik olarak, bu arkadaşınız sizinkiyle aynı stile sahiptir. Oyuncular bu motosikleti yüksek kaliteli boya ile yeni bir “gömlek” ile değiştirebilir ve bu sayede herhangi bir motoru değiştirmeden en sevdiğiniz rengi de seçebilirsiniz. Hedefinize daha hızlı ulaşabilirler ve esintinin tadını çıkarmanıza izin verirler. Aslında, kullanabileceğiniz 20'den fazla var. en temel şeyler. Güzel performanslar yapmak için bir araç olarak kullanın. Sağ tarafta ön fren düğmeleri, arka frenler, lastik ısıtma ve gaz kelebeği olacaktır. İstediğini yapabilirsin. Ve şehrin etrafına çılgınca hileler yapmanıza izin veren çok sayıda rampa var.
Bir acemi olacaksınız ve kendi motorunuzla sağlanacaksınız. Her araba da kendi özel bir tasarım taşır. Bir sonraki adımda heyecan verici şeyler sizi bekliyor. Motorunuzu kullanın ve bu şehrin her köşesini keşfetmeye başlayın. Oyunun oyuncuların keyif alması için verdiği farklı gerçekçi sesler var. Xtreme motosikletlerini şimdi indirin ve herkesi etkileyin.
Xtreme motosikletlerine giderek de yapabilirsiniz. Ne kadar pahalı olursa, sahibine getirdiği etki o kadar büyük olur. Bu, deneyimleyebileceğiniz en gerçekçi yarış simülatörü. benzersiz ve güçlü yarış arabaları. Farklı arazilerde ve farklı zorluklarla yarış. Her zaman yolda birçok motosiklet var.


Xtreme motosikletler, herkesin istedikleri kadar motosiklet sürmesine izin verir

Buna ek olarak, oyuncu hareketteki bazı işlemleri değiştirebilir veya arabadaki turboşarj veya şanzımanı özelleştirme gibi birkaç öğeyi değiştirebilir. Mükemmel motosiklet oyunu arıyorsanız, Xtreme motosikletlerini bugün indirin. Ama bir tane kullanarak yarışmayı seviyorsanız ama gerçek dünyada yapmanın risklerini taşımak istemiyorsanız, neden Xtreme Motosiklet oynamıyorsunuz? Bu oyun, kimsenin istedikleri kadar motosiklet sürmesine izin veriyor. Şehir - Motosikletler, içinde olduğunuz ülke ne olursa olsun her zaman yolda. Onlardan kaçın ve etkinliklerinize gidin.
Sıkı çalışmanızla, büyük miktarda para biriktirebilirsiniz. Ve kimsenin yeteneğiyle eğlenecek ve tanık olmayacak, değil mi? O zaman hemen yan koltuğunuza bir karakter daha koyalım. Bu oldukça basit görünen bir mekanizmadır, ancak benzersizliği düşünüyorsanız, düşük değildir. Hızlı bir ulaşım modu ve aynı zamanda hızlı olabilirler.
Ama bazı koltuklar harika aşamalar olacak şekilde özelleştirildi. Günümüzün en iyi yarış oyunu - Xtreme Motorbikes. Bir spor yarış arabasını kontrol edebilmek ve şehir sokaklarından geçebilmek gerçekten şaşırtıcı. Genel olarak, bu oyunda bisikletlerle gerçekçi bir oyun deneyiminin tadını çıkaracaksınız. Şehir genelinde farklı etkinlikleri tamamlayarak ve para alarak favorilerinizin kilidini açın. Bisikletlerinizi eşleştirin - bir motosiklete sahip olmanın sevinçlerinden biri onu özelleştirmektir. Yaşadığınız şehir, diğer sıradan ve basit şehirler gibidir. Sürücüyü değiştirmekten arkasındaki yolcuları değiştirmeye kadar her şey size kalmış. Oyunda kilidini açabileceğiniz 20'den fazla güçlü olan var. Motor seslerinden lastik seslerine kadar - yepyeni bir deneyimin tadını çıkarabilirsiniz.


SSS

Nasıl kurulur Xtreme Motorbikes Mod apk

İki seçeneğiniz var, ilki indirme düğmesine tıklayın, Xtreme Motorbikes mod apk hakkında istediğiniz sürümü seçin. Ayarlar > Uygulamalar > Menü > Özel erişim > Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye giderek Chrome'un bilinmeyen uygulamaları yüklemesine izin verin. APK dosyasını telefonunuza indirdikten sonra bulabilmeniz için bir dosya yöneticisi (Cx Dosya Gezgini veya Dosya Yöneticisi gibi) yükleyin. Bir APK dosyası indirin ve yüklemek için açın. İkincisi, HappyMod uygulamasını indirin, ardından indirin ve yükleyin Xtreme Motorbikes tek tıklamayla mod apk.

HappyMod nedir?

HappyMod bir uygulama ve oyun modları apk mağazasıdır, hemen hemen tüm popüler uygulamaları kolayca arayabilir, indirebilir ve yükleyebilirsiniz. Android'de bilinmeyen uygulamalara nasıl izin verilir? APK dosyalarını Chrome veya başka bir tarayıcı kullanarak indirebilmeniz için önce bilinmeyen uygulamalara izin vermelisiniz: 1. Cihaz ayarlarınıza gidin ve Uygulamalar ve Bildirimler'e (veya Android'in eski sürümlerinde Uygulamalar) dokunun. 2.Sağ üst köşedeki üç noktaya dokunun. 3. Özel erişim'e dokunun. 4. Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye dokunun. 5.Chrome'a ​​(veya hangi web tarayıcısını kullanırsanız kullanın) dokunun 6.İzin Ver'i bu kaynaktan Açık konumuna getirin.

Happymod'u nasıl kurarım?

1.Tarayıcınızı açın ve happymod.com adresinden HappyMod APK dosyasını indirin. 2.Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin. 3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin. 4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun. 5.Kurmak için ekrandaki yönergeleri izleyin.

HappyMod güvenli bir uygulama mı?

Evet. HappyMod'daki tüm Uygulamalar, Android cihazınızın indirmesi için güvenlidir. Neden bazı MOD APK çalışmıyor? Hileli apk, orijinalin değiştirilmiş bir apk'sidir, tüm cihazlarla uyumlu olmayabilir, bu nedenle bazı cihazlar bunu kullanamaz. Aynı modu bulabilirsin, bazı kullanıcılar iyi çalışıyor ama birileri çalıştıramıyor.

Mod apk'yı neden yükleyemiyorum?

Öncelikle uygulamanın veya oyunun orijinal sürümünü kaldırdığınızdan emin olmalısınız, ardından mod apk'yı çalıştırabilirsiniz.

Mod apk'yı iOS'a indirebilir miyim?