HappyMod / Z Day: Hearts of Heroes Mod APK
Z Day: Hearts of Heroes Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Z Day: Hearts of Heroes v2.57.0 Mod APK [Sınırsız Para Hacklendi]

Güncelleme tarihi

Uygulama Bilgisi

Ad Z Day: Hearts of Heroes
Paket Adı com.kingsgroup.ww2
Yayıncı Kingsgroup Holdings
Kategori Strategy
MOD özellikleri [Sınırsız Para Hacklendi]
Sürüm 2.57.0
fiyat ÜCRETSİZ
Gerektirir Android 5.0 (LOLLIPOP)

Z Day: Hearts of Heroes Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Bu Makaleyi Keşfedin

Genel bilgi

Bildiğin tarihi unut!
Sene 1944, ittifak kuvvetleri Normandiya'ya inişe geçtiler. Bugünkü adı ile D-DAY.
Şeytan bilim adamları kullandıkları silahlar ile gök yüzünü kontrol ederek Normandiya'da yapılan savaşların yıldırımlı fırtınalar ile kaybedilmesine yol açtılar.

1945 yılında, Naziler kullandıkları Antimadde Bombası ile dünyada yer alan birçok ülkeyi haritadan sildi. Bunu yaparak sosyal kuralları hiçe saymış oldular.
O gün tarih sayfalarına "Sıfır Günü" anlamına gelen Z-Day olarak geçmiştir.

Bu yeni dünyada şeytan hüküm sürer ve kimse ona karşı gelmeye cürret dahi etmez... Kimse, ama onlardan başka kimse: "Kahramanların Kalbi!"

2019 yılının en yeni ve ücretsiz MMO oyunu için hazır mısın! Düşman bölgesinde bulunan bir Komutan olarak; ordularını kurmak, üssünü güçlendirmek, yeni müttefikler bulmak ve bu mahşer günü zamanında düşmanı dizlerinin önünde çöktürmek zorundasın!

Özellikler

Dünya Savaşı! Başını dik tut asker ve yürü kafirin üstüne! Şeytanı dize getir ve işte orada layık olduğun zafere kavuşacaksın!

İttifaklar! Arkadaş edinmek hiç bu kadar stratejik olmamıştı. Dostların ile omuz omuza savaşmadığın sürece bu mahşer gününde sana nur görünmeyecek. İki elin sesi bir elin nesi eder komutan?

Savaş Kahramanları! Ordularına önderlik edecek yüce gönüllü savaş kahramanları beraberinde, bu mahşer gününde de yalnız değilsin komutan. Kendi kahramanlarının saygısını kazan ve ilerle karanlıktan yeni aydınlıklara!

Savaş Uçakları! Yüce gök yüzünde süzülen ölüm. Sen kendi uçağını nasıl modifiye edeceksin?

Süper Askerler! Bir PvP'den çok daha fazlası. Bölge vs. Bölge, İttifak vs. İttifak daha sonra ise Kuzey Cephesi etkinliklerine katıl!

Sohbet! Dünya ne kadar büyük bir bilsen komutan. Ne de farklı insanlar var ve kim bilir senin kısmetin nerede! Gel ve bu eşsiz ayrıcalığın tadını çıkar. Otomatik çeviri özelliği ile dillerini ve yurtlarını dahi bilmediğin insanlarla arkadaşlığın o şeffaf kapısını arala!

Strateji! Kaynaklarını akıllıca kullan, ordularını belirlerdiğin planlara hizmet edecek nitelikte eğit ve bilimsel araştırmalar ile teknoloji savaşını sen kazan. Düşmanını anlamadan onu alt edemezsin komutan!

İnşaat! Kendine öyle bir imparatorluk inşa etki komutan, mahşer gününün karanlığı bile kale surlarının gölgesinde kalsın.

Olay Örgüsü! Klişe bir kötü adamın sürekli senin çözmen gereken sorunlarla olayı yürütmesinden bıkmadın mı artık? Eğer tarihin acımasız gerçekleri ile yüzleşmek istiyorsan, al cesaretini de yanına ve gel buraya!

Z Day. Başka söze lüzum yok.

DESTEK
Sorun mu yaşıyorsun: ontact_zd@kingsgroupgames.com

Gizlilik Politikası:
http://kingsgroupgames.com/privacy_policy/kingsgroup/en

Facebook fan sayfası:
https://www.facebook.com/ZDAYGame/

Kullanım Şartları:
http://kingsgroupgames.com/agreement/kingsgroup/en

Bir aylık abonelik $29.99 ücretindedir ve 30 gün devam eder. Abonelik satın alan oyuncular oyun içinde benzersiz ayrıcalıklara sahip olacaklardır.
Lütfen unutma:
1. Satın alma onayı ile ödeme iTunes Hesabından tahsil edilir.
2. Otomatik yenileme, cari dönemin bitiminden en az 24 saat önce kapatılmadığı sürece yenilenir.
3. Cari dönemin bitiminden 24 saat önce hesabından yenileme ücreti alınır ve yenileme maliyeti hesabından çekilir.
4. Abonelikler kullanıcı tarafından yönetilebilir ve satın alma işleminden sonra Hesap Ayarlarına gidilerek otomatik yenileme kapatılabilir.

UNUTMA: Z DAY indirmesi ve oynaması tamamen ücretsiz bir uygulamadır. Ancak oyun içindeki bazı ürünler gerçek para ile satın alınabilir. Eğer bu özelliği kullanmak istemiyorsan cihazında bulunan ödeme ayarlarını etkisiz hale getir. Bu oyun için internet erişimine de ihtayıcın olacaktır.

Z Day: Hearts of Heroes Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Mod bilgisi

Mod V2.57.0 özellikler

  • Numara

SSS

Nasıl kurulur Z Day: Hearts of Heroes Mod apk

İki seçeneğiniz var, ilki indirme düğmesine tıklayın, Z Day: Hearts of Heroes mod apk hakkında istediğiniz sürümü seçin. Ayarlar > Uygulamalar > Menü > Özel erişim > Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye giderek Chrome'un bilinmeyen uygulamaları yüklemesine izin verin. APK dosyasını telefonunuza indirdikten sonra bulabilmeniz için bir dosya yöneticisi (Cx Dosya Gezgini veya Dosya Yöneticisi gibi) yükleyin. Bir APK dosyası indirin ve yüklemek için açın. İkincisi, HappyMod uygulamasını indirin, ardından indirin ve yükleyin Z Day: Hearts of Heroes tek tıklamayla mod apk.

HappyMod nedir?

HappyMod bir uygulama ve oyun modları apk mağazasıdır, hemen hemen tüm popüler uygulamaları kolayca arayabilir, indirebilir ve yükleyebilirsiniz. Android'de bilinmeyen uygulamalara nasıl izin verilir? APK dosyalarını Chrome veya başka bir tarayıcı kullanarak indirebilmeniz için önce bilinmeyen uygulamalara izin vermelisiniz: 1. Cihaz ayarlarınıza gidin ve Uygulamalar ve Bildirimler'e (veya Android'in eski sürümlerinde Uygulamalar) dokunun. 2.Sağ üst köşedeki üç noktaya dokunun. 3. Özel erişim'e dokunun. 4. Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye dokunun. 5.Chrome'a ​​(veya hangi web tarayıcısını kullanırsanız kullanın) dokunun 6.İzin Ver'i bu kaynaktan Açık konumuna getirin.

Happymod'u nasıl kurarım?

1.Tarayıcınızı açın ve happymod.com adresinden HappyMod APK dosyasını indirin. 2.Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin. 3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin. 4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun. 5.Kurmak için ekrandaki yönergeleri izleyin.

HappyMod güvenli bir uygulama mı?

Evet. HappyMod'daki tüm Uygulamalar, Android cihazınızın indirmesi için güvenlidir. Neden bazı MOD APK çalışmıyor? Hileli apk, orijinalin değiştirilmiş bir apk'sidir, tüm cihazlarla uyumlu olmayabilir, bu nedenle bazı cihazlar bunu kullanamaz. Aynı modu bulabilirsin, bazı kullanıcılar iyi çalışıyor ama birileri çalıştıramıyor.

Mod apk'yı neden yükleyemiyorum?

Öncelikle uygulamanın veya oyunun orijinal sürümünü kaldırdığınızdan emin olmalısınız, ardından mod apk'yı çalıştırabilirsiniz.

Mod apk'yı iOS'a indirebilir miyim?