HappyMod / Z Day: Hearts of Heroes Mod APK
Z Day: Hearts of Heroes Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Z Day: Hearts of Heroes v2.82.0 Mod APK [Sınırsız Para Hacklendi]

Güncelleme tarihi

Uygulama Bilgisi

Ad Z Day: Hearts of Heroes
Paket Adı com.kingsgroup.ww2
Yayıncı Kingsgroup Holdings
Kategori Strategy
MOD özellikleri [Sınırsız Para Hacklendi]
Sürüm 2.82.0
fiyat ÜCRETSİZ
Gerektirir Android 5.0 (LOLLIPOP)

Z Day: Hearts of Heroes Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Bu Makaleyi Keşfedin

Genel bilgi

Z Day: Hearts of Heroes Mod apk son sürüm ücretsiz indir

Mod bilgisi

Mod V2.82.0 özellikler

  • Oyun hızlandırma aracı eklendi, kaldırıldı pop-up reklamlar.

Mod V2.81.0 özellikler

  • Speed Hack、 No ads

Mod V2.77.0 özellikler

  • Hız Hack、 Reklam yok

Mod V2.76.0 özellikler

  • Hız hack 、 reklam yok

Mod V2.75.0 özellikler

  • Hız hack 、 reklam yok

Mod V2.57.0 özellikler

  • Numara

SSS

Nasıl kurulur Z Day: Hearts of Heroes Mod apk

İki seçeneğiniz var, ilki indirme düğmesine tıklayın, Z Day: Hearts of Heroes mod apk hakkında istediğiniz sürümü seçin. Ayarlar > Uygulamalar > Menü > Özel erişim > Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye giderek Chrome'un bilinmeyen uygulamaları yüklemesine izin verin. APK dosyasını telefonunuza indirdikten sonra bulabilmeniz için bir dosya yöneticisi (Cx Dosya Gezgini veya Dosya Yöneticisi gibi) yükleyin. Bir APK dosyası indirin ve yüklemek için açın. İkincisi, HappyMod uygulamasını indirin, ardından indirin ve yükleyin Z Day: Hearts of Heroes tek tıklamayla mod apk.

HappyMod nedir?

HappyMod bir uygulama ve oyun modları apk mağazasıdır, hemen hemen tüm popüler uygulamaları kolayca arayabilir, indirebilir ve yükleyebilirsiniz. Android'de bilinmeyen uygulamalara nasıl izin verilir? APK dosyalarını Chrome veya başka bir tarayıcı kullanarak indirebilmeniz için önce bilinmeyen uygulamalara izin vermelisiniz: 1. Cihaz ayarlarınıza gidin ve Uygulamalar ve Bildirimler'e (veya Android'in eski sürümlerinde Uygulamalar) dokunun. 2.Sağ üst köşedeki üç noktaya dokunun. 3. Özel erişim'e dokunun. 4. Bilinmeyen uygulamaları yükle'ye dokunun. 5.Chrome'a ​​(veya hangi web tarayıcısını kullanırsanız kullanın) dokunun 6.İzin Ver'i bu kaynaktan Açık konumuna getirin.

Happymod'u nasıl kurarım?

1.Tarayıcınızı açın ve happymod.com adresinden HappyMod APK dosyasını indirin. 2.Android Ayarları'nı açın ve Gizlilik veya Güvenlik'e gidin. 3. Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğine dokunun ve etkinleştirin. 4. Android indirmelerinize gidin ve APK dosyasına dokunun. 5.Kurmak için ekrandaki yönergeleri izleyin.

HappyMod güvenli bir uygulama mı?

Evet. HappyMod'daki tüm Uygulamalar, Android cihazınızın indirmesi için güvenlidir. Neden bazı MOD APK çalışmıyor? Hileli apk, orijinalin değiştirilmiş bir apk'sidir, tüm cihazlarla uyumlu olmayabilir, bu nedenle bazı cihazlar bunu kullanamaz. Aynı modu bulabilirsin, bazı kullanıcılar iyi çalışıyor ama birileri çalıştıramıyor.

Mod apk'yı neden yükleyemiyorum?

Öncelikle uygulamanın veya oyunun orijinal sürümünü kaldırdığınızdan emin olmalısınız, ardından mod apk'yı çalıştırabilirsiniz.

Mod apk'yı iOS'a indirebilir miyim?